Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Most im. Witold Pileckiego? Tego chce PiS. Ale uchwała może zostać unieważniona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2016 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Błąd nawet w tytule, ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poddaję pod głosowanie nazwanie mostu im. Andrzeja "PRUSZONA" Pruszkowskiego, pierwszego prezydenta, który przez dwie kadencje zniszczył Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jak zwykle mocny ale tylko w nadawaniu nazw mostom i ulicom. Kto tych pasożytów wybrał do Rady Miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most im. (bez)radnych PiS-u - tak ja to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy musimy KONIECZNIE WSZYSTKO nazywać czyimś imieniem ??? Nie może być PO PROSTU Most na ul. Muzycznej nad Bystrzycą ??? WSZĘDZIE MUSI być ta cholerna martyrologia ??? To już do wyrzygania jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa, Pileckiego, Popiełuszki, Kaczyńskiego... Martyrologia wiecznie żywa w tym poj...nym PIS-ie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli most jest przedłużeniem ulicy Muzycznej to może most jakiegoś polskiego kompozytora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,i rzeczywiście to życie oddał", ... ,,można je ukazywać młodzieży", (wobec tego): achaa, a więc pisowcom chodzi o to, aby polska młodzież oddała swoje życie, .... ciekawe k....a komu, za co, dla kogo. Możeby te pis-katoliki zaczęły sk.....ie od sk.....ia sobie swoich matek, ojców, góraszów ich partii, wyznania, siebie; oo pardąą, to już dawno zrobili, aż strach pomyśleć czemu, i jakim ,,wartościom" się oddali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nazwa OAZA widnieje nad wejściem do przejścia podziemnego od pl. Dworcowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nikogo obrażać, ale czy wszyscy wspominani patrioci byliby zadowoleni z poparcia niektórych radnych? Obawiam się, że nie. Prawdziwi patrioci, na których powołują się radni PiS, nie zabiegali o ziemską sławę, kochali ojczyznę bezinteresownie, za cenę cierpienia i życia, uczciwie, nie licząc na polityczne profity, urzędy i "miejsca wysokie". Takim był choćby rotmistrz Pilecki - prawdziwy Polak i Bohater (pisownia celowa). Nie wiem, czy życzyłby sobie, by jego rzecznikami byli ludzie skłócający Polaków, bezideowi, zapatrzeni tylko w siebie, swoje racje, łasi na stanowiska i stołki, patriotyzm i wiarę katolicką mający często tylko w gębie, niepoparte czynami, pełni pustych niby "patriotycznych" gestów używanych tylko po to, by wkupić się w łaski  społeczeństwa i zdobyć władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuję Pileckiego bo wielkim bohaterem był ale rzygam tą wszechobecną  martyrologią. Tutaj chodzi o to żeby dzielić Polaków, bo żyją wśród nas ludzie o nie tak chwalebnych i pięknych życiorysach jak Pilecki, Trzeba im takim upamiętniamiem męczeństwa wbić gwoździa w d.... Niech pamiętają, niech ich to drażni i uwiera, niech ich dzieci to widzą. To jest takie prymitywne i miesza się w to bohateów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech mieszkańcy decydują? PiSiory jak zwykle mają w nosie opinię mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspołpraca .....to co PO cacy co PIS be .......postawa tych peowcow którzy podnoszą ryyyyyyk wielki ze PIS blokuje......żałosna cyniczna gierka ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha niech lepiej zajmie się pisaniem donosów na mieszkańców bo to mu najlepiej wychodzi. Pieprzony konfident!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy nam jedno rondo im.zdrajcy kuklińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most im. Witolda Pileckiego, bardzo, bardzo dobrze brzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką nazwę nosi most na Czerniejówce przy ul. Fabrycznej? Nigdzie nie mogę znaleźć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jaką nazwę nosi most na Czerniejówce przy ul. Fabrycznej? Nigdzie nie mogę znaleźć?
Najwybitniejszego Zjadacza Kremówek II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja.chce.by nosił nazwę fuhrera Jarosława K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy z Lublina książki do historii. Mamy tu żyć a nie tylko przeżywać przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...