Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moi sąsiedzi nie chcą się zgodzić na przebieg rur do mojego domu

Utworzony przez Kamila50, 23 maja 2014 o 16:50
Mam na imię Kamila. Jestem współwłaścielką 1/12 działki nr 3456/08 po której biegnie droga dojazdowa do nieruchomości 3567/08  oraz trzech kolejnych nieruchomości o numerach 3124/ 08, 3987/08, 3254/08. Należą one do Aleksandry C ( nazwisk nie wymienię), Tomasza Ch. I Marty W. którzy jednocześnie są współwłaścicielami nieruchomości po której biegnie droga dojazdowa i posiadają w niej następujące udziały 3/12, 4/12, 4/12.  Postanowiłam pewnego dnia doprowadzić do mojej nieruchomości instalacje wodociągową ze studni położonej około 400m od  mojej działki. Chciałam usytuować te rury wzdłuż istniejącej drogi. Moi sąsiedzi nie wyrazili na to zgody. Co zrobić? Jak radzicie mi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... zaprosic sasiadow na libacje i ...da sie zalatwic! Rodak, to taka zapijaczona czesto kanalia i za wodke da sobie wejsc w odbyt!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: