Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2015 o 11:51
Zaloguj się, aby oddać głos
0
adamek masz nasrane we łbie tak samo jak ten typ i ta ku rwa jego dziewczyna
0
ADAMEK u Ciebie wszystko w porządku z deklem???, bo mam wrażenie, że nie do końca!!!
0
Taka jest prawda jakby sie stary niewtroncał pewnje by rzył.torz muwjo rze milośc zabija.ADAMEK
0
ADAMEK jak ze stanem twojego rozumu jast tak samo jak z ortografią to wszystko jasne!!!
0
Tak uwarźam rźe niemózna marnowac rzycia mlodym za taka błahostke dzialali w afekcie woleli zabi2 nirz dac sie rozdzielic.ADAMEK
0
Uniewinić zsobili tó ze strahu sze niemogli byc ze sobo stare nieh sie mlodym niewtroncajo bo zgino.ADAMEK
0
Szkoda mlodyh lódzi pszes zawisc rodzicuóicuw doszló do tej zbrodni.ADAMEK
0
Adamek Ty to się ze strachu nie zesraj.
0
Według mnie duża wina jest po stronie matki Zuzanny, która nie zareagowała na zmianę zachowania dziecka po śmierci jej ojca. Trudno pisać jednoznacznie, ale chyba po prostu nie zajmowała się nią. Zlekcewazyla kolejne sygnały. Ponosi pełną odpowiedzialność za zmarnowane życie Zuzy, Kamila i jego rodziny. Powinna ponieść konsekwencje zaniedbania dziecka i strasznych tego następstw.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: