Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Most inżyniera Lutosławskiego nie sypia (zdjęcia)

Utworzony przez kokospoko, 2 września 2013 o 11:04 Powrót do artykułu
Czarne Lwy wymiatają. Pozdrawiam szczególnie basistę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Most nie śpi, ale niestety okoliczni mieszkańcy od dwóch miesięcy też nie! A do rpacy rano trzeba wstać w przeciwieństwie do tekturowców!
0
Jaki to jest most kultury???? Zwykla mordownia!!! Miasta wydało kupę kasy żeby browary miały gdzie piwo sprzedawać. Powinien ktoś wkoncu przyjrzeć sie temu!!!
0
Obawiam się , że pan Pietrasiewicz mija się z prawdą co do popularności jego kolejnej (po nekrofilskich walentynkach, siadaniu na biało-czerwone nocniki itp) inicjatywy  kulturalnej. Tak się składa, że mieszkam w pobliżu  i wiem jaka frekwencja towarzyszyła tym imprezom,  zazwyczaj były to grupki kilku- góra kilkunastoosobowe -  może tylko jednego wieczora  zauważyłem tam kilkadziesiąt osób. Ale rozumiem, że  jakoś trzeba  uzasadnić fakt wydawania publicznych pieniędzy na duperele dla paru znajomków. 
0
Niedobrze się robi jak ludziom się wszystko nie podoba.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: