Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie chciałabym dożyć gdy wyjdą z więzienia.Oni tego nie żałują i jak wyjdą to będzie kolejna zbrodnia. żałowali żeby zniżyć kare widać że nie mają uczuć ona jest szczególnie psychopatką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś taki może być poczytalny?? Nie jestem psychologiem, nie znam  się na tym, ale żaden psycholog ani żadna "mądra głowa" nie wmówi mi że ktoś taki jest normalny. Oczywiście nie bronię go bo pomimo "niepoczytalności" za coś takiego powinien ponieść zasłużoną karę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ten Kamil ma kogoś kto go odwiedza , albo chociaż list mu napisze. Powiem szczerze że wątpię w to. Myślę że obie babcie go znać nie chcą po tym co zrobił.  Przesrane, bo nawet jak odsiedzi te 20 lat to co dalej? On nie ma nic i nikogo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że po tym wszystkim został sam jak palec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie znajdę fb Kamila ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciałabym ich , szczególnie jej spotkać np w windzie coś bym powiedziala nie tak i by mi łeb obcieła i jeszcze uważała że nic jej nie grozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ścierwa go żałują, znaleźć i wsadzić do pierdla, bo to samo zrobią.Psychopaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...