Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co tu komentować? Skandal. Kto tam siedzi w tym NFZ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co tu komentować ? Skandal. Kto tam siedzi w tym NFZ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sposób na LECZENIE: 1. Małe dzieci - wzywać karetkę, trochę przez telefon po histeryzować, zabiorą dziecka do DSK na Chodźki. 2. Starsze osoby - to samo, działa jak powie się że jest kłucie w klatce piersiowej. A jeszcze jedno pytanko? A może tak pozew zbiorowy obywateli Lublina przeciwko lubelskiemu NFZ za narażenie życia i zdrowia obywateli przez utrudnianie uzyskania pomocy medycznej!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skandal skandal i jeszcze raz skandal.Zlikwidować bandę biurokratów,którzy zajmują się eutanazją a nie leczeniem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma to jak zlikwidować obie przychodnie z centrum miasta, rewelacja, ręce opadają, dlaczego wogóle nie uwzględnia się opinii płatników, NFZ to chory twór...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli nie na darmo Muchę puścili pierwszą z rewelacjami ( powtórka z Sawickiej). Zobacz wreszcie narodzie, jaki jest program PO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zmienia się szefostwo NFZ w Lublinie i oferta niesienia pomocy. Pomoc, którą można było otrzymać w gabinecie przy ul.Rzeckiego 21 od 1-szego marca nie będzie możliwą!!! Mieszkańcy osiedli Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Czubów i przyległych terenów m.Lublina pozostają bez pomocy lekarskiej w czasie wieczorno-nocnym i swiąt. A przecież w sąsiedztwie jest Dom Seniora LSM (gabinet jest w budynku LSM)... Mieszkańcy tych dzielnic - jak podają statystyki - niestety, ale nie należą do grup najbogatszych i młodych, często potrzebują niezwłocznej pomocy lekarskiej i nie posiadają własnego środka lokomocji. Dotychczasowa pomoc w tym ambulatorium spełniała oczekiwania pacjentów i w wielu przypadkach zapobiegła tragedii. Według informacji - najbliższym punktem będzie WOMP przy ul. Nałęczowskiej 27. Jest to przyjazna dla pacjentów przychodnia (od lat tam mam kontakt z tą przychodnią),ale dojazd do tego miejsca będzie wymagał korzystania z taksówki i poniesienia znacznych kosztów transportu. Szanowna Dyrekcjo NFZ! Czy za wszystkimi decyzjami muszą stać tylko statystyki i najniższe koszty? Czy już przestał się liczyć CZŁOWIEK - PACJENT ??? Dojdzie do tego, że do realizacji wizyty u lekarza (podobnie jak przy pochówku w sposób godny) - trzeba będzie się zadłużać !!! Nie wszystcy mieszkańcy Lublina mają takie zarobki jak lekarze i pracownicy NFZ!!! PROSIMY O POZOSTAWIENIE PRZYCHODNI przy ul. Rzeckiego 21 !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ROBIĄ Z NAMI CO CHCĄ, GANIAJĄ NAS PO MIEŚCIE JAK STADO BARANÓW. OD DRZWI DO DRZWI, OD PRZYCHODNI DO INNEJ PRZYCHODNI, Z JEDNEGO KONICA MIASTA NA DRUGI. JA TO SOBIE JAKOŚ PORADZE ALE STARSZE SCHOROWANE OSOBY - nfz POMYŚLN O TYCH LUDZIACH!!! no chyba że macie inny plany wobec starszych i schorowanych ludzi!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten cały nfz to powinno się przegonić na cztery wiatry
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: