Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mistrz ucieczek zza krat dał sie złapać

Utworzony przez charkie, 11 marca 2009 r. o 21:19 Powrót do artykułu
"Dobrowolnie poddał się karze - dostał wyrok dwóch lat więzienia w zawieszeniu na pięć. Po południu Cezarego G. zabrała policyjna więźniarka. Wiozła go do aresztu śledczego w Lublinie. Odsiaduje tam wyrok za liczne kradzieże. Na wolność ma wyjść dopiero w 2016 roku." Czyli recydywa - bardzo łagodny ten sąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ja też mogę i nic mi się nie stanie wysoki sądzie????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...TYPOWY UCIEKINIER, MOŻE ZNOWU NAWIAĆ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE BY TAK NAKRĘCIĆ FILM O TYCH UCIECZKACH Z BOHATEREM W ROLI GŁÓWNEJ? BYŁBY BARDZO CIEKAWY, MOŻE OSCARA BY OTRZYMAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrz ucieczek ??? a może fajtłapy ci co go pilnują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sędzia, który go sądził to mistrz wydawaniu wyroków w zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj mu kibicuję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejny raz spróbował w lipcu 2003 r. Okazja nadarzyła się w pomieszczeniu dla zatrzymanych sądu w Rykach. Pilnujący go policjant stracił przytomność. Przez nikogo nie zaczepiony Cezary G. spokojnie wyszedł z sądu." - puścił bąka, poddusił policjanta i tyle go widzieli... czym oni ich karmią w areszcie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zajebistą mamy policje...Może oni spali jak on uciekał??!! Sam by nie uciekł jak mówicie, ze tylko policjant może otworzyć to okno. Ktoś mu musiała pomóc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...