Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i zaraz ich nasi nauczą robienia bezmięsnych parówek, keczupu bez pomidorów i mleka co po pół roku będzie jeszcze świeże ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cenna INICJATYWA. Z sąsiadami trzeba żyć w zgodzie i współpracy. ONI Już wkrótce będą naszymi SĄSIADAMI.
0
IQ PREMIERA! Przyjeżdża do Lublina i synonimu Lubelszczyzna nie rozumie i mądre jest określenie Bieńkowskiej, że jego IQ nic nie umie, ale podczas wykopków w jesieni Pan Piechociński się dowie, żeby być honorowym należy uporządkować wiedzę w głowie! Niech z mądrości kolegi ministra Marka Sawickiego skorzysta, bo nieopowiadanie na pismo obywatela, to sprawa nieczysta. Urzędnika państwowego na wysokim stanowisku obowiązuje, przestrzegania prawa, bo Konstytucja wymaga i zobowiązuje. Morał: pycha, samouwielbienie i lekceważenie władzy szkodzi, która nie rozumie, że kłamstwa rozpowszechniać nie uchodzi! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> MINISTER ROLNICTWA Warszawa,21 marca 2014r. I ROZWOJU WSI Marek Sawicki Dziękuję za zwrócenie uwagi na nieprawidłowe użycie przeze mnie określenia Lubelszczyzna.Co do meritum sprawy ma Pan niewątpliwie rację.Wypada mi jedynie wyrazić ubolewanie,że ze względu na wagę poruszonego w audycji radiowej problemu nie przełożyłem należytej staranności do strony językowej i użyłem formy potocznej, która jest niepoprawna. Z poważaniem M. Sawicki. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
0
A na grzYby buraku z Karpińskim W. PSL ORGANIZACJA PRZESĘPCZA O CHARAKTERZE MAFIJNYM !!!!!!!!!!!
0
Kiedyś na pewno z tego paragrafu będą ONI wszyscy odpowiadać, za zrolowanie i zniszczenie gospodarki i państwa polskiego.
0
Cóż za rażące podobieństwo twarzy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: