Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzież Wszechpolska o proteście studentów: To głos środowisk lewicowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2017 r. o 11:16 Powrót do artykułu
wreszcie poznamy współczesnych komsomolców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo studeci pora na was jestescie przyszłoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ide z kolegami i kolezankami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza grupa idzie wiekszosc jest zwiazana z pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja równiez zwiazany jestem z pisem i idę bede uczestniczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w doopach się poprzewracało....... tfu..... studenty......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież jaka,byli już w kościele,kto podpuścił tych ,,nieudaczników,, na czyje zlecenie tylko jątrza,i sieja nienawiść,może posprzątali by ulice większsy pożytek z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zastanawia mnie, kiedy Ci ćwierćinteligentni "patrioci" zrozumieją, co oznacza słowo "lewak" i przestaną go używać. Retoryka, którą stosują, jest żenująca. Zachowują się jak ograniczeni, zapominając, że w konstytucji RP jest zagwarantowana wolność przekonań, a wg nich jedyne słuszne poglądy to ich poglądy. Większość z nich to twarze nieskalane myśleniem, dla których największy przejaw patriotyzmu to bijatyki z policją czy też niszczenie publicznego mienia albo budki z kebabem. Czy oni nie są czasem zbyt głupi by żyć?
Przecież ta młodzież weszpolska to sama patologia.Wychowani-jeśli to w ogóle właściwe słowo-w slumsach,ojciec alkoholoik i złodziej,matka k...wa.Nie wymagaj od takiej hołoty myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wolność zgromadzeń jest jak najbardziej, tyle, że tych, co nie popierają władzy fotografuje się i wzywa na policję.  --- No tak , wolność to była za czasów POprzedniej władzy. Można było robić przekręty, wyprowadzenia,reprywatyzacje,afery, tzw. dzisiaj nieprawidłowości, naruszenia. Tak to była "złota wolność". Więc należy manifestować-aby wróciły złote czasy. No... "aby było tak jak było". Dobrze robią,że fotografują- bo twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja wolność. Więc potrzebne są dowody na to, że naruszasz czyjąś wolność. Czy pojąłeś to?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie jakaś gnIDA znowu bajeruje nam młodzież której przez ostatnie trzy dekady systemowo ograniczyła w swoich programach nauczania dostęp do wiedzy historycznej . Jak to w ich zwyczaju znowu znajdą jakiegoś Dejmka któremu skażą napisać nowe Dziady chociaż te już Mickiewicz napisał. Po to aby naszą zmanipulowaną dzieciarnię wyciągnąć na ulicę i wplątać w awanturę na której tylko gnIDY skorzystają (jak to było po 68 roku). Jestem pełen uznania dla Młodzieży Wszechpolskiej i dla Bartosza Malewskiego który odważył się podpisać pod wystosowaną odezwą. Bo jak widzicie szumowina która ma się pojawić pod C-entrum S-chadzek K-onfidetów nie dość że kraadnie i podszywa się pod organizację stworzoną przez patriotyczną polską młodzież to jeszcze żaden z zadymiarzy się nie podpisał bo znowu by się okazało że to jakiś Kijowski opłacany przez Sorosa albo inna Szumełda. Przykre że w tym biorą udział zdawałoby się rodzime gazety jaką uważałem że jest Dziennik Wschodni. Kurier "Lubelski" to wiadomo gadzinówka POLINPress .....ale Dziennik Wschodni ? Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andże-lika napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  "Dobrze robią,że fotografują- bo twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja wolność. Więc potrzebne są dowody na to, że naruszasz czyjąś wolność. Czy pojąłeś to?." - Jakoś nie pojmuję, jak ograniczana jest Twoja wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ze środowiska prawicowo - katolickiego i popieram ten protest. Bo widać jak na dłoni, że ludziom jest wciskana ciemnota ! Najbardziej poszkodowani będą właśnie ci, którzy głosowali na aktualna władzę. A jak się zorientują to już będzie za późno. Tak więc niech się nie zes...a ta młodzież wszechpolska. Są tam jakąś garstką więc muszą coś tam bredzić, żeby robić "falę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się zestarzejecie to też będziecie młodzież wszechpolska czu bedziecie starość wszechpolska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest jest tych którzy są studentami nie tylko z nazwy ale też mają olej w głowie.Dziwi to że ludzie po maturach należą do tej organizacji gdzie ich wódz jest pod wzgędem i nie tylko wykształcenia taki cieniutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeby nie Polacy ! Jacy wszechpolacy ? Co to kurna jest? Faszyści czy inna zaraza? Ogolić łby i gonić za furmankami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo pyłu w powietrzu było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw młodzież i tzw polska. Jak normalny człowiek w kraju zniszczonym przez hitlerowcow może być nacjonalistą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tzw młodzież i tzw polska. Jak normalny człowiek w kraju zniszczonym przez hitlerowcow może być nacjonalistą?
No właśnie sobie odpowiedziałeś:weszpolak to nie jest normalny człowiek tylko umysłowy troglodyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedział i tak jest. Mój ojciec opowiadał, jak się skutecznie rozprawiali z tymi syjonistycznymi w 68 roku. A był robotnikiem FSO w Żerańskiej fabryce! Wtedy tez inteligenci chcieli Polski dla siebie a nie dla ludzi pracy! Patriotyczna postawa młodych obrońców kraju pod wodza Młodzieży Wielkopolskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja jestem ze środowiska prawicowo - katolickiego i popieram ten protest. Bo widać jak na dłoni, że ludziom jest wciskana ciemnota ! Najbardziej poszkodowani będą właśnie ci, którzy głosowali na aktualna władzę. A jak się zorientują to już będzie za późno. Tak więc niech się nie zes...a ta młodzież wszechpolska. Są tam jakąś garstką więc muszą coś tam bredzić, żeby robić "falę".///--- Ciemnotę to wciskały poprzednie rządy, a teraz oPozycja. Kiedy sprzedawali zakłady (nawet te dochodowe) to wy jeszcze pieluszki nosiliście. Powstały nagle wielkie fortuny- nie wiadomo (nie którzy wiedzą) w jaki sposób. Dzisiaj wszystko trzeba odbudowywać. Np. stocznie, banki, media. Na podsumowanie widać jak ci wcisnęli ciemnotę. Inna sprawa- to może być ten przysłowiowy "kwik".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...