Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin w ekstraklasie, czy polsko-włoskie obiecanki

Utworzony przez gienek, 21 marca 2014 r. o 06:49 Powrót do artykułu
Najpierw miał być audyt, a później rozmowy o cenie. W audycie wyszedł syf i sprawa się rypła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się nie dziwię. Tyle kasy miasto wpompowało w ten klub za nic, aby tylko istniał; zadłuża się na stadion. Wyników żadnych. Kibiców brak, w większości to tylko bandyci.  ALE byłaby wrzawa gdyby teraz klub sprzedali! Fakt, to byłaby niegospodarność. Należy przestać dotować ten "bandycki klub w bandyckim mieście". Pozbyć się złej sławy. Utworzyć nową drużynę ze sponsorem, który nie będzie się obawiał złego PR-u bandyckich kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KŁAMCY Z RATUSZA. Panie ŻUK, kłamie pan w żywe oczy. Ratusz zobowiązał się do audytu w Motorze, a dopiero po nim miał ustalić cenę. Ani słowa o audycie w Motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kłamco ŻUK, niech pan powie co wyszło w audycie, który zrobiliście w Motorze? Jakie są PRAWDZIWE długi  Motoru Lublin? Dlaczego Motor NIE SKŁADA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH DO KRS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z teggo co się orientuję alba sponsoruje politechnikę warszawską, grającą w plus lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tobym wstał przekręcił klucz,zadzwonił do notariusza i nie wypuścił gościa.I kawy nie dawał,żeby nie wytrzeźwiał.Ale widać cyrkusz  woli dopłacać.Sprawa jak wszystkie w Lublinie ma drugie dno-zauważyliście jak forsowane są pomysły do których trzeba dużo dopłacić? Stadion,tor przy Janowskiej,przebudowa Globusa,wiadukt nad ślepą Dworcową,Targi Lublin itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy to już raz ... tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosi już nam wybudowali aquapark na Czubach - zardzewiała konstrukcja to prawdziwa perełka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polonia warszawa ich pogonila       ot znalezli sobie zabawke i mysleli ze w lublinie same glupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław Hołysz na prezesa Motoru!!! Na pewno się sprawdzi. I pozbędzie się CHŁAMU w Motorze, przyciągnie inwestorów. On juz ma swoje metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polonia warszawa ich pogonila       ot znalezli sobie zabawke i mysleli ze w lublinie same glupki
WCALE ICH NIE POGONIŁA, A TYLKO MAMIŁA przez kilka miesięcy. Tam siedzą Listkiewicz, Engel, Popielarz i kręcą swoje lody... A tak dla twojej wiadomości ALBA SPORT została sponsorem Tour de Pologne 2014. Głupki z Ratusza niech się kiszą we własnym sosie i gó-wnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak dla wiadomości ALBA SPORT została sponsorem Tour de Pologne 2014. Głupki z Ratusza niech się kiszą we własnym sosie i gó-wnie!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala boga sponsorem jejku   kilka koszulek dadza fajnie    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta w stylu "wyjątkowych okazji" w sieci. Te kwoty jakie podawali, za to można przemeblować drużynę, ale na poziomie właśnie III ligi, do ekstraklasy musieliby dorzucić dużo, dużo więcej. Pytanie, co by chcieli w zamian? Może ta powierzchnia hadlowa pod stadionem warta jest więcej niż cała obecna drużyna - tak spekuluję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oddadzą spółki, bo musza być wone przestrzenie kadrowe na stanowiska prezesów dla przewodniej siły kanciarzy z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się nie dziwię. Tyle kasy miasto wpompowało w ten klub za nic, aby tylko istniał; zadłuża się na stadion. Wyników żadnych. Kibiców brak, w większości to tylko bandyci.  ALE byłaby wrzawa gdyby teraz klub sprzedali! Fakt, to byłaby niegospodarność. Należy przestać dotować ten "bandycki klub w bandyckim mieście". Pozbyć się złej sławy. Utworzyć nową drużynę ze sponsorem, który nie będzie się obawiał złego PR-u bandyckich kibiców.
swedzi cIE ryj debilu(ze juz tak brzydko aczkolwiek dosadnie zapytam)???Kogo nazywasz bandytą?Mnie?No to cI POWIEM JAKIM JESTEM BANDYTĄ-mam wlasna firme,place ten pierd...zus,odprowadzam podatki a na MOTOR moj ukochany chodze od 33lat(zawsze po kupieniu biletu,nigdy na krzywy ryj).I co ,tY smieciu smiesz nazywac mnie bandytą???Wlasnie dzieki takim ludziom jak ja ten klub jeszcze istnieje i nigdy nie zniknie z pilkarskiej mapy Polski!!!Pojąłeś ćwoku jeden???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narazie to motor w tym sezonie spada do 3 ligi taka sytuacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, która chciała zainwestować w Motor została oficjalnym sponsorem Tour de Pologne   KŁAMCA ŻUK i inne tłumoki z UM niech dalej kryją przekręty wykryte w audycie w Motorze!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że miasto powinno sprzedać klub. Tylko niezależny właściciel ponad układami może zrobić porządek (a powinien zacząć od zmiany 100 % personelu). No i szkolenie młodzieży, które leży całkowicie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, która chciała zainwestować w Motor została oficjalnym sponsorem Tour de Pologne   KŁAMCA ŻUK i inne tłumoki z UM niech dalej kryją przekręty wykryte w audycie w Motorze!!!
  zastanówmy się na czym ta firma zarobi więcej na wyścigu kolarskim znanym na całym świecie czy na 3-ligowej lubelskiej drużynie   i nie napalajmy się że to była super oferta bo już było paru inwestorów którzy udawali, że chcą zainwestować w polską piłkę a okazywało się że przyszli żeby zarobić na i tak biednym już klubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...