Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Moja rodzina żyje za niespełna 700 zł miesięcznie\"

Utworzony przez de-pass, 5 kwietnia 2012 r. o 20:49 Powrót do artykułu
antygość napisał:
Do wszystkich "Gości", którzy piszą o rezygnacji z netu, oryginalnych ciuchach i fotkach na fb. Ludzie! Skąd w was tyle zawiści? Internet - jak inaczej znaleźć pracę i zapobiec zacofaniu dorastających dzieci w dobie wszechpanującego internetu, potrzebnego także w szkole? Jesteści puści jak dzbany, ze sugerujecie rezygnację z netu! Oryginalne ciuchy - w ciuchlandzie po kilka złotych za sztukę. W czymś trzeba chodzić. Facebook i zdjęcia? Każdy ma prawo żyć!!! Co za puste głąby z was! Buraków w Lublinie niestety przybywa, poziom intelektualny spada...
Jakos tej pani internet nie pomógł w znalezieniu pracy,a dziecko szescioletnie wystawiające środkowy palec to nie jest zacofanie? Oczywiście ze każdy ma prawo życ, korzystać z internetu z pradu wody mieszkania , ale czy ma prawo wyciągac od kogos pieniądze? Ja wstaję o godzinie 5.30 i ędzę do pracy a pani Dorota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z tobą w 100% ta Pani na biedną nie wygląda. poza tym zaden biedny, który musi przeżyć za 700 zł za miesiąc nie wydaje kasy na piwo, tylko kupuje dzieciom chleb i mleko!! No to może ja sie zgloszę do Dziennika i tez mi coś moze sypną bo zarabiam najniższą krajową z tego musze opłacić studia, przezyć prze cały miesiąc dojeżdżając do pracy 30 km i jakos mnie nie stać na piwo ani tym bardziej zeby kupić nowy ciuch a tym bardziej markowy!! Dziennik łyka każdą bzdure jak Pelikan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbawiła mnie kobieta na maksa:) Buty firmowe,ciuszki też z tych droższych,dziecię stylizowane(na co????),paniusia wypacykowana jak ta lala-a w domu syf.Obrypane ściany. Kobieto nie wyglądasz na aż tak biedną jak to przedstawiasz.Ty szukaj pracy na pełny etat a nie na kilka godzin dziennie.Piszesz,że dzieci maja astmę.Współczuję Ci,bo wiem coś o tym.Moja dwójka też choruje na nią,ja również od 15 lat(jednak cały czas pracuję!). I jakbym miała takie ściany-to najpierw bym je pomalowała-a dopiero potem wrzucała fotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie dobra nauczka dla wszystkich cwaniaczków, dresiarzy, menelików i łysoli. Pousuwajcie swoje durne profile z Facebooka czy tam innej Naszej Klasy. Ośmieszacie się tylko, dziwolągi. Może już stary jestem i nie przystosowany do dzisiejszej "normy", ale serdecznie pierd...lę robienie z siebie pajaca, publikując swoje życie oraz fotki w Internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To będzie dobra nauczka dla wszystkich cwaniaczków, dresiarzy, menelików i łysoli. Pousuwajcie swoje durne profile z Facebooka czy tam innej Naszej Klasy. Ośmieszacie się tylko, dziwolągi. Może już stary jestem i nie przystosowany do dzisiejszej "normy", ale serdecznie pierd...lę robienie z siebie pajaca, publikując swoje życie oraz fotki w Internecie.
a to jeszcze nie zauważyłeś, ze robisz z siebie pajaca stając w obronie tej" biedneji pokrzywdzonej przez los' paniusi, której nie stać na leki dla dzieci a stać na żłopanie piwska? ŚMIESZNY JESTEŚ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azyl napisał:
Rozbawiła mnie kobieta na maksa:) Buty firmowe,ciuszki też z tych droższych,dziecię stylizowane(na co????),paniusia wypacykowana jak ta lala-a w domu syf.Obrypane ściany. Kobieto nie wyglądasz na aż tak biedną jak to przedstawiasz.Ty szukaj pracy na pełny etat a nie na kilka godzin dziennie.Piszesz,że dzieci maja astmę.Współczuję Ci,bo wiem coś o tym.Moja dwójka też choruje na nią,ja również od 15 lat(jednak cały czas pracuję!). I jakbym miała takie ściany-to najpierw bym je pomalowała-a dopiero potem wrzucała fotki.
Racja syf w domu, nie pracujesz babo to wez i te ściany pomaluj pędzelkiem do pudru jak nie masz czym ,tyle czsu masz dresiaro, albo kumple niech ci pomągą którzy tak tu dzielnie cię bronią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gocha ogarnij słomę z butów i startuj do niego, masz szansę!
Pocałuj mnie w d... dresie jeden. Takich jak wy pasozytów unikam jak ognia. Wole jak mi słoma z butów wystaje i tych co im tez wystaje słoma z butów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo tak boli , że ona prosi o pomoc w znalezieniu pracy ?chyba nie zazdrościcie jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie chyba te negatywne komenty to od bab są bo jej zazdroszczą bo niezła jest, zgrabna itd.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ge napisał:
no własnie chyba te negatywne komenty to od bab są bo jej zazdroszczą bo niezła jest, zgrabna itd.:)
Jestem facetem i taką zgrabną jak ona i zadbaną patykiem bym nie dotknął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reee napisał:
a kogo tak boli , że ona prosi o pomoc w znalezieniu pracy ?chyba nie zazdrościcie jej
nikogo nie boli to, że prosi o pomoc w znalezieniu pracy tylko sorry koleżanko chyba jesteś ślepa jak myślisz, że ona szuka pracy, gdyby jej szukala to bsie wzięła za siebie a nie czekała az praca sama do niej przyjdzie niestety ale tak dobrze w dzisiejszych czasach nie ma, to my musimy sami jej szukać, z nieba praca nie spada i dobrze cos na ten temat wiem, bo sama byłam kilka lat bez pracy i nie czekalam az mi ja podarują tylko sama sie o nia starałam. To nie te czasy, ze kazdy mial zagwarantowane miejsce pracy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygość napisał:
Do wszystkich "Gości", którzy piszą o rezygnacji z netu, oryginalnych ciuchach i fotkach na fb. Ludzie! Skąd w was tyle zawiści? Internet - jak inaczej znaleźć pracę i zapobiec zacofaniu dorastających dzieci w dobie wszechpanującego internetu, potrzebnego także w szkole? Jesteści puści jak dzbany, ze sugerujecie rezygnację z netu! Oryginalne ciuchy - w ciuchlandzie po kilka złotych za sztukę. W czymś trzeba chodzić. Facebook i zdjęcia? Każdy ma prawo żyć!!! Co za puste głąby z was! Buraków w Lublinie niestety przybywa, poziom intelektualny spada...
Tak sobie tłumacz:P-te buciki to na bank z ciuchlandu i zapewne za parę groszy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ge napisał:
no własnie chyba te negatywne komenty to od bab są bo jej zazdroszczą bo niezła jest, zgrabna itd.:)
Ino z deczka ..."przechodzona",i leniwaaaaa:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gingee napisał:
nikogo nie boli to, że prosi o pomoc w znalezieniu pracy tylko sorry koleżanko chyba jesteś ślepa jak myślisz, że ona szuka pracy, gdyby jej szukala to bsie wzięła za siebie a nie czekała az praca sama do niej przyjdzie niestety ale tak dobrze w dzisiejszych czasach nie ma, to my musimy sami jej szukać, z nieba praca nie spada i dobrze cos na ten temat wiem, bo sama byłam kilka lat bez pracy i nie czekalam az mi ja podarują tylko sama sie o nia starałam. To nie te czasy, ze kazdy mial zagwarantowane miejsce pracy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aas napisał:
Ino z deczka ..."przechodzona",i leniwaaaaa:P
Nie ma co jej bronić, podejrzewam , ze ona ma ze świadczeń rodzinnych więcej kasy niż nie jedno z nas i do tego nie odprowadza od tego podatkow ani skladek, no to policzmy: 4 osoby w rodzinie to jest tak: - 3 x dziecko powyzej 5 roku zycia to już nam daje 273 zl - a niech przynajmniej jedno z tych dzieci ma orzeczenie o niepelnosprawnosci to dochodzi kolejne 80 zł na jedno dziecko a mając dwoje z orzeczeniem to jest 160 zł - nastepnie dodatek z tytulu wychowywania dziecka w rodzinie wielodzietnej przyslugujące na trzecie i kolejne dzieci- 50 zł - dodatek z tyt. samotnego wychowyania dziecka - 170 zł na jedno dziecko i nie wiecej niz 340zł na wszystkie dzieci no to sumujmy: 273+160+50+340=to daje 823 zł na czysto bez skladek i podatków Po opłaceniu studiów, wykupieniu leków na astmę alergiczną, dojeżdzaniu prze miesiąc do pracy i 3 razy w miesiącu na uczelnię to mi zostaje 1/3 tego co ta pani ma ze świadczen a dupy do roboty się jej nie chce ruszyć!! A do tego dodając 520 zl swiadczenia pielęgnacyjnego, które założę sie że bierze na jedno z dzieci to ma więcej niz nie jedno z was broniących leniwej psity!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gingee napisał:
Nie ma co jej bronić, podejrzewam , ze ona ma ze świadczeń rodzinnych więcej kasy niż nie jedno z nas i do tego nie odprowadza od tego podatkow ani skladek, no to policzmy: 4 osoby w rodzinie to jest tak: - 3 x dziecko powyzej 5 roku zycia to już nam daje 273 zl - a niech przynajmniej jedno z tych dzieci ma orzeczenie o niepelnosprawnosci to dochodzi kolejne 80 zł na jedno dziecko a mając dwoje z orzeczeniem to jest 160 zł - nastepnie dodatek z tytulu wychowywania dziecka w rodzinie wielodzietnej przyslugujące na trzecie i kolejne dzieci- 50 zł - dodatek z tyt. samotnego wychowyania dziecka - 170 zł na jedno dziecko i nie wiecej niz 340zł na wszystkie dzieci no to sumujmy: 273+160+50+340=to daje 823 zł na czysto bez skladek i podatków Po opłaceniu studiów, wykupieniu leków na astmę alergiczną, dojeżdzaniu prze miesiąc do pracy i 3 razy w miesiącu na uczelnię to mi zostaje 1/3 tego co ta pani ma ze świadczen a dupy do roboty się jej nie chce ruszyć!! A do tego dodając 520 zl swiadczenia pielęgnacyjnego, które założę sie że bierze na jedno z dzieci to ma więcej niz nie jedno z was broniących leniwej psity!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alek napisał:
Jestem facetem i taką zgrabną jak ona i zadbaną patykiem bym nie dotknął
Zapomniałeś dopisać, że jesteś gejem i wolisz chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz ree zapomnialam o zasiłakch pielegnacyjnych, o które sie tak stara niby od roku a co jest nie możliwe bo zgodnie z KPA organ wydajacy decyzje ma na jej wydanie miesiac czasu od złożenia wniosku więc dochodzi nam kolejne 306 zł z budzetu państwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy jak ona mają czasem lepiej niż ci uczciwie pracujący. Niedaleko mnie mieszkają tacy, co dzięki tym pieniążkom od państwa są świetnie ubrani (nie tylko w lumpeksach), dostali nowe mieszkanie, a ich dzieci nowiutkie szkolne wyprawki. W moim bloku mieszka rodzina: matka, ojciec, dwóch dorosłych synów. Wszyscy zdrowi, sprawni. Pracuje tylko matka. Reszta albo ma wyroki albo siedzi. Na zmianę. Nie płacą za mieszkanie, czynsz, wodę, nic. Tylko prąd :]. Nic im nie można zrobić! Nie ma eksmisji, a komornik nie ma z czego ściągać. Pasożytują! Tak więc jeśli nasze państwo zezwala na takie rzeczy to co się dziwić, że szybko po pieniądze wyciagają rączki? A my, zarabiający, pracujący, często też im pomagamy, więc apetyt rośnie z miarę jedzenia. Żeby w taki sposób wyłudzać pieniądze trzeba mieć tupet. Prawdziwie biedny ma godność i nigdy nie pójdzie żebrać ani kraść. Nawet nie poprosi. Znam takie rodziny i zawsze im pomagam. A bywa, że są to samotne matki, osoby starsze albo chore...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na internet panią stać,hm? Odłączyć internet, to będzie kolejne 50 czy 80 zł dodatkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...