Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajne ciałka, ale nie dajcie się dziewuskzi zeszmacić jak ten cały konkurs... mięsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W sobotę w siedzibie agencji Modart Outdoor odbył się ćwierćfinał wyborów Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2014." czyli na Romera ... tuż pod oknami ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, piękno, wdzięk, uroda, powabność, uroda, styl, fason, luz, sex appeal, nawet zalotność. Tymczasem, co ja widzę? Ograniczam się w przypuszczeniach. Niech mi organizator, jury, fotograf wytłumaczą. Czy my wszyscy upadliśmy już tak nisko, czy tylko w/w? Szkoda mi dziewczyn firmujących swoją twarzą to "dziadostwo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, piękno, wdzięk, uroda, powabność, uroda, styl, fason, luz, sex appeal, nawet zalotność. Tymczasem, co ja widzę? Ograniczam się w przypuszczeniach. Niech mi organizator, jury, fotograf wytłumaczą. Czy my wszyscy upadliśmy już tak nisko, czy tylko w/w? Szkoda mi dziewczyn firmujących swoją twarzą to "dziadostwo".
Zgadzam się z "retorem" - "dziadek" lat temu ho; ho;  widział wybiegi, ale nie dotyczyło to "wybiegającego" ludu bożego.   Ponadto - na co dzień też - dziewczyny więcej uśmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sa te kandydatki bo ja tylko widze stoł i ludzi w podeszłym wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O losie, co za amator cykał te fotki? Gimbus jakimś telefonem chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko , co za beznadziejne zdjęcia. Fatalne !!!! AZ wstyd. Jak można taka imprezę w której liczy się piekno i kobiecość pokazywać przez pryzmat tego jak ktoś robi tak nieudolne ujęcia. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyście szykali fotografa to dajcie znać ;) karudzik@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli komisja wybierze te dziewczyny co sa pokazane w strojach kąpielowych to kurwa Oszustwo ze hheeeejjjj!!!!!!!!!    dlaczego niepokazaliscie te dziewczyny ktore przeszly dalej + te co miały najwięcej głosów.....kurwa oszustwo było i jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja niepotrafi oceniac wyglądu..to raz  Oceniają tylko swoje znajome...jak przejdzie -jak wygra to wszystko wiadome..dlaczego  Niepotrafią te babki stare oceniac  na emeryture lepiej....poprawili by swoj fryz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było 35 kandydatek, esemesami przeszło 20, "żyri" wybrało kolejne 10. No szaleństwo, nie powiem. Aż 5 dziewczyn nie zakwalifikowało się do finału.  Niezła selekcja, której efekty widać najlepiej na czwartym zdjęciu, brrr!   Btw. Czy ktokolwiek może mi powiedzieć, jaki jest sens organizacji przez prowincjonalną agencyjkę kolejnego prowincjonalnego (bez urazy) konkursu? Nie lepiej zrobić to raz, ale dobrze? I wybrać naprawdę ładne dziewczyny, a nie kandydatki z łapanki?    Ps. Te zdjęcia trudno nazwać promocyjnymi! Amatorka na 102! A dziewczyny na fotkach wyglądają, jakby je ktoś zmuszał do wzięcia udziału w tym kuriozum. Mam wrażenie, że część z nich zaraz się rozpłacze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli komisja wybierze te dziewczyny co sa pokazane w strojach kąpielowych to ku*** Oszustwo ze hheeeejjjj!!!!!!!!!    dlaczego niepokazaliscie te dziewczyny ktore przeszly dalej + te co miały najwięcej głosów.....ku*** oszustwo było i jest....
A zrobili tego dnia tym "20" zdjęcia cymbale? Tylko 3 z tych pozostałych "15" miało urodę a niektóre wyglądały w miarę dobrze, dlatego są na zdjęciach, bo wstyd resztę pokazywać w internecie. Jeśli nie masz 173 wzrostu a tylko przeszłaś dzięki głosowaniu sms, to nie łudz się, że miss lub I/II vice miss zostaniesz, bo jury nie przepuszcza niższych na każdym etapie. Niższe przechodzą tylko dzięki głosowaniu sms.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia (twarz i sylwetka) znaleźć można na stronie misspolonia.lublin.pl No to jedziemy:   Dominika Majchrowska - piękna figura, bardzo ładna buzia, odpowiedni wzrost, Paulina Potiopa - wzrost WOW, bardzo fotogeniczna i urodziwa dziewczyna, Alicja Blicharz - ciekawa uroda, a aparat to lubi, Katarzyna Wójtowicz - ostatnia w głosowaniu sms, śliczna dziewczyna. Do "modelowego" wzrostu brakuje kilku centymetrów, ale nadrabiają piękne, szlachetne rysy.   ... ... ...   Długo, długo nic...   ...  ... ...   Nic.   Przepraszam, że jak na końskim targu opinię wyrażam, ale - jakby nie patrzeć - taki charakter mają wybory miss. Zastanawia mnie w tym jedno (pomijając żenująco niską rangę tego widowiska). Przepraszam, ale większość "kandydatek" do tytułu to dziewczyny (owszem) urocze, ale takie, za którymi nikt się nie obejrzy. Monika Greszta, Magdalena Wójcicka (zwyciężczyni głosowania!), Paulina Grzybowska - pierwsza się sympatycznie uśmiecha, druga ma szałowe (dosłownie i w przenośni) włosy, trzecia niezły wzrost, ale... na tym koniec.   O co więc chodzi? Tyle pięknych, zgrabnych dziewczyn po ulicach chodzi! Czyżby miały na tyle poukładane między uszami, że nie zawracają sobie głów takimi bzdetnymi plebiscytami? Zresztą, może jestem idealistą, ale wierzę (i poniekąd wiem), że te faktycznie piękne, zjawiskowe, fotogeniczne i inteligentne (!!!) dziewczyny prędzej czy później się wybiją lub chociażby dorobią do stypendium pełzając w te i nazad po wybiegach ;)   Pozdrawiam!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było 35 kandydatek, esemesami przeszło 20, "żyri" wybrało kolejne 10. No szaleństwo, nie powiem. Aż 5 dziewczyn nie zakwalifikowało się do finału.  Niezła selekcja, której efekty widać najlepiej na czwartym zdjęciu, brrr!    
Haha! Chyba półfinału. Połowa odpadnie w drugim etapie. Do finału przejdzie 16 - 20. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na wygląd osób siedzących za stołem mam bardzo poważne wątpliwości, czy mają kompetencje do wyboru najpiękniejszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy tak zwana "dobra opinia" dziewczyn startujących w tym konkursie się liczy? Jak tak, co najmniej jedna Paulina (o przepraszam, kandydatka nazywana kurewną starych bronowic) powinna zostać z niego usunięta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy tak zwana "dobra opinia" dziewczyn startujących w tym konkursie się liczy? Jak tak, co najmniej jedna Paulina (o przepraszam, kandydatka nazywana kurewną starych bronowic) powinna zostać z niego usunieta  
Nie lecz swoich kompleksów na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lecz swoich kompleksów na innych.
Za uśmiech też powinny niektóre odpaść. Krzywe zęby nie wyglądają dobrze w takich konkursach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modart -wybory woj.  Oszustwem bylo jest dalej..... Niepotrafią dziewczyn ocenic to niech babcie stare w lustro sie przyjrzą...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natrzepali teraz kasy przez sms-y będą miały zaco balować..... Komisja ku*** wielka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...