Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Moja rodzina żyje za niespełna 700 zł miesięcznie\"

Utworzony przez de-pass, 5 kwietnia 2012 r. o 20:49 Powrót do artykułu
gosia napisał:
Koles urodziwy , superowskie zdjęcie
Gocha ogarnij słomę z butów i startuj do niego, masz szansę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000915782879
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że te broniące komentarze wypisuje ciągle ta sama osoba... Niestety żyjemy w XXI wieku i większość pracodawców przed zatrudnieniem sprawdza profile pracowników na portalach społecznościowych. Normalna sprawa, ze ocenia się człowieka. Formułuje sie opinie na czyiś temat. Nie każdy leci żalić się do gazety pokazując się jako osoba biedna, a gdzie indziej jako ... sami oceńcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYLENIE?! Skoro mąż nie żyje od 7 lat, a najmłodsze dzicko ma 6, to jak doszło do zapłodnienia?, przez zapylanie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gocha ogarnij słomę z butów i startuj do niego, masz szansę!
Myslę ze jak napiszą o mnie w Dzienniku wschodnim i zrobie się sławna to wystartuje do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VISITOR napisał:
PYLENIE?! Skoro mąż nie żyje od 7 lat, a najmłodsze dzicko ma 6, to jak doszło do zapłodnienia?, przez zapylanie??
ano jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmm napisał:
Dziwne, że te broniące komentarze wypisuje ciągle ta sama osoba... Niestety żyjemy w XXI wieku i większość pracodawców przed zatrudnieniem sprawdza profile pracowników na portalach społecznościowych. Normalna sprawa, ze ocenia się człowieka. Formułuje sie opinie na czyiś temat. Nie każdy leci żalić się do gazety pokazując się jako osoba biedna, a gdzie indziej jako ... sami oceńcie
Popieram w 100% kazdy moze obejrzec profil , więc po co te brednie w gazecie i ta mina na zdjęciu zenujące to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na gaz nie ma i rachunki a na internet ma zeby zdjecia na fb wstawiac! ha! piękne foteczki, a ile ciuchów oryginalnych,,, tylko pozazdrościć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
na gaz nie ma i rachunki a na internet ma zeby zdjecia na fb wstawiac! ha! piękne foteczki, a ile ciuchów oryginalnych,,, tylko pozazdrościć...
Niech zrezygnuje z internetu bedzie na gaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarz i myślę, że najlepiej by było, jakby przyszedł taki dzień, kiedy każdy z Was zrozumie czym jest dzielenie włosa na 4, aby na coś starczyło. Jesteście biedni, nie macie na życie, zastanawiacie się, czy kupić buty, a może zapłacić rachunek napiszcie do gazety, a nie oceniajcie człowieka. Nie zawsze białe to białe, bo każdy z nas nieco inaczej widzi ten sam kolor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy bieda w zadumie zeby stać sie bogata nic wymyśleć nie umie ani poradzić na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karta z dziejów ludzkości Spotkali się w święto o piątej przed kinem Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem. Tutejsza idiotko! - rzekł kretyn miejscowy - Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy? Miejscowa kretynka odrzekła - Z ochotą, Albowiem cię kocham, tutejszy idioto. Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko I poszedł do kina z tutejsza idiotką. Na miłym macaniu spłynęła godzinka I była szczęśliwa miejscowa kretynka. Aż wreszcie szepnęła: - kretynie tutejszy! Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy. Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko, Miejscowy idiota z tutejszą kretynką. Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym. W ten sposób dorobią się córki lub syna: Idioty, idiotki, kretynki, kretyna. By znowu się mogli spotykać przed kinem Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/media/albums/?id=100000915782879 wyglada na zadbana mamusię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich "Gości", którzy piszą o rezygnacji z netu, oryginalnych ciuchach i fotkach na fb. Ludzie! Skąd w was tyle zawiści? Internet - jak inaczej znaleźć pracę i zapobiec zacofaniu dorastających dzieci w dobie wszechpanującego internetu, potrzebnego także w szkole? Jesteści puści jak dzbany, ze sugerujecie rezygnację z netu! Oryginalne ciuchy - w ciuchlandzie po kilka złotych za sztukę. W czymś trzeba chodzić. Facebook i zdjęcia? Każdy ma prawo żyć!!! Co za puste głąby z was! Buraków w Lublinie niestety przybywa, poziom intelektualny spada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VISITOR napisał:
PYLENIE?! Skoro mąż nie żyje od 7 lat, a najmłodsze dzicko ma 6, to jak doszło do zapłodnienia?, przez zapylanie??
Pilnuj swojej starej lepiej bo ci rogi sufit rysują pajacu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak bo wszyscy by się spodziewali, że biedny tzn, brudny, w podartych ciuchach i zawsze z ponurą miną i wtedy Wy "bogaci" bylibyście usatysfakcjonowani i może dorzucili od siebie złotóweczkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
No tak bo wszyscy by się spodziewali, że biedny tzn, brudny, w podartych ciuchach i zawsze z ponurą miną i wtedy Wy "bogaci" bylibyście usatysfakcjonowani i może dorzucili od siebie złotóweczkę...
może nie aż tak bardzo - ale trzeba zauważyć, że jeżeli ktoś wyciąga swoje łapy po kasę na którą ktoś inny ciężko pracował to niech ma trochę samokrytyki - bo jak nie ma to wychodzi takie własnie coś - Pani się lansuje na lewo i prawo pokazując jak to ona się dobrze bawi a jednocześnie płacze, że dzieci nie mają za co sobie jedzenia podgrzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałabym mieć dzieci, ale mnie na to nie stać, dlatego nie decyduję się na ciążę. Zatrudniona jestem na umowę-zlecenie poniżej najniższej krajowej. I jak ja mam żyć? Dodatku żadnego nie dostanę, bo na jedną osobę wychodzi trochę więcej niż kwota, od której można starać się o jakikolwiek zasiłek. Wiem, ze wiele jest osób w podobnym położeniu jak ja. I o nas jakoś gazety się nie rozpisują, tylko zazwyczaj o samotnych matkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaenujące, Wystarczy że zobaczą kilka zdjęć w orginalnych ciuchach i stawiają diagnozę. Nic nie wiecie o życiu! Często tracąc pracę, bliską osobę cały świat się wali. Bo dzieli się z dziećmi życie, które trzeba nakarmić, ubrać i posłać do szkoły. Nie wspominam o kredytach zaciągniętych na kawalerkę które trzeba spłacać i inne zobowiązania czynsz, telefon i chore podatki. Zakłądajmy że zarabiałą by ta pani 1100zł jak ma wyżyć z tróją dzieci? A jeszcze jak nie ma pracy, bo są czasy jakie są. Nawet jak chce się pracować nie zawsze ta praca się znajdzie. Zastanówcie się co piszecie PROSTAKI, albo do piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martinikas napisał:
może nie aż tak bardzo - ale trzeba zauważyć, że jeżeli ktoś wyciąga swoje łapy po kasę na którą ktoś inny ciężko pracował to niech ma trochę samokrytyki - bo jak nie ma to wychodzi takie własnie coś - Pani się lansuje na lewo i prawo pokazując jak to ona się dobrze bawi a jednocześnie płacze, że dzieci nie mają za co sobie jedzenia podgrzać
Zamieniłbyś się z ta Panią? Zapewne NIE więc daruj sobie swoje zawszone, buraczane i puste przemyślenia i nie wypisuj ich publicznie bo i tak każdy wie, że jesteś pustym idiotą więc niepotrzebnie to udowadniasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...