Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech Ci dwaj Panowie będą sponsorami jednośladów dla tych co nie mogą sobie kupić to będą jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to cwaniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość Mansz jest niezrównoważony psychicznie i sie bierze za organizowanie czegokolwiek?współczuć mozna tylko jego rodzinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce precz od chodników. chodniki są do chodzenia a nie parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin odblokuje kolej aglomeracyjna, a nie heppeningi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech motocykliści lepiej jeszcze raz ustawią się w kolejce po rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiterPan napisał:
Niech motocykliści lepiej jeszcze raz ustawią się w kolejce po rozum.
Rozumu niestety nie kupisz,a szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tutaj czyjeś kompleksy i aż słabo mi się robi ;/ Akcję popieram w 100% chociaż nie jeżdżę moto po ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by miało chodzić o samochodu to oczywiście wszyscy zadowoleni ale niestety zazdrość bierze górę. Czemu ktoś inny ma mieć lepiej? A jak już ma to rób mu na złość... Lublin to jeszcze wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym stanie psychicznym pan Karol Mansz jest w stanie kierowac jeszcze jakimkolwiek pojazdem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z nn - to tylko happening
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do (większości) motocyklistów. Jednak dzisiaj natrafiłem na dwóch samobójców. Parę minut po 20 na Jana Pawła (koło kościoła w stronę Armii Krajowej). Jechałem sobie prawym pasem (około 60 km/h), obok mnie lewym pasem niemal równolegle jechał inny samochód. Przed nami też dwa pasy zajęte przez osobówki. I nagle dwóch "wspaniałych" motocyklistów zaczęło się przepychać środkiem (pomiędzy mną a samochodem jadącym obok), przy okazji jadąc slalomem. Po czym powtórzyli ten manewr pomiędzy samochodami jadącymi przede mną. Gdyby to był korek to rozumiem, ale pomiędzy samochodami jadącymi 60-70 km/h?! Co im to dało, ile na tym zyskali, 2 sekundy? A mogli spowodować poważny wypadek w którym to oni by najbardziej ucierpieli! Co do głównego tematu, to miasto trzeba odkorkować płatną strefą parkowania w centrum i sprawną komunikacją miejską, a nie robieniem z Lublina drugich Indii. Dlatego nie popieram tego pomysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same motocykle i skutery!...bedzie jak w Wietnamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za ale najpierw niech zrobi ten pan wypożyczalnie skuterów w lublinie i to nie jedna a kilka punktów. Chociaż lepszym o wiele sposobem była by w końcu poprawa całej infrastruktury drogowej i porządne przebudowanie lublina a nie płatne strefy parkowania czy też przesiadanie się na rowery bądź jedno ślady z silnikami. Przecież taka przebudowa ulicy głebokiej od krzyżówki z narutowicza do sowińskiego miała być przebudowana ale podziękujcie starcom z okolicznych bloków na głebokiej którzy w du*** mają wszystkich zmotoryzowanych i nie pozwalają na wycięcie paru drzew które i tak zżera śrutówek !A też kto chciałby trajkoczące w niebo głosy jednoślady z podziurawionymi tłumikami by były jak najgłośniejsze przejeżdżające po mieście ? Te dziadki które utrudniają rozwój infrastruktury w lublinie nie pozwolą na coś takiego i zaczną jak w warszawie stawiać krzyże tylko że na drodze. Nie licząc tego roku przez 5 ostatnich lat to kiedy była jakaś poważna przebudowa infrastruktury drogowej w lublinie? To miasto jest zacofane bo władze nic z tym nie robią. A kto jeżdżący głeboką w godzinach szczytu nie wpadał w szewską furie? Przecież ta ulica dopiero późno po 19 od narutowicza do krzyżówki z sowińskiego jest przejezdna. Też pytam się gdzie jest tunel z filaretów przez sowińskiego? A wiecie ile kasy poszło na ten projektu tunelu? Ten kto nie wie niech idzie i zapyta władz lublina która zajmuje się durnotami jak choćby wprowadzenie prohibicji alkoholowe w danych częściach miasta. Macie taką a nie inną młodzież w lublinie (która podpala samochody) to zamiast pogarszać sprawę ściągnijcie inwestorów stwórzcie nowe miejsca pracy podnosząc status życia przeciętnego lubelaka i poprawcie tą cholerną infrastrukturę drogową. A dlaczego tak nagle tyle się teraz robi jeśli chodzi o drogi? Bo to ostatni rok kiedy można wyciągnąć kasę z unii i przez tyle lat dopiero teraz się to parszywym radnym udało przez całą kadencje, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za pomysły? może jeszcze riksze? Drugi Pekin? Zbyt długie przesiadywanie w pubie tak się kończy.... jak chcą jeździć dwukółkami niech jeżdżą, ale niech innych do głupoty nie przekonują.... Płacę podatki większe niż motocykliści, mam dobry samochód - a tu propozycja zastąpienia gnoju, padliną. Korki zastąpić niemotami na motorach - dobry sposób na selekcję naturalną.Jest problem z korkami- ale co go powoduje? Dlaczego w wakacje wracam z centrum na obrzeża miasta w godzinach szczytu o 30 minut szybciej? - odpowiedź: NIE MA STUDENTÓW I MAMUSIEK Z BACHORAMI. Może by władze miasta porozmawiały z rektorami i mpk wprowadziło więcej przyjaznych studentom linii mpk? - dlaczego te skostniałe struktury nie mogą się dostosować do rynku, który im da kasę? Na 100% część studentów jak będą lepsze połączenia pzy obecnych cenach benzyny przesiądzie się na mpk. W Lublinie jest 100 tys studentów, praktycznie wszystkie uczelnie są ulokowane w centrum - może uczmy się od lepszych - w Poznaniu uniwersytet im A.Mickiewicza jest ulokowany na obrzeżach, ale miasto dało linie mpk, które umożliwiają studentom bezproblemowe dotarcie na studia. Inną kwestią jest to, że samochodów przybywa, dróg nie. Troszkę się na szczęście przebudowuje. Jakby Pruszkowski coś robił przez te 2 kadencje i Wasilewski przez następną, a marszłek nie pchał kasy w swoje strony i strony wicemarszałków może byłoby mniej korków, a więcej ulic dostosowanych do większego natężenia ruchu. Teraz wystarczy obwodnica, dobrze zgrana sygnalizacja świetlna trochę więcej parkingów i korków będzie mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie pajacować z takimi durnymi pomysłami, bo szkoda to komentować + może dzieci do przedszkoli, szkół i żłobków też na motorach i skuterach będziemy odwozić ?! a co w deszcz i śnieg ?! przecież każdy z tych zapaleńców sam przesiada się wtedy do samochodu, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że miasto powinno być zielone. Bardziej przyjazne mieszkańcom, a nie przejeżdżającym. Nie jestem dziadkiem i wolę drzewa i krzewy niż dodatkowy pas na Głębokiej. Więcej jednośladów to z pewnością mniejsze korki. Martwi mnie tylko hałas, jaki niektóre emitują. I czy motocykle są naprawdę ekologiczne? Niektóre palą chyba tyle samo paliwa, dopiero skutery palą poniżej 3l/100km? I faktycznie trzeba uważać ze 'zdejmowaniem łańcuacha między słupkami', bo piesi są najważniejsi na chodnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier*olcie się frajerzy, ja wybieram swoje 4 kółka. Mam serdecznie dosyć akcji przeróżnych czubów, najpierw rowerzyści teraz motocykliści ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kierowcy": Hasło "mam dobry samochód" nie jest żadnym wytłumaczeniem i nie zwalnia z myślenia. Większość motocyklistów ma również samochody i używa tych środków lokomocji w zależności od warunków atmosferycznych. Ja nawet korzystam z 3 środków lokomocji, bo w miarę możliwości jeżdżę rowerem i jakoś nie boli mnie to , że wówczas samochód czy motocykl stoi w garażu. Zwłaszcza, że w mieście motocyklem, a nawet rowerem jest często szybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymon Furmaniak napisał:
Uważam, że miasto powinno być zielone. Bardziej przyjazne mieszkańcom, a nie przejeżdżającym. Nie jestem dziadkiem i wolę drzewa i krzewy niż dodatkowy pas na Głębokiej. Więcej jednośladów to z pewnością mniejsze korki. Martwi mnie tylko hałas, jaki niektóre emitują. I czy motocykle są naprawdę ekologiczne? Niektóre palą chyba tyle samo paliwa, dopiero skutery palą poniżej 3l/100km? I faktycznie trzeba uważać ze 'zdejmowaniem łańcuacha między słupkami', bo piesi są najważniejsi na chodnikach.
No nie, następny sfrustrowany pseudo-mieszczuch. Jak chcecie zieleni wracajcie na wieś. Ja chcę aby w Lublinie były porządne drogi i aby ich przepustowość była większa. Dzięki temu podróżowanie autem czy autobusem przestanie być horrorem. No... przynajmniej mniejszym horrorem niż jest teraz. Na szczęście pojawia się coraz więcej reprezentatywnych budowli, ale już było słychać głosy niezadowolonych skrytowieśniaków odnośnie inwestycji na ul.Pana Balcera, w większości emerytów i rencistów, którym jak zwykle coś się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...