Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cO TY WYPISUJESZ. POWINNO BYĆ OKO ZA OKO A NIE KARMIĆ ZA NASZE PIENIĄDZE MORDERCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też często myślę o tej sprawie i śledzę jej przebieg,jak żadnej innej. Życie w więzieniu ze świadomością,że pozbawiło się życia swoich Najbliższych,bo Rodziców i świadomość,że się Ich nigdy już nie zobaczy i jest się samemu jak palec jest najgorszą karą. Faktycznie,chłopak mógł zdać maturę,studiować,potem założyć rodzinę i być szczęśliwi jak wszyscy z Jego klasy. Stało się inaczej. Zastanawiam się nad tą paczką,bo mieszkam w Lublinie właśnie. Nie znam osobiście tego chłopaka. Mogłabym być w sumie matką takiego chłopaka. Zdołował mnie jednak fakt,że On dobił nożem i Ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę o tej sprawie przestać myśleć jest mi bardzo żal Kamila tylko nie mogę sobie wytłumaczyć jak dał się zmanipulować temu potworowi że zabił i nie pomyślał że to może mieć inne zakończenie jak to o którym mówiła mu ta dziewczyna i że teraz może do końca swoich dni siedzieć w więzieniu zamiast studiować jak jego rówieśnicy miał przecież wszystko a teraz dostaną to jego wujki i ciotka którą znam a do której nie chciał żeby trafił spadek i miał rację ale sąd nie wziął tego pod uwagę ale ja na miejscu spadkobierców zapisałabym jemu bo myślę że on i tak już nie mógł ponieść większej kary od życia ze świadomością że mogło być inaczej imam nadzieję że babcia z wujkiem ze strony mamy dadzą mu szansę i porozmawiają z nim ja bym tak zrobiła i gdybym mieszkała w Lublinie to bym go odwiedziła i zrobiła paczkę żywnościową bo Kamil wygląda strasznie i zawiozłabym mu trochę ubrań niech babcia to przemyśli Papież też wybaczył swojemu zabójcy
Też nie mogę przestać o tym myśleć. Może trzeba się za Nich modlić. Może tego potrzebują skoro cały czas są w naszych myślach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałam dużo o tej sprawie ze znajomymi. Wszyscy byli zgodni co do jednego. Problemy z rodzicami zdarzają sie kazdemu w wieku nastoletnim, i chyba każdy przez to przechodził. Różne są tarcia, kłótnie, mamy pretensje do rodziców, oni nie akceptują naszych pasji, naszej muzyki, czy osób w kregu ktorych sie obracamy, i wreszcie- naszych pierwszych miłosci. To sie zdarza i jest naturalne. Ale z czasem przechodzi, i czlowiek z czasem odnajduje porozumienie z rodzicami. Kamil w ciągu jednej nocy pozbawił sie praktycznie wszystkiego. Calej przyszlosci. Jeden moj znajomy powiedzial mi, w sumie bardzo słuszną rzecz, ze, gdyby to sie działo 20-30 lat temu, do obydwoje po prostu uciekliby z domu, pobujaliby sie w jakichś Bieszczadach czy na Mazurach, po czym wrociliby do domu, odstawieni tam przez milicje, i po latach pewnie wspominaliby mil młodzieńcze wybryki. Na pewno nie przyszloby im do głowy, zeby dokonać czegoś tak makabrycznego. Coś sie zmienia na swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też osobiście jego nie znam ale widzę że bardzo cierpi i bardzo żałuje tego co zrobił ale czasu już nie da się cofnąć piszą że nikt go nie odwiedza ale ja rozmawiałam ze swoja znajomą która zna dobrze siostrę zmarłego Jerzego i mówiła mi że odwiedza go babcia i wujek brat zmarłego i to dobrze bo on i tak ma słabą psychikę i myślę że on teraz potrzebuje kontaktu z rodziną która pomimo tego co zrobił będzie przy nim ja wiem że ktoś pomyśli sobie że jestem nienormalna ale ja sama nie wiem dlaczego ta sprawa nie daje mi spokoju i jak bym mieszkała w Lublinie to odwiedziłabym go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy piszą o tym że powinna być kara śmierci albo powinni dostać dożywocie i jeszcze że będą sobie wygodnie żyć za nasze pieniądze ale oni chyba nie wiedzą co piszą bo co to za życie bez rodziny przyjaciół a przede wszystkim wolności bo ja im tego nie zazdroszczę i bardzo jest mi żal Kamila i nie mogę pojąć co musiało siedzieć w jego głowie ze dopuścił się takiej zbrodni że nie pomyślał że pozbawia życia jedynych ludzi którzy go naprawdę kochali i tak jak on teraz zrobił by wszystko żeby teraz żyli tak oni wtedy robili wszystko żeby go nawrócić ze złej drogi na którą wszedł ale niestety przepłacili to życiem umierając ze świadomością że pozbawia ich życia jedyny syn bardzo cierpieli ale tylko trwało to tylko godzinę albo aż godzinę a on musi żyć z tym do końca swoich dni i najlepsze swoje lata spędzić w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest kamila nikt nie odwiedz rodzina wyrzekla sie jego , ponoc dostaje listy od dawnych znajomych ze szkoly . to zuze odwiedzaja matka , dziadek i babka . zuza bardzo czesto otrzymuje paczki zywnosciowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...