Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykl zderzył się z mercedesem na ul. Lipowej

Utworzony przez df, 21 października 2010 r. o 17:11 Powrót do artykułu
Idiota. Gdyby jechał 50km/h to z nikim by się nie zderzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego cwoka mniej na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby szanowni państwo w metalowych puszkach zauważali motocyklistów to by nie musiał uciekać na przeciwległy pas. wymuszanie to najczęstszy bład kierujących samochodem. tak więc rozejrzyj się dokładnie zanim wyjedziesz i zmusisz kogos do takiej ucieczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy chwilę po wypadku... nie wyglądało na to (przynajmniej po uszkodzeniach pojazdów), by motocyklista jechał zbyt szybko... no ale łatwiej rozgrzeszyć idiotę w dostawczaku, który wymusił na motocykliście pierwszeństwo, niż motocyklistę. Zaraz kończy się sezon motocyklowy, to znajdą sobie inne osoby do lżenia szanowni forumowicze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to widzialam i zastanawiam sie co z ta kobieta na ktora upadl motocyklista na chodniku... niby otrzepala sie i poszla(pewnie z szoku) ale ciekawe czy nie miala jakis obrazen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta jak to ująłeś to jakaś stara babka, a najbardziej przejeła się tym że jej peruka spadła, i poszła dalej, mając za przeproszeniem w du*** to że koleś mógł stracić życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes ćwok ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby nie wystartował na pełnej piź...e ze świateł to by nikogo nie musiał wymijać. Nie chce nikogo ganić ani bronić,ale motocykl strasznie szybko przyśpiesza... mam tylko nadzieje, że nikomu nic nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bylam przy tym zdarzeniu i to nie byla wina motocyklisty bo on jechal wolno szlam chodnikiem a on doslownie upadl prawie pod moje nogi bo bylo takie odepchniecie mam nadzieje ze nic mu nie jest:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator111 napisał:
ja bylam przy tym zdarzeniu i to nie byla wina motocyklisty bo on jechal wolno szlam chodnikiem a on doslownie upadl prawie pod moje nogi bo bylo takie odepchniecie mam nadzieje ze nic mu nie jest:(
jak możesz odezwij się na gg 1970157
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
jakby nie wystartował na pełnej piź...e ze świateł to by nikogo nie musiał wymijać. Nie chce nikogo ganić ani bronić,ale motocykl strasznie szybko przyśpiesza... mam tylko nadzieje, że nikomu nic nie jest.
Bo po to jest pajacu motocykl, zeby sie stac w korkach miedzy innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...