Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo przy Towarowej: Uciął głowę. Niepoczytalny

Utworzony przez crx, 29 września 2011 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Właściwa decyzja Sądu!Nikt normalny nie ucina głowy drugiemu.Nawet ciężko pojąć ,że jest to prawdą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiemu zwyrodnialcowi należy się krzesło elektryczne a nie opieka lekarska za pieniądze podatników, ja nie mam ochoty sponsorować życia takiego potwora!!!!na jakiej podstawie stwierdzono, że jest niepoczytalny????wystarczy się napić alkoholu i zasłaniać się niepoczytalnością!!!!!!ten człowiek kiedyś może wyjść ze szpitala...kogo wtedy zabije???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć deb***a!! Ile spraw sąd umarza?kiedy w końcu to polskie prawo się zmieni a nie zabójców sąd będzie wypuszczał na wolność.Wg mnie powinien siedzieć i dostać dożywocie bez możliwości wcześniejszego wyjścia.Tępić takich pustych ludzi myślą że są bezkarni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo jest chore...sąd zdobywa sobie w ten sposób "zieloną wizę"do spokojnego życia....nie chciałbym żeby ktoś taki chodził po ulicy, po tym co zrobił. W psychiatryku taka obserwacja polega na dawaniu codziennie 1kg prochów, po takiej dawce to wściekły słoń siedziałby spokojnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku wypuszczenia delikwenta na wolność prosimy o powiadomienie nas wcześniej stosownym komunikatem abyśmy mogli zabarykadować się w mieszkaniach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...