Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Moja ściana to wieszam" Baner zawisł bez zezwolenia

Utworzony przez Gość, 7 sierpnia 2014 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Jak zawsze - piątek, krosy itp. Dobrze że ten człowiek nie jest już radnym, bo ilość prywaty jaką odwalał przechodziła ludzkie pojęcie. KARAĆ i jeszcze raz KARAĆ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki " syf " ? normalna ściana. cała sprawa pokazuje najlepiej walory intelektualne oraz moralne pana byłego radnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby  na plakacie widniał wizerunek JPII to słowem nikt by się nie odezwał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier....ne cwaniactwo ! Wsty p.Piątek . Taki przedsiębiorca i były pracownik Ratusza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie ładniej wyglada ten baner niz obdrapana sciana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak POkraki atakują swego byłego kumpla. Jak był w PO to był koszerny a jak odszedł to na raz stał się trefny i co zrobi to złe . Nawet nijaki lebiega  z Ratusza wiesza na gośiu psy. Zadupie UE to zadupie. A co to za własność jak byle lebiegi nie pozwalają z niej korzystać. POkraczna POlsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to ten baner wygląda jak z D. zdjąć to G. bo wstyd takie szmaty w centrum miasta wieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak POkraki atakują swego byłego kumpla. Jak był w PO to był koszerny a jak odszedł to na raz stał się trefny i co zrobi to złe . Nawet nijaki lebiega  z Ratusza wiesza na gośiu psy. Zadupie UE to zadupie. A co to za własność jak byle lebiegi nie pozwalają z niej korzystać. POkraczna POlsza.
  a ten biedny PiSuar widzę dalej smrodzi pod każdym artykułem i próbuje nawracać na PiSlamizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym Sky House to ja słysze od co najmniej 6 lat i nic sie nie dzieje, nic nie powstaje i nie powstanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kieliszku, wydziału dróg i mostów nie ma od paru ładnych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten baner jest tylko potwiedzeniem układów w mieście," mam kasę ,mam władzę,a inni niech nagwizdają"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jakie dokładnie układy droga irenko, nie zachowuj się jak prezes "wiem ale nie powiem"  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To totalitaryzm, że o sposób wykorzystania własnej ściany trzeba pytać jakąś biurwę. To samo z domem/działką: jest twoja, ale spróbuj postawić wiatę, garaż, zamurować okno w domu... Nie możesz człowieku dysponować swoją własnością, bo decydujący głos ma jakaś biurwa!!! TO CHORE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...