Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin w ekstraklasie, czy polsko-włoskie obiecanki

Utworzony przez gienek, 21 marca 2014 r. o 06:49 Powrót do artykułu
G..no a nie chcieli zainwestować. Robią sobie reklamę za darmo, ułomne pisiory krążą po forach i przeklejają wszędzie nazwę firmy. Cóż jaka partia tacy wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna firemka która chce a zarazem nie chce i oczywiście spycha wszystko na ratusz haha ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wyciągnijcie żużel ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiecanki cacanki a głupiemu radość gołym okiem widać że inwestor kręci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G..no a nie chcieli zainwestować. Robią sobie reklamę za darmo, ułomne pisiory krążą po forach i przeklejają wszędzie nazwę firmy. Cóż jaka partia tacy wyborcy.
  Odniosłem takei same wrażenie, w tym wszystkim chyba chodzi tylko i wyłącznie o reklamę i rozgłos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKI ZAŚCIANEK zawsze pozostanie ZAŚCIANKIEM!!! I zawsze będzie chciał kisić się w śmierdzącym, ale własnym gównie!!! Jak czytam tutejszych debili na forum, którzy twierdzą eeee... co tam 3 miliony złotych.... powinni dać 10 milionów. TŁUKI LUBELSKIE - Stomil Olsztyn w I lidze ma budżet 2 miliony. Motor ma 2,5 miliona i spada do III ligi. Debili nie sieją = rodzą się w Lublinie na forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna firemka która chce a zarazem nie chce i oczywiście spycha wszystko na ratusz haha ;)
Tylko, że ta firemka została sponsorem Tour de Polgne, a Motor tak zarządzany spadnie do III ligi, cwaniaczku z Ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to wyciagac, nie ma kogo.W koncy bylby spokoj, koniec z burdami i huliganami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że ta firemka została sponsorem Tour de Polgne, a Motor tak zarządzany spadnie do III ligi, cwaniaczku z Ratusza
  Nie mam nic wspólnego z Ratuszem ośla łąko, tylko twoja naiwność jest tak daleko posunięta, że nie wiem czy się śmiać czy płakać hah jak ci powiem, że chce zainwestować 200 mln w Motor to też łykniesz i zaczniesz przepisywać tego newsa na inne fora?   Użyj czasem mózgu zamiast powielać wszystko jak leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trupa nie da się reanimować. Czy italiańce nie wiedzą że motor to jest nieboszczyk nawet bez papierów  bo ostatnio na dowodzie szarowoli lawirował. Niech sobie dadzą spokój, w tym wschodnim wychodku niczego nie stworzą , polecam im Łódź lub Białystok. To są miasta rozwojowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic wspólnego z Ratuszem ośla łąko, tylko twoja naiwność jest tak daleko posunięta, że nie wiem czy się śmiać czy płakać hah jak ci powiem, że chce zainwestować 200 mln w Motor to też łykniesz i zaczniesz przepisywać tego newsa na inne fora?   Użyj czasem mózgu zamiast powielać wszystko jak leci
Słuchaj BEZMÓZGU, twoje pochodzenie z Oślej Łączki mówi wszystko. Przytjmując twoje myślenie to wszyscy wokół ciebie to ku*** i złodzieje. Może to i prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Też ma prawo do rozwoju sportu ale i nie tylko tego. Wszystko da się zrobić tylko trzeba mieć pieniądze, jak jesteście tacy mądrzy do dajcie Na Motor 3mln. Bo takie cwaniaki z was przez internet. Lublin Jest Jednym z większych miast tego biednego kraju, to takie samo miasto jak Kraków, Warszawa, Wrocław...  Tylko wszyscy olewają Polskę wschodnią, bo uważają że tu jest bieda że tu nic się nie zrobi nie uda. A tu wszystko jest możliwe. I od kąt tym miastem rządzi Żuk widać zmiany widać bardzo wielkie zmiany. Lublin rośnie i jest coraz lepiej w tym mieście i to widać, tylko wszystkiego nie da się zrobić na raz, na to potrzeba kilkanaście lat. Lublin jest nie doceniany przez polaków ludzie sie boją inwestować w to piękne miasto. Warszawa buduje koleje wieżowce i metro a nie patrzą na inne miasta. Mam nadzieję że Żuk zostanie jeszcze raz prezydentem Lublina i będzie nadal zmieniał nasze piękne miasto bo do tej pory mu się to udaję... Jestem dumny że mieszkam w Lublinie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swedzi cIE ryj debilu(ze juz tak brzydko aczkolwiek dosadnie zapytam)???Kogo nazywasz bandytą?Mnie?No to cI POWIEM JAKIM JESTEM BANDYTĄ-mam wlasna firme,place ten pierd...zus,odprowadzam podatki a na MOTOR moj ukochany chodze od 33lat(zawsze po kupieniu biletu,nigdy na krzywy ryj).I co ,tY smieciu smiesz nazywac mnie bandytą???Wlasnie dzieki takim ludziom jak ja ten klub jeszcze istnieje i nigdy nie zniknie z pilkarskiej mapy Polski!!!Pojąłeś ćwoku jeden???!!!
 
swedzi cIE ryj debilu(ze juz tak brzydko aczkolwiek dosadnie zapytam)???Kogo nazywasz bandytą?Mnie?No to cI POWIEM JAKIM JESTEM BANDYTĄ-mam wlasna firme,place ten pierd...zus,odprowadzam podatki a na MOTOR moj ukochany chodze od 33lat(zawsze po kupieniu biletu,nigdy na krzywy ryj).I co ,tY smieciu smiesz nazywac mnie bandytą???Wlasnie dzieki takim ludziom jak ja ten klub jeszcze istnieje i nigdy nie zniknie z pilkarskiej mapy Polski!!!Pojąłeś ćwoku jeden???!!!
Sorry, że się wtrącam w inteligentną wymianę poglądów, ale "Bartek" napisał "... większość to bandyci" i moim zdaniem ma 100% rację. A ty kolego naucz się czytać ze zrozumieniem, chociaż trudno wymagać tego od "Motorowca", bo to niestety tłuki nieprzeciętne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
************** DOPOKI  PO  RZADZI  LUBLINEM  DOPUTY   LUBLIN   BEDZIE   DOLOWAŁ*******   Platforma  Oszustów (PO)  zrujnowała  Polskę  I  to  samo  czyni  z  pięknym  Lublinem ! . Lublin   MUSI  GLOSOWAC  NA  PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC (PIS)  to  dopiero  wtedy  LUBLIN  rozk  witnie  wraz  z  lubelskim  sportem  włącznie !.    Lublin  śmiało  może  utrzymać  dwie  piłkarskie   druzyny  z  ich  stadionami , to  jest  Motor  I  Lubliniankę  z  pięknym  historycznym  stadionem  na  którym  grała  Reprezentacja  Polski ,trenował  Lubliniankę  sławny  trener sp. Kazimierz  Górski  I  gościł  Wyścig  Pokoju  ze  zwycięzcą  etapu  Ryszardem  Szurkowskim .   Lublin  wcale  nie   jest  miastem (B)  tylko  Platforma  Oszustow  z  Krzysztofem  Zukiem  niszczą  Nasze  miasto !!!!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki w Motorze rządzi na co dzień patologia Michajłow-Olek a nie ma Prezesa od tylu miesięcy NIKT O ZDROWYM UMYŚLE NIGDY nie ZAINWESTUJE w TEGO BANKRUTA MOTOR a taki Michajłow co zwie się kierownikiem klubu potrafi powiedzieć tylko "Pierwsze słyszę"-oto kompetencje tego pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Personel z klubu Motor niech już zacznie się pakować bo wasz czas już się skończył dobrze że jest cieplo to pobocze drogi przyjmie chętnych do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alba to oszusci probowali w Białymstoku i nie wyszło zostaly tylko dlugi.a z tym sponsorongiem tez bedzie jeszcze afera bo Altomonte to dziad bez grosza w kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu wy nie wierzycie w nas polaków my zawsze dajemy radę nawet w języku włoski dla firm lublin dajemy radę z Preply http://blog.notatek.pl/aplikacje-i-gadzety-do-tlumaczenia-jezykowtekstow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...