Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polski Nastolatek: Wiem, czego chcę

Utworzony przez Bob, 4 lipca 2014 o 18:51 Powrót do artykułu
Kolejne puściutkie dziewczę ze wsi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piaski to miasto, od 1993 roku. A znasz ją, że piszesz takie rzeczy?
0
Dziewczyna, która chce robić karierę wyglądam nie umysłem jest pusta z założenia. KAŻDA.
0
Blanka zapracowała sobie na wygraną. Ciesze się, że właśnie ktoś taki będzie reprezentował nas w świecie. Dziewczyna wie czego chce i nie ma pustki w mózgu jak większość może sądzić. Do tego posiada niebanalną urodę co jest pożądane w świecie modelingu.
0
Blanka zapracowała sobie na wygraną. Ciesze się, że właśnie ktoś taki będzie reprezentował nas w świecie. Dziewczyna wie czego chce i nie ma pustki w mózgu jak większość może sądzić. Do tego posiada niebanalną urodę co jest pożądane w świecie modelingu.
    Dziewczyna wie czego chce i nie ma pustki w mózgu jak większość może sądzić.   Co to za tekst, skąd to się w ogóle wzięło? Wie czego chce.... To żaden atut ani zaleta. Adolf Hitler też wiedział czego chce. Byle karierowicz też "wie czego chce" - forsy i władzy. To akurat żadna zaleta, którą warto by się chełpić. Każda dziewczyna która planuje robić karierę kształtną pupą a nie głową sama sobie wystawia świadectwo. I żadne płacze ani obelgi tego nie zmienią.
0
Kiedy dolna głowa rządzi górną głową,to słowa są pustą mową.Rozumienie rzeczywistości nie idzie w parze z urodą,a zatem jest się kózką młodą!
0
To brzydactwo zostalo miss czegos tam???
0
Z całym szacunkiem, ale na Miss World to szans nie masz koleżanko...
0
`Blanka wie czego chce...`  czyżby to było kopiuj, wklej pod każdym artykułem związanym z jej osobą? widzę, że dziewczyna ma ładne wsparcie pewnie samej siebie :)
0
Tichoruk? Blanka? Co to za nazwisko ? kto jej dał takie imię? Chyba świętej o takim imieniu nie było. To jak ? to nie po katolicku nie ma patronki. Nieładnie. Żydówka ? Przed wojną w Piaskach mieszkało dużo żydów. Nie mam nic przeciwko żydom. Lubię ich bo są tacy śmieszni.
0
Aż żal czytać te wiadomości. Zgodzę się ,że są zdecydowanie ładniejsze dziewczyny ,które mogłyby zwyciężyć i reprezentować nas na Miss World. Nie mogę jednak zrozumieć skąd takie opinie o dziewczynie której się w ogóle nie zna !? I debilne osądzanie po tym jak się dziewczyna nazywa to także totalne dno.  Warto pamiętać ,że dziewczyny biorące udział nie koniecznie chcą podbić tyłkiem świat, bo w dużej mierze są to osoby wykształcone ...mające coś mądrego do powiedzenia. Szkoda byłoby oceniać wszystkie uczestniczki tą samą miarką. Pozdrawiam
0
Czytam te opinie i wyczuwam zazdrosc.,a Blance  gratuluje zwyciestwa  w konkursie napewno była faworytka .POWODZENIA BLANKA.
0
A ja się tak zastanawiam kto tu ma 15 lat?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: