Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trudna matura? to chyba jakaś kpina... kiedyś kończąc podstawówkę (osmioklasową) młodzież miała większy zasób wiedzy i umiejętności
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I wystarczy już tych studentów. Kiedyś matura oznaczała, iż człowiek posiadał sporą wiedzę ogólną, był na jakimś poziomie. Dzisiejsi maturzyści nie potrafią mówić i pisać po polsku. Ich zachowanie dorównuje zachowaniu panom spod budki z piwem. Byle jaki poziom nauczania przez wszystkie etapy edukacji i wypuszczanie w świat ludzi z dyplomami i roszczeniami, pomimo znikomej wiedzy. Wiedzą o tym nauczyciele, wykładowcy, ale każdy chce pracować, więc przepuszczają "naukowców" z klasy do klasy, potem śmieszna matura i studia. Pseudo naukowcy kończą studia, dostają dyplom i wydaje im się, że coś wiedzą, a ich wiedza tak naprawdę zaczyna i kończy się na wiadomości, iż wszystko jest w internecie. Zniszczono w Polsce przemysł i ta rzesza ludzi, która powinna skończyć szkoły zawodowe i być fachowcami w jakiejś małej dziedzinie, trafiła zgodnie z ideą pozostałą po PRL-u - czyli każdy musi mieć studia - na uczelnie. I po co? Dłużej się uczą, niż powinni, a przez to dłużej nie są bezrobotni. Tylko po co tak oszukiwać tych ludzi? Po co mają żyć w przeświadczeniu, że mają wyższe wykształcenie i powinni mieć adekwatną do niego pracę, a tak naprawdę to praca w markecie jest równa ich wiedzy i zdolnościom? Niech ci, którzy tak zniszczyli durnymi reformami edukację, pomyślą o tym, że za kilkanaście lat, to ta niedouczona i nieświadoma tego dzisiejsza młodzież, będzie ich leczyć, budować, wydawać decyzje, itd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: