Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mitsubishi zderzyło się z koparką

Utworzony przez redaktorek mieciu, 13 września 2013 r. o 15:53 Powrót do artykułu
uściślając temat jest to koparko-ładowarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musi chciał przyszpanować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu przy jezdni nie ma chodnika. Natomiast jest oznakowanie roboty drogowe, ograniczenie prędkości do 30 i zwężenie jezdni. Po uszkodzeniach mitsubishi widać, że chyba było szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pabloo, a musi tyś do szkoły nie chodził?   Koparki tam jeżdżą jak chcą, tyłem, przodem, bokiem. Znaki nie zwalniają ich kierowców z myślenia i uważania na innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pabloo, a musi tyś do szkoły nie chodził?   Koparki tam jeżdżą jak chcą, tyłem, przodem, bokiem. Znaki nie zwalniają ich kierowców z myślenia i uważania na innych. 
  pytanie o myslenie skierowal bym raczej do pana z samochodu osobowego, gdyby jechal przepisowo nie doszloby nawet do kontaktu i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koparka wygrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebnie koparka go wyprzedzała :-) a właściwie to ścigali się i tyle :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koparki na tory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektóre komentarze rozpieprzają mi moją i tak słabą konstrukcję. Stało się i to jest fakt. Jaka była przyczyna - to niech ustala policja. Najważniejsze zaś jest to że nikt nie zginął. A winny i tak poniesie karę za to zdarezenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzył w lusterka, bo koparki są wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e też są wszędzie i nie trzeba patrzeć w lusterka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...