Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista ranny w wypadku

Utworzony przez gapowicz, 24 lipca 2009 r. o 21:06 Powrót do artykułu
No prawie tak ale nie do końca "Kierowca jednego z aut najechał na motocyklistę i popchnął go na maskę drugiego.". Człowiek przekoziołkował i zatrzymał się na przejściu dla pieszych na walecznych a motor odbił się od skody i uderzył w drugi samochód. I drodzy czytelnicy w moim odczuciu to pomimo ze kierowca skody wymusił pierszeństwo to cyklista bez winy nie był. Mam nadzieje że motocyklista z tego wyjdzie zycze mu duzo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że tu jest wina również motocyklisty.Przeważnie (95%) motocyklistów wpycha się między samochody,zmuszając do ostrego hamowania. Wielokrotnie byłem świadkiem takich sytuacji.Może ten motocyklista będzie miał z tego jakąś nauczkę i nauczy jeszcze innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się wreszcie od motocvklistów,winę ponoszą wszystkie pojazdy ,które poruszają po naszych idealnych drogach,i każdy gdzieś się spieszy,a jeśli jest wypadek z udziałem motocyklisty ,to już jego wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pichur napisał:
Myślę,że tu jest wina również motocyklisty.Przeważnie (95%) motocyklistów wpycha się między samochody,zmuszając do ostrego hamowania. Wielokrotnie byłem świadkiem takich sytuacji.Może ten motocyklista będzie miał z tego jakąś nauczkę i nauczy jeszcze innych?
Przeważnie te 95% motocyklistów startuje ze świateł skrzyżowań jako pierwsi. Jeden motocyklista mijający korek to chyba nie problem moto się mieści między samochodami, a przecież nie mijamy was z nie wiadomo jakąś szybkością i nie wpychamy się na siłę przed maskę, ale wg was np jest ok jak jedzie się po ulicy i zajeżdża drogę bo: "przecież ja mam samochód i w blaszanej puszeczce jestem bezpieczny/a" Ludzie kultury na drodze... Poszkodowanemu motocykliście życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nic nie ma do motocyklistów tylko tyle ze ich maszyny przyspieszja do setki 2 - 3 sekundy i tu jest kłopot bo nawet dobry kierowca jezeli widzi ze ma 100 metrów odstępu do motoru jadącego z naprzeciwka to jest pewny ze zdązy. A najgorsze jest to ze wielu ludzi bedąc na miesjcu auta ktore wymusiło zrobiło by to samo bo myśleli by że zdążą. I faktycznie gdyby to jechało auto to gościu ze skodzianki by zdązył bo auto nie przyspieszy na odcinku 100 metrów do moim zdaniem 80-100 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gapowicz napisał:
Nikt nic nie ma do motocyklistów tylko tyle ze ich maszyny przyspieszja do setki 2 - 3 sekundy i tu jest kłopot bo nawet dobry kierowca jezeli widzi ze ma 100 metrów odstępu do motoru jadącego z naprzeciwka to jest pewny ze zdązy. A najgorsze jest to ze wielu ludzi bedąc na miesjcu auta ktore wymusiło zrobiło by to samo bo myśleli by że zdążą. I faktycznie gdyby to jechało auto to gościu ze skodzianki by zdązył bo auto nie przyspieszy na odcinku 100 metrów do moim zdaniem 80-100 km/h
ktos w dzien nie potrafi ocenic predkosci zblizajcego sie pojazdu nie powinien miec uprawnien do kierowowania niczym wiekszym od rowerka trzykolowego z wywrotka wielu mysli ze zdazy lub ze moto zwolni , zle przerowadzone awaryjne hamowanie, niedoswiadoczny motocyklista i juz moga byc trupy, nawet jak bedzie to 90 na godzine , 2 kola to nie 4 i pamietajcie o tym kochani kierowcy , ja w zlozeniu na zakrecie nie zachamuje tak skutecznei jak auto mialem conajmniej kika takich sytuacji gdzie puszka zdazyl mi juz wjechac w polowie na moj pas gdy jechalem po rądzie, jak bym ostro przychamowal to bym sie pod nia wbwil i niby ile ja po tym rądzie jechalem ? 250, 150 ? goscie mnie wiedzieli , myslelie ze zdaza .. super , auto by pokonalo taki luk znacznei szybciej , i napewno by nie hamowalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gapowicz napisał:
No prawie tak ale nie do końca "Kierowca jednego z aut najechał na motocyklistę i popchnął go na maskę drugiego.". Człowiek przekoziołkował i zatrzymał się na przejściu dla pieszych na walecznych a motor odbił się od skody i uderzył w drugi samochód. I drodzy czytelnicy w moim odczuciu to pomimo ze kierowca skody wymusił pierszeństwo to cyklista bez winy nie był. Mam nadzieje że motocyklista z tego wyjdzie zycze mu duzo zdrowia.
ciekawe co masz do zarzucenia motocykliscie w tym konkretnym przypadku????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greg napisał:
ciekawe co masz do zarzucenia motocykliscie w tym konkretnym przypadku????
Ale czy mial dzwonek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...