Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MOSiR upuści wody z Zalewu Zemborzyckiego

Utworzony przez mieszkaniec, 7 czerwca 2013 o 17:02 Powrót do artykułu
Akurat teraz, gdy zaczyna robić się ciepło, nie można było pomyśleć o tym wcześniej. Oj porażka i to wielka porażka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-----------------------------CO  MA  SPÓŁKA  MOSiR  DO   ZALEWU  ZEMBORZYCKIEGO ?--------------------  Te  pytanie  skierowane  jest  bezpośrednio  do  Prezydenta  Lublina  Krzysztofa  Zuka (PO).  Oczekiwana  jest  odpowiedzialna  odpowiedż  Prezydenta  Zuka  gdyż  to  dzięki  Prezydentowi  Zukowi  MOSiR  nie  je st  już  miejską  firmą  tylko  tzw. "prezydencką  Spółką" .  Spółka  zarządza "zaszczanymi" basenami  na  Wrotkowie  pobierając  pieniądze  za  wejście .   Skąd  "Spółka" miała  fundusze  na  baseny i ich  tereny ? Kto  finansuje tę  "Spółkę" ? .    Wody  Zalewu  Zemborzyckiego  są  publiczne  należące  pod  użytkowa nie  Mieszkańcom  Lublina .   DOTACJE "UE"  były  przeznaczone  na  oczyszcze  i  zagospodarowanie  Za lewu  Zemborzyckiego  i  Dąbrowy .  GDZIE  SĄ  TE  UNIJNE  MILIONY ?     Powtarzam  MOSiR  już  jest  "Spółką"  i  NIE  POSIADA  ŻADNYCH  PRAW  DO  ZALEWU  ZEMBORZYCKIEGO  I  DĄBROWY !!! .       MOSiR  niech  upuści  wody ze  swych  zaszczanych  basenów  na  Wrotkowie, do  tego  ma  prawo . Pan  Prezydent  Zuk  ma  tylu  "asystentow" za którymi  się  chowa .  Ale p.Prezydencie  "asystenci" są  tylko  rzecznikami  prasowymi, bo  cała  odpowiedzialność  spada  na  Pana .  Kiedy  wreszcie  usłyszymy  Pre zydenta  Lublina  przekazującego  SWOJE  DECYZJE  MIESZKAŃCOM  LUBLINA ? .   "Handluje" p.Prezy dent  terenami  Zalewu "Marina"---jakie  ma  Pan  prawo  wyprzedawać  społeczne  tereny  własności  Lub linian ? .   Czyli  MOSiR  NIE  POSIADA  ŻADNEGO  PRAWA  DO  ZALEWU  ZEMBORZYCKIEGO  I  DĄB ROWY  gdyż  posiadając  fundusze  wykonanie  wymaganych  prac  na  Zalewie  Urząd  Miasta  może  zl ecić  bardziej  odpowiedzialnej  i  poważniejszej  firmie .   MOSiR   NIE  Ma  ŻADNEGO  PRAWA  DO  ZALE WU  ZEMBORZYCKIEGO  I  DĄBROWY !   A   POSIADA  TE  PRAWA  NA  BASENACH  NA  WROTKOWIE.
0
bardzo słuszna decyzja wody w zalewie jest stanowczo za dużo, nigdy jej tyle nie było, trzeba upuścić i potem utrzymać ten stan. Ja oglądam tą zaporę i nadziwić się nie mogę że ona jeszcze nie pie***lneła bo napór i ciśnienie na nią jest wręcz piekielne. Po co tyle wody, bedzie jej mniej to będzie lepiej ryba brała a tak jest duże ciśnienie na ryby głębinowe co po spodzie chodzą i trudno co złapać.
0
o 40 lat za późno :(
0
Co się dzieje w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
0
bardzo słuszna decyzja wody w zalewie jest stanowczo za dużo, nigdy jej tyle nie było, trzeba upuścić i potem utrzymać ten stan. Ja oglądam tą zaporę i nadziwić się nie mogę że ona jeszcze nie pie***lneła bo napór i ciśnienie na nią jest wręcz piekielne. Po co tyle wody, bedzie jej mniej to będzie lepiej ryba brała a tak jest duże ciśnienie na ryby głębinowe co po spodzie chodzą i trudno co złapać.
Będzie remont i stan wody wróci do stanu normalnego. Artykuł jest na temat naprawy tamy, a nie obniżenia lustra wody. "nigdy jej tyle nie było", w tym roku nie było jeszcze takiego stanu wody jak w zeszłym roku.
0
Od niedawna mieszkam w Lublinie i ostatnio dość często robię sobie małe wypady właśnie nad Zalew Zemborzycki. Mam dwojakie odczucia, ponieważ z jednej strony to fajne miejsce - bliska odskocznia, a z drugiej, ta odskocznia ma swoje minusy, których nie rozumiem. W zeszłym roku przy betonowym nabrzeżu oprócz śmieci, butelek, naturalnych szczątków i patyków pływało do góry brzuchem kilka ładnych szczupaków :( W tym roku przed wejściem po kostki do wody musiałam powybierać na plaży kawałki potłuczonych butelek - życzę aby 'autor' sam się nadział na swoje 'dzieło'. Ogólnie dużo śmiecia typu puszki, pety, nie mówiąc już o niektórych panach wędkujących, którzy również nie grzeszą kulturą, zostawiając wielkie worki po zanęcie, plastikowe pojemniki na miejscu swojego pobytu. O potłuczonych butelkach w wodzie szkoda gadać, bo to jest zwyczajnie buractwo i zachowanie raczej istot człekokształtnych, ale nie ludzi. Czy to tak trudno zabrać śmieci ze sobą i szanować własne podwórko ?...Mam wrażenie, ze dla niektórych to awykonalne. Nie cierpię takiego buraczanego stanu umysłu! Ps. Ryczące motorówki też są wkurzające, powinni tego zakazać. Zaraz pewnie odezwie się jakiś 'mądry', który zaproponuje mi wyjazd w dzicz :))) Nie przeszkadzają mi baseny Wrotkowa, ani wyciągi wodne. Przeszkadza mi myślenie ludzi, którzy z nikim oprócz siebie się nie liczą i nie dbają o to co mają....ale bardzo lubię zapach sosny, aromat jeziora, piesze i rowerowe wycieczki, fajną knajpkę nad wodą z dobrym pifffkiem, żaglówki też lubię....a i wędkarzy, ale takich, którzy swoją zdobycz, przynajmniej tą niewymiarową, wypuszczają do wody! :) Tych ostatnich gorąco pozdrawiam :) !    
0
ZALEW w ZEMBORZYCACH- syf, brud, ubóstwo i propaganda rządzących !!!
0
CZY MOŻNA SIE KĄPAĆ BEZPIECZNIE DLA ZDROWIA W ZALEWIE???
0
PZW przejmie kontrole nad Zalewem ???
0
PIĘĘĘKNY MUREK WOKÓŁ ZALEWU ,hahaha Natury nie oszukasz !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: