Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Most na ul. Krochmalnej będzie otwarty w weekend

Utworzony przez dfgdfgdfg, 28 sierpnia 2009 r. o 10:14 Powrót do artykułu
na Krochmalnej?!?!?! sam janie jestes na krochmalnej...przeciez to jeszcze ul. Jana Pawła II!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfgdfgdfg napisał:
na Krochmalnej?!?!?! sam janie jestes na krochmalnej...przeciez to jeszcze ul. Jana Pawła II!!!
Oczywiście, że jest na krochmalnej - albo spójrz na mapę albo się tam wybierz i zobacz oznakowanie. Jana Pawła II kończy się na rondzie z Nadbystrzycką, dalej jest już Krochmalna. (choć przyznam, że kiedyś także myślałem, że Krochmalna zaczyna się za rondem z Diamentową, ale jednak byłem w błędzie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(choć przyznam, że kiedyś także myślałem, że Krochmalna zaczyna się za rondem z Diamentową, ale jednak byłem w błędzie)
To jeszcze się wybierz na to rondo i poszukaj czy jest tam oznakowanie, że to jest rondo, bo według mnie to zwykłe skrzyżowanie z wysepką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...