Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młoda para z Lublina wpadła z kokainą

Utworzony przez Adamek, 5 marca 2013 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Jakaś pi*** z korolówki pod włodawą wygrala 200tyś zł znata ją ?to moja kasa namieze jom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś pi*** z korolówki pod włodawą wygrala 200tyś zł znata ją ?to moja kasa namieze jom
Taka wypowiedź powinna być zgłoszona na Policję. Niech przesłuchają gościa czy faktycznie nie ma takich zamiarów. Ja gdybym mieszkał w tej korolówce poczułbym się zagrożony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta a niby zaco buraku,wygrała moją kase ja tez wysłalem ciulu nieh połowe mi da i juź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha konfidencie won do putina bedzież kimś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolega niech zacznie chodzić do szkoły i uczyć się pilnie. Bo aż oczy bolą jak się czyta. Poza tym już dawno proponowałem i ponawiam prośbę, zamiast przed opublikowaniem komentarza przepisywać tekst, lepiej umieścić prostą łamigłówkę, kto nie rozwiąże ten nie napisze. Odsiało by to wszystkich deb***i jak powyższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega?a od kiedy jesteśmy na ty pahołku tuseka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...