Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi z PiS szukali pracy w PSL (wideo)

Utworzony przez Zeman...., 23 lipca 2012 r. o 16:13 Powrót do artykułu
co za id**ta przecież wnioski o pracę nie kieruje się do Urzędu pracy, tylko do konkretnych ppracowawców, widac że ten gryzipiórek nidgy na bezrobotnym nie był i nawet nie umie doradzić, buc jeden!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młoda, zdolna, bezrobotna... Do której partii mam się zapisać, bo z tego co zauważyłam wszystkie zachowują się tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renata napisał:
Jestem młoda, zdolna, bezrobotna... Do której partii mam się zapisać, bo z tego co zauważyłam wszystkie zachowują się tak samo
Do palikota,oni są młodzi i nie są tak jeszcze USRANI,ale musisz palić zuioło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadia napisał:
Nie przepadam ogólnie za PSL, ale jeżeli chodzi oposla Lopate to on jest bardzo wporządku, życzliwy i się nie wywyższa, Pomaga ludziom w różnych trudnych sytuacjach niezależnie od partii. Poprostu dobry czlowiek
Ja mam akurat inne zdanie. Mnie obiecał i nie zalatwił mi pracy. Nie chciałem niczego extra. Poprostu chcialem uczciwie zarabiać na chleb. Nie należe do Polskiego Str. Lawirantów, więc może dlatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Super, a PO, PIS i inne partie nie obsadzają swoich ludzi w urzędach. Oni i ich rodziny nie pracują, może zarejestrowani są w urzędzie pracy, hahahaha, dowcip roku. Wstyd, cały świat na to patrzy. Zamiast jedności i wspólnego działania na rzecz kraju, poprawy warunków życia ludzi itd. słychać tylko ciągłe oskarżenia. Więcej honoru. cytat "Piotr Zegadło, przewodniczący lubelskiego FM PiS przyznał, że on sam jest zatrudniony. - Przyszedłem tu jednak w imieniu tych wszystkich młodych ludzi, którzy są bezrobotni a nawet jeśli pracują, to za bardzo niskie stawki". Hmmm zastanawiam się jak ten Pan dostał pracę. Pewnie szczęściarz , w czepku urodzony, przyszedł do urzędu, wygrał konkurs i został przyjęty )))))))))))))))))))))).
mylisz się i to bardzo sugerując takie rzeczy, dodatkowo to nie jest stanowisko urzędnicze gdzie wymaga się konkursów (jak przeczytasz wszystkie posty dowiesz się więcej) droga do pracy nie była usłana różami ale wieloma wyrzeczeniami i ciężką pracą z poświęceniem wszystkiego (dosłowinie wszystkiego) niestety to wiedzą tylko nieliczni,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renata napisał:
Jestem młoda, zdolna, bezrobotna... Do której partii mam się zapisać, bo z tego co zauważyłam wszystkie zachowują się tak samo
Nie bierz przykładu z piotrusia asystenta pracującego posła Michalkiewicza, który zachowuje się jak Prawi I Sprawiedliwi, czyli mając prace przychodzi błaźni się i próbuje coś udowodnić....to ilu ich było??? Ogromne siły zjawiły się na happeningu w sile 2 osoby. A co przedstawiała katreczka którą trzymał ten 2, czyzby ta roślinka na niej to marihuana??? Czy była zgoda Jarka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki a po co szukać daleko w PSL - Artek Soboń załatwi wam Job za dobrą kaskę Zapomnieliście jak było fajnie jak Jarek rządził i mieliście wakaty? A PSL - to taki sam syf jak Wy tylko mądrzejszy bo rządzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeteś z kraśnika??? głosowałeś na mnie? tak tylko Piotr Janczarek! załatwi Ci pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem przyjemność Stażować w UMiasta w Wawie za śp. Lecha. Może ta młodzieżówka młoda jest ale za PiS w UM w Wawie w ogóle zniesiono konkursy a urzędników przybywało. Znajoma po studiach poszła do kadr zanieść CV to Pani odrzekła, żeby sobie zabrać to CV bo i tak w koszu wyląduję.... W naszym kraju wedle zasady: Kto ma władzę ten rozdaje stołki i za PiS i za PO, SLD czy PSL było i będzie tak samo. Władza to łupy, w PSL jest jeszcze tak, że my Cię na prezesa damy aa Ty nam odpalaj z pensji no 30%....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Członkowie FM PiS, poziom wspomnianej przez Pana Posła Łopatę Hipokryzji jaki reprezentujecie jest po prostu powalający. Chyba zapomnieliście o tym ilu waszych kolegów dostało pracę w samorządzie gdy w mieście rządził PiS z nazwisk nie będę wymieniał. Panie Piotrze Zygadło w mojej ocenie powinien Pan wrócić do swojej dawnej pracy jako ochroniarz w ORANGE bo chyba tam właśnie na umowie śmieciowej Pan się najlepiej spełniał bo bycie celebrytą pudelkowym Panu nie pasuje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panów z młodzieżówki PIS zapraszamy do Kraśnika, tu pracę można dostać :-) Czy ktoś zna Pana Mulawę??? To w UM Kraśnik pracuje, a były Poseł PIS? A byli jego pracownicy? A do tego preferują zatrudnianie spoza Kraśnika, więc na pewno się uda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...