Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modlitwy na billboardach na ulicach Lublina

Utworzony przez jan, 22 grudnia 2013 o 19:03 Powrót do artykułu
brawo! słuszna idea!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jezu, spraw by pisokatolizm stał się uleczalny.
0
Taliban
0
Dzieki że napisaliście, tyle mam teraz na głowie, że nie zawsze pamietam o tych zainfekowanych przez szatana. Pozdro
0
Popieram takie billboardy!Modlitwa jest świetna,taka codzienna,choćby po prostu na ulicy.
0
Jezu, spraw by pisokatolizm stał się uleczalny.
TWOJA GŁUPOTA JEST NIE ULECZALNA!!! BIEDAKU!!!
0
Wiara tak, kościół NIE !
0
Wspaniale teksty, trafione w 10-tke. popieram W 10000 %!   Powinno ich być więcej!!!   Kto choć raz był świadkiem egzorcyzmów, nie musi juz Wierzyc, JUŻ WIE, ze TO PRAWDA!!!
0
Popieram takie billboardy!Modlitwa jest świetna,taka codzienna,choćby po prostu na ulicy.
pewnie ! na przykład na skrzyżowaniu
0
Ciekawe czy jest jakiś program antywirusowy do skanowania mózgów zainfekowanych ?
0
Nie trzeba byc księdzem, aby usłyszeć na własne uszy, empirycznie.....ujadanie SZATANA...   Wybierzcie sie do Wąwolnicy..., na ul. Zielona..., do Kreznicy Jarej, itp. miejsc...     Kto to usłyszy i zobaczy, a dalej ma problemy czy Demon istnieje... JEST GŁUPCEM do 10000000000 POTĘGI! Niestety...
0
Nie trzeba byc księdzem, aby usłyszeć na własne uszy, empirycznie.....ujadanie SZATANA...   Wybierzcie sie do Wąwolnicy..., na ul. Zielona..., do Kreznicy Jarej, itp. miejsc...     Kto to usłyszy i zobaczy, a dalej ma problemy czy Demon istnieje... JEST GŁUPCEM do 10000000000 POTĘGI! Niestety...
  A co tam dokładnie jest?
0
Do czego to dochodzi.Nigdzie w swiecie czegos takiego nie spotkalam.Normalnie kosciol zawlada panstwem i nic sie z tym nie robi.Ja nie chce zyc w panstwie wyznaniowym.Ksieza do kosciolow a nie na ulice.
0
Ponad 10 lat temu gdy zaczynała się w kościele moda na szatana na KUL-u zorganizowano wykład jakiegos księdza o szatanie demonach itp. przyszło tylu ludzi że aula ich nie pomieściła. Ten ksiądz stwierdził, że gdyby zorganizować wykład na temat Boga to pies z kulawą nogą by nie przyszedł a na szatana idą tłumy.
0
Szatanie! Ratuj mnie przed tymi bilboardami, których nie chce widziec, a rzucają mi sie w oczy!  
0
Szatanie! Ratuj mnie przed tymi bilboardami, których nie chce widziec, a rzucają mi sie w oczy!
  Idź po pomoc do Palikockiego Ruchu.
0
Ponad 10 lat temu gdy zaczynała się w kościele moda na szatana na KUL-u zorganizowano wykład jakiegos księdza o szatanie demonach itp. przyszło tylu ludzi że aula ich nie pomieściła. Ten ksiądz stwierdził, że gdyby zorganizować wykład na temat Boga to pies z kulawą nogą by nie przyszedł a na szatana idą tłumy.
  Ludziom wydaje się, że o Bogu już wszystko wiedzą. Po wtóre, Boga się nie boją, a szatana widocznie tak. Po trzecie, o Bogu mogą posłuchać w kościele, a nie każde kazanie jest o szatanie. Wreszcie, to nie "moda na szatana" tylko odpowiedź na narastające działanie zbuntowanego anioła (bynajmniej nie chodzi o Natalię Oreiro) w dzisiejszym świecie. Zwykła reakcja na plagę - szersza profilaktyka w sytuacji gdy ludzie nie przyjmują witamin w postaci komunii i nie ćwiczą ducha codzienną modlitwą.
0
Do czego to dochodzi.Nigdzie w swiecie czegos takiego nie spotkalam.Normalnie kosciol zawlada panstwem i nic sie z tym nie robi.Ja nie chce zyc w panstwie wyznaniowym.Ksieza do kosciolow a nie na ulice.
  To ironia? :D
0
A co tam dokładnie jest?
  Google nie gryzie: http://egzorcyzmy.katolik.pl/egzorcyzmy-i-pomoc/egzorcysci-i-modlitwa-o-uwolnienie/1034-archidiecezja-lubelska
0
Nie rozumiem, w czym problem? Niech sobie rozwieszają, co chcą. My ateiści rozwieszaliśmy nasze plajaty, to katole też powinni mieć do tego prawo.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: