Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Lublina 2010: Wybrali najpiękniejszą (zdjęcia)

Utworzony przez kolega:), 25 kwietnia 2010 r. o 21:13
A gdzie Wolska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a można wiedziec kto dostał te 'dzikie karty'? wie ktoś? mam nadzieję że nie karolina o. a miss ładna, brunetki górą, niech tandetny blond się schowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARIKA... Małe sprostowanie... MARIKA II WICE MISS. Dziewczyny gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marika to niech "dalej ciągnie"... (filmik na: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...2010/291351482)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzikie karty otrzymały:karolina obrębalska i ola kus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SyH może Ty pociągniesz Marice, bo z tego co wiem to ona mówi o tańcu i daleko Ci do niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MISS Lublina 2010 Agnieszka Stępnień I vice Miss Klarysa Jemioł II vice Miss Marika Kamińska miss foto Paulina Kochaniec miss gracji Paulina Łopało miss eurodiety Ola Strzała miss publiczności Agnieszka Stępnień miss Urody Życia Agnieszka Stępnień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poliana napisał:
MISS Lublina 2010 Agnieszka Stępnień I vice Miss Klarysa Jemioł II vice Miss Marika Kamińska miss foto Paulina Kochaniec miss gracji Paulina Łopało miss eurodiety Ola Strzała miss publiczności Agnieszka Stępnień miss Urody Życia Agnieszka Stępnień
Miss eurodiety??????? Miss Urody Życia?????? To żart????? WTF?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze miejsce jak najbardziej zasłuzone! ale z 3 juz bymm sie zuuuuupełnie nie zgodził! miss foto zasłużone, dzikie karty jak najbardziej tez! cieszę się ze pani karolina o. (której ktos widocznie nie lubi, nicolle) jest bezpieczna jesli chodzi o wybory. poza tym pani nr 11 miala piekne nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bezpieczna jesli chodzi o wybory." to ciekawe czemu nic nie wygrała... nawet eurodiety xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to do cholery znaczy "MISS Polonii Lublina" ??? Albo jedno, albo drugie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mściwce nie dadzą dziewczynom pożyć!!!!!!!! A nicol to jakaś paskudna na maxsa laska, bezklasowa brudna brunetka z tych jej postów wnioskuje, ze ma dziewczyna ze sobą problem. Psychiatra bo na psychologa juz czas miną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poliana napisał:
MISS Lublina 2010 Agnieszka Stępnień I vice Miss Klarysa Jemioł II vice Miss Marika Kamińska miss foto Paulina Kochaniec miss gracji Paulina Łopało miss eurodiety Ola Strzała miss publiczności Agnieszka Stępnień miss Urody Życia Agnieszka Stępnień
Stępień a nie Stępnień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nicolle... zwykla zazdrość ... Karolina Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego tu gratulować? poza tym hubert: pisze się 'minął'. taki żal trochę że tutaj komentują dzieci z podstawówki co nawet pisać poprawnie nie potrafią.. ja tylko wyrażam swoją opinię do której mam prawo, a poza tym jury było jak widać tego samego zdania co ja. Marika mogła zdobyć 2 miejsce, bo ładna i bardzo ładnie się rusza, widać było u niej pewność siebie i jednocześnie luz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariki juz nie ruszajmy na 2 nie zasluguje porownaj sobie jej twarz z twarza dziewczyny z 2 miejsca;O woge do dwoch pierwszych miss ktore są delikatne i naturalne marika zupelnie nie pasuje, choc nie uwazam ze jest brzydka i rusza sie faktycznie ladnie. ale jesli chodzi o poruszanie się po wybiegu to duzo dziewczyn robiło to z KLASĄ a nie z przesadą , tak było z karoliną i pauliną ł. to sie nazywa profesja a nie narzucanie się widowni. Poza tym uwazam ze skrzywdzono takze pania z prostymi czarnymi włosami i grzywka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory nikol za moje ,,ł", ale wyprowadzasz mnie z równowagi jak czytam twoje posty i to, ze zrobiłem błąd to także twoja wina W przeciwieństwie do innych ja do swoich błędów potrafię się przyznać, a co do mojego wieku to nie zgadłaś jestem trochę wiekszym chłopcem niż myslisz. Bardzo mnie intryguje dlaczego tak ziejesz ogniem do Karoliny??? Moim zdaniem to jej nie zależy na wygranej, ale na dobrej zabawie.Z tego co wiem to była potrzebna organizatorom jako zawodowa modelka i tancerka do pomocy w przygotowaniu dziewczyn na wybieg. A tak na marginesie, to te dwie dziewczyny z dzikimi kartami zostały wybrane nie przez naszych jurorów,ale przez samą panią preses głównego biura Miss Polonia z Warszawy. Dlatego nie zgadzam się z tobą, że Karolina żle wypadła na wyborach, wręcz przeciwnie bo została zauważona przez ,,Samą Górę" i ma wejście nawet bez eliminacji na wybory w Warszawie. Nicolciu jak tak do ciebie pisze to nawet zaczynam cię lubić, może się ze mną umówisz? Zapomnijmy o wyborach, o Karolinie i innych dziewczynach pomogę ci to wszystko przetrawić i sam ci zafunduje terapie, skuteczną, obiecuje !!!!!!!!! Co ty na to??????? Pozdrawiam wszystkie piękne panie z wyborów i Karolinę !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe czego ty jej tak bronisz? nicole ty juz se daj siana bo to nudne sie robi ona i tak pewnie ma gdzieś co ty sobie piszesz wiec zacznij nowy wątek moze nastepna sobie upatrz bo o tej karolinie juz nudno czytać, ekscytowałas sie nia przed wyborami teraz masz nowe pole do popisu to wybierz kogos innego to podebatujemy.. wieje nudą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stępnień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poliana napisał:
stępnień
Jest bład w katalogu, -Stępień Na filmiku na youtube to widać - pierwszy raz czytają Stępnień, a potem już poprawnie- Stępień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...