Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież takich zdolnych DZIECI jest bardzo dużo .Nie rozumiem dlaczego wyróżniacie tylko niektóre w swoich niusach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chwalcie też inne dzieci ..........tendencyjny nius ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wszyscy muszą śpiewać...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"12-latek jest uczniem 6 klasy Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Lublinie. W poniedziałek wystąpił na uroczystości z okazji przyjęcia przez szkołę imienia króla Bolesława Chrobrego. Jego występ w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego oglądało kilkaset osób" Szkoła Podstawowa wynajmuje Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, żeby zrobić patriotyczno-cateringową szopkę z okazji nadania szkole imienia patrona. Ciekawe czy rodzice płacący czesne (za naukę swych dzieci w tej podstawówce) są zadowoleni, że ich pieniądze idą na takie zbędne balety ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwne, że najwięcej do powiedzenia mają jak zawsze osoby, które tam nie były. Ja byłem i bardzo mi się podobało, całość zorganizowana profesjonalnie (zarówno pod względem organizacyjnym jak również oprawą artystyczną) i wcale nie uważam aby TAKA IMPREZA była zbędna - wręcz przeciwnie. Niecodziennie Szkoła otrzymuje Patrona i to jakiego Bolesława Chrobrego. Jest to święto Całej Społeczności – uczniów, rodziców no i oczywiście grona pedagogicznego więc wydaje mi się że jest co świętować. Od dzisiaj mogę się pochwalić, że moje dziecko chodzi do Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie i wierzcie mi jest czym się chwalić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fora internetowe to mekka dla frustratów i malkontentów. Byłem, widziałem, jestem wzruszony. Brawa dla szkoły !!! Dzieciaki wypadły ŚWIETNIE !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przykry poziom dziennikarza, który został zaporoszony na na uroczystość nadania Pierwszej Spólecznej Szkole Podstawowej imienia króla Bolesława Chrobrego, a zauwazłył ty;ko wystę młodego Cugowskiego. przykro to czytać. Bylem na tej uroczystości i uważam, ze występujace tam dzieci wypadłay bardzo dobrze. Ciekawe, gdyby nie mial na nazwisko Cugowski, to napisalibyście o jego występie. To jest wałsnie poziom Dziennika Wschodniego, od lat bez zmian ??? Żenada. Totalny brak kompetencji o obiektywizmu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja rownież tam byłem i zgadzam się ze dzieciaki wypadły rewelacyjnie. A artykuł rzeczywiście powinien być o nadaniu Patrona szkole a nie o planach Cugowskiego juniora. GRATULACJE dla uczniów za wspaniała oprawę artystyczna. Od dziś uczniowie są nie tylko z Herbowej ale przede wszystkim z CHROBREGO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy już nie ma innych tematów w miescie - a może napiszcie o jakichś oseskach lubelskich pseudo gwiazd - co robią jak jedzą ile jaka kupka - to tak samo ważne jak to co robią dzieci cugowskiego- zastanówcie się kogo to obchodzi!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A to bardzo ciekawy news. Nikt nie raczył napisać w wiadomościach ilu uczniów brało udział w uroczystości, ilu w inscenizacji z czasów panowania Bolesława Chrobrego. Że dzieci z szóstych klas poważnie odegrały swoje role. Dziewczynki zaprezentowały tańce z epoki, dzieci młodsze żonglowały itd. Duża grupa dzieci chętnie śpiewa w chórze szkolnym; śpiewały hymn szkoły. Ni można pominąć, że dzieci występowały w pięknych strojach z epoki. Szkoda, że dziennikarze tego nie zauważyli. Do rodziny Cugowskich nic nie mam ale oprócz Krzysia Cugowskiego do szkoły chodzi ponad 200 dzieci. M.S. mama
Zaloguj się, aby oddać głos
0
............ gdyby nie nazwisko-Cugowski, w ogóle by nic nikt nie napisał, wszak dużo jest szkolnych akademii, dzięki znanemu nazwisku napisano o tym.... i całe szczęście! Bardzo dużo osiągnięć tej szkoły przeszło w ogóle niezauważone; nie wszystkie zdolne dzieci są opisywane przez media, (nie jest to sprawa tylko dla lokalnych mediów); znane nazwisko przyczyniło się że lokalne gazety zwróciły uwagę na uroczystość, zawsze coś. dzieci występowały wielokrotnie, dziewczynki dostają za tańce nagrody, a Cugowski Junior zaśpiewał 1 raz i to przecież nie z własnej inicjatywy, ktoś go do tego "przydzielił" i to właśnie dzięki temu - NAPISALI!!!!!! Gratulacje dla NAUCZYCIELI! DZIECI i Wszystkich związanych ze Szkołą im. Bolesława Chrobrego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wolałbym żeby to za nim szalały gówniary a nie Bieberem
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: