Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
VI rok matematyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać można rozwinąć skrzydła w lidlu lub biedronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no mozna jeszcze zostać akwizytorem kart w CITI albo agentem ubezpieczeniowym PZU.Faktycznie aż na targi pracy trzeba jechać za taka pracą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu służą takie wydarzenia? NICZEMU! Byłem ostatnio w pewnej miejscowości pod Poznaniem, siedzibie głównej niemieckiego marketu na L, celem odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w ramach międzynarodowego programu praktyk. Jechałem prawie 500km, wydałem pieniądze na nocleg (rozmowa była rano), na miejscu rekrutacja jak do CIA: rozwiązywanie problemów, praca w grupie, zadania logiczne, biegła znajomośc niemieckiego. Po wszystkim pan, pożal się Boże, HR manager zaczął propagandę sukcesu jak to się w szanownym L *** U można rozwinąć, bla bla, jednakże ścieżka kariery rozpoczyna się ... na kasie ... i tak się zastanawiam, czy oni szukają idiotów? Z całym szacunkiem dla pań kasjerek z L ***A, ale która z nich włada biegle niemieckim? Śmieszy mnie polski rynek pracy, podejście pracodawców i traktowani absolwentów jak śmieci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidl, Biedronka i Kaufland czekają z licznymi ofertami niezwykle intratnych i świetnie płatnych posad kasjerów, ochroniarzy i wykładaczy towaru dla absolwentów - magistrów szturmujących Lublin w owczym pędzie i z wyobrażeniem o wielkiej karierze. Ale i tak najważniejsze będzie dla tatusia i mamusi, że córeczka lub synio z Lubartowa, Międzyrzecza, Radzynia, Parczewa, Krasnegostawu, Białej Podlaskiej, Kraśnika, Włodawy, Hrubieszowa wyrwał się spod lubelskiej wsi bądź miasteczka i robi w LublYnie wielką karIJerę (sąsiedzi zza płota BEDO zazdrościć, że nasza Kasia i Michał ROBIO wielkie PINIĄDZE w LublYnie albo WarŚiawie. A i tak w większości przypadków ten małomiasteczkowy motłoch skończy na kasach albo na zmywaku w tureckiej spelunie na obrzeżach Londynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej do wszystkich młodych poszukujących pracy w Lublinie mam dla was wiadomość na temat pracy NIE MA JEJ W LUBLINIE I NIE BĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
House napisał:
Czemu służą takie wydarzenia? NICZEMU! Byłem ostatnio w pewnej miejscowości pod Poznaniem, siedzibie głównej niemieckiego marketu na L, celem odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w ramach międzynarodowego programu praktyk. Jechałem prawie 500km, wydałem pieniądze na nocleg (rozmowa była rano), na miejscu rekrutacja jak do CIA: rozwiązywanie problemów, praca w grupie, zadania logiczne, biegła znajomośc niemieckiego. Po wszystkim pan, pożal się Boże, HR manager zaczął propagandę sukcesu jak to się w szanownym L *** U można rozwinąć, bla bla, jednakże ścieżka kariery rozpoczyna się ... na kasie ... i tak się zastanawiam, czy oni szukają idiotów? Z całym szacunkiem dla pań kasjerek z L ***A, ale która z nich włada biegle niemieckim? Śmieszy mnie polski rynek pracy, podejście pracodawców i traktowani absolwentów jak śmieci ...
Chłopie czego nie napiszesz wprost, że chodzi o Lidla. Jesteś tak zastraszony, czy zakompleksiony? Pisz prosto i jasno a nie jakimiś kretyńskimi skrótami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co konczyc studia skoro 90% tych ofert pracy z powodzeniem wykonałby maturzysta w cywilizowanym kraju z kikuletnia praktyka na nizszym stanowisku. Kierownik osiedlowego Lidla musi koniecznie mieć studia? Boże, gdzie ja zyje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
Hej do wszystkich młodych poszukujących pracy w Lublinie mam dla was wiadomość na temat pracy NIE MA JEJ W LUBLINIE I NIE BĘDZIE
No to odkryłaś Amerykę.Gratuluje! Przecież wszyscy wiedzą, że Lublin to wymierająca, zacofana, przeżarta układami osada na wschodzie, którą niebawem przyłączą do Ukrainy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezsenslubelski napisał:
to po co konczyc studia skoro 90% tych ofert pracy z powodzeniem wykonałby maturzysta w cywilizowanym kraju z kikuletnia praktyka na nizszym stanowisku. Kierownik osiedlowego Lidla musi koniecznie mieć studia? Boże, gdzie ja zyje!
Jak to gdzie? W dzikim kraju trzeciego świata!, W republice bananowej!, W rezerwacie niewolników! W obozie pracy! W niemieckiej kolonii wyrobniczej. Już wiesz gdzie żyjesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nwiedziałam, że matematyka trwa VI lat. Myślałam, że tylko medycyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezsenslubelski napisał:
to po co konczyc studia skoro 90% tych ofert pracy z powodzeniem wykonałby maturzysta w cywilizowanym kraju z kikuletnia praktyka na nizszym stanowisku. Kierownik osiedlowego Lidla musi koniecznie mieć studia? Boże, gdzie ja zyje!
kierownik Lidla koniecznie musi mieć studi i conajmniej 30 lat doświadczenia na tym stanowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są targi pracy? czy jakaś promocja szykuje się w lidlu lub biedronce hmmmm, szkoda mi Was młodych, mam pytanie ile zarabiacie w Lublinie jak już pracujecie? czysta ciekawosc. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zxc napisał:
Nie nwiedziałam, że matematyka trwa VI lat. Myślałam, że tylko medycyna.
Oraz konserwacja zabytków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAL. Czy piszący tutaj naprawdę nie wiedzą, że staż w lidlu nie odbywa się na kasie? Czy nikt nie widzi różnicy pomiędzy kasą w stokrotce, a category managementem w Emperii? Co za kretynizm. Do szkoły bym się wybral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi apeluje! spier** ć z tego grajdoła jak najszybciej, tu was nic nie czeka. marazm, zacofanie, bieda. za 10-20lat obudzicie sie z reka w nocniku, zalujac ze tego nie zrobiliscie wczesniej. bedziecie stac przy up przy niecalej i beda wam pluc w twarz.nie badzcie slugami, niewolnikami sytuacji za ktora nieodpowiadacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezsenslubelski napisał:
to po co konczyc studia skoro 90% tych ofert pracy z powodzeniem wykonałby maturzysta w cywilizowanym kraju z kikuletnia praktyka na nizszym stanowisku. Kierownik osiedlowego Lidla musi koniecznie mieć studia? Boże, gdzie ja zyje!
To nie wiesz dlaczego chcą studentów? Z każdym rokiem rośnie liczba osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia. Pracodawcy chętnie zawierają takie umowy m.in. z tego powodu, że nie są związani przepisami dotyczącymi: [*]udzielania urlopu wypoczynkowego, [*]wypłaty wynagrodzenia za okres choroby, [*]wysokości minimalnego wynagrodzenia, [*]ochrony przed wypowiedzeniem umowy. W przypadku zatrudnienia studentów do ukończenia 26. roku życia na podstawie umowy zlecenia jest dodatkowa zaleta - osoby te nie podlegają bowiem ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnemu. No i dlatego nie chodzi o to, że chcą kogoś wykształconego;p czy kształcącego się na wyższej uczelni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby mySleć o jakiejkolwiek karierze należy wstąpić do PO ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małolaty, po obu stronach. I kandydaci i przedstawiciele pracodawców, same małolaty, co jeszcze mało rozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...