Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może mapa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Warszawy? Może przez Kraków od razu? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w ruinie! Trzeba być ślepym ,żeby takie rzeczy głosić i nie zauważyć jak nasz region się rozwija. Trzeba głosować na takich ludzi jak Karpiński, to nasze region będzie dalej się rozwijał!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jechałem już 8 razy przez ten most. Mam bliżej tam gdzie jeżdżę z Lublina o 27 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znak będzie wojna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga  do Iłży, bo tam się kończy i zaczyna droga woj. 747 po stronie mazowieckiej jest w fatalnym stanie. Jest sporo przejazdów przez miejscowości gdzie w jednej jest nawet 40 km/h. Zapewne mazowieckie wexmie się kiedyś za remont i zaczną się wahadła i cała przyjemnoość jazdy trafią bombki. Faktem jest że trasą tą można łatwo dostać się do S7 w Skarżysku Kam. i dalej do Krakowa opmijając Radom. Trasą 79 jedzie się do Sandomierza, a trasą DK 9 w Iłży (fatalne skrzyżowanie pod zamkiem w Iłzy do Mielca, Tarnowa i do A4. Już w Solcu nad Wisłą można skręcić do Bałtowa i dalej do Ostrowca Św. Jest też dobre połączenie z rejonem Gór Świętokrzyskich. W okolicy Starachowic za 3 lata powstanie nowa droga GP42, którą można łatwo dojechać do A1 i do S8 skąd w okolicy Łodzi pojedziesz do Wrocławia. Cały mankament z DW 747 na wspomnianym wyżej odcinku Solec- Iłża która niestety spowolni naszą przeprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w ruinie! Trzeba być ślepym ,żeby takie rzeczy głosić i nie zauważyć jak nasz region się rozwija. Trzeba głosować na takich ludzi jak Karpiński, to nasze region będzie dalej się rozwijał!!!!
rozwija za milierdowe kredyty, pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co można - można! Tak trzymać , inwestować w Lubelskie i pracować na rozwój. Nie dopuszczajy pisowców do władzy, aby kontunuować ten rozwój i dalsze inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Bydgoszcz bede jechał aby do Warszawa przez most w kamieniu dojechac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest ty jolopie POjebancu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja nie wiem czy to dobra wiadomość. A co z ludźmi, którzy pracowali tam przy przeprawie promowej? Mieli pracę a teraz przez most ją stracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja nie wiem czy to dobra wiadomość. A co z ludźmi, którzy pracowali tam przy przeprawie promowej? Mieli pracę a teraz przez most ją stracą.
  Prom nie pływał od lipca gdyż był niski stan wody, a ludzie? No cóż przykro, ale 15 zł od samochodu + 1 zł od soby to i tak była przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kto te kredyty bilionowe pospłaca? Sprzedać już nie ma co. Chyba, że będziemy wzorem Grecji sprzedawać kraj po kawałku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w ruinie! Trzeba być ślepym ,żeby takie rzeczy głosić i nie zauważyć jak nasz region się rozwija. Trzeba głosować na takich ludzi jak Karpiński, to nasze region będzie dalej się rozwijał!!!!
To jakiś żart????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego w innych regionach kraju jest lepiej? Bo tam zwykłym ludziom chce się pracować. Na forum siedzą tylko trole i nieudaczniki, którzy tutaj rozładowują swoją frustrację. Gdyby was razem z Krukową, czołową krytykantką wszystkiego co nie rydzykowe, zagonić do roboty to Lubelszczyzna byłaby mlekiem płynąca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I należy od razu nazwać go imieniem faceta, którego główną zasługą dla Polski było to, że zginął w spektakularnej katastrofie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro były minister wspierał starania samorządowców aby doszło do budowy, to niewątpliwie słowa uznania za skrócenie nam podróży mu się należą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje oddania przed terminem kolejnego bubla po którym będzie można jeździć tylko furmanką bo stan nawierzchni jest w tak fatalnym stanie.Kto dokonywał odbioru.Czy kolejny po Gazoporcie odbiór czegoś co nie działa i nie nadaje się do użytku.Pozdrawiam .Szczęśliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę,droga jest piękna,most również,a trolle którym wiecznie się nic nie podoba niech sami się wykażą że potrafią lepiej (robić nie gadać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEGO KIEROWCO, ŻAŁUJ, ŻE WYBORY NIE SĄ CO TYDZIEŃ, WTEDY MIAŁBYŚ DROGI LEPSZE NIŻ W REICHU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...