Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja to w ogóle ten dresiarsko-kibolski klub bym rozwiązał, zostawiając tylko sekcje młodzieżowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahaha!! od razu było wiadome, że stadion powstaje aby spełnić "czyjeś" niedowartościowane ambicje "sportowca". Nigdy ten stadion nie był i nie będzie w Lublinie potrzebny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glasgow Rangers ma nie taki stadion i buja się gdzieś po szkockich wioskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tunel pod Racławickimi dostarczyłby duuużo wyborców a tak, klapa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tunel pod Racławickimi dostarczyłby duuużo wyborców a tak, klapa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tu być miejski wybieg psów,zamiast w ogrodzie saskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Lublinianka!!! "duma Lublina" - teraz nadszedł wasz czas!  Mam nadzieję, że w Ratuszu "pójdą po rozum do głowy" i docenią to co się dzieje na Wieniawie!  Młoda perspektywiczna drużyna złożona z miejscowych zawodników, dająca sobie radę w III lidze. Troszkę wsparcia ze strony miasta i będziemy mieli drużynę na długie lata. Do tego klub jest "poukładany", ludzie nim zarządzajacy z pojęciem. A kibice? Przyjdą z całą pewnością na dobre widowisko aby wspierać swoich zawodników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza sie! Lublinianka, to klasa, tradycja, dumna przeszłość! Tylko "Lublinianka"!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie grał na tym stadionie? Madonna?:P) ona tu nie przyjedzie! strach w tamtą dzielnice wchodzic:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motor, spartakus, czy tam jakis pelikan, bo kto wie jak ten dziwny twór bedzie sie nazywal w tym sezonie niech sobie gra na orlikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narzekactwo , najważniejsze że mamy stadion i możemy na niego popatrzeć, to jest sukces a nawet SUKCES, to nasze lubelskie pendolino , duma i chwała, domagam się budowy toru bobslejowego najlepiej przez całe miasto prosto z lotniska  , żeby tysiące turystów jadąc bobslejami mogły podziwiać chwałę naszej władzy ludowej tzn. obywatelskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam dług za który powstał stadion i który będą musieli spłacić mieszkańcy ze swoich podatków. Najważniejsze że Żuk nazwie stadion im. Mieczkowskiej-Czerniak. To taki prezent dla niej i o to w tym wssytkim chodziło ;-). Przecież razem trenowali na wyjeździe służbowym w Turcji. Niby z młodzikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie dziennikarzu. troche wiecej inwencji. nie tylko powtarzanie tego co powiedzą inni. czemu dopiero dzisiaj ten artykuł. mecz z wisła był w sobote. troche sie poorientowac jezeli chodzi o sport i na razie sie duzo w tej materri uczyc. potem próbowac cos pisac ale pod okiem fachowców (np Wiesio Pawłat i inni) a za jekies (znając intelekt pana dziennikarza) 30 lat cos robic samemu w temacie. niepozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu stała kiedyś nowoczesna cukronia dająca pracę setkom ludzi i tysiącom rolników. Teraz mamy stadion za 200 mln, za który zapłacą podatnicy, a na którym będą sobie grali amatorzy piłki nożnej. Dziękujemy Ci Platformo Obywatelska!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahaha!! od razu było wiadome, że stadion powstaje aby spełnić "czyjeś" niedowartościowane ambicje "sportowca". Nigdy ten stadion nie był i nie będzie w Lublinie potrzebny!
myślę, że antygłupek przesadził ja jestem Lublinianinem i chcę mieć taki stadion a skazywanie go z góry na pajacowanie jest szkodliwe bo są ludzie u nas co umieją coś takiego poprowadzić. Ja  nie widzę potrzeby krytykowania zanim jeszcze nie ma czego krytykować. Jak powstanie stadion zobaczymy działania i wtedy oceńmy !    Dzisiaj cieszmy się że jestemy miastem z pięknym stadionem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam ten stadion??? Czysta głupota....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie od pani Katarzyny! Myślę, że stadion powinien się nazywać imieniem jedynie słusznego prezesa MOSiR-u Zdzisława Hołysza. Kryształ nie człowiek, na wszystkim się zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu stała kiedyś nowoczesna cukronia dająca pracę setkom ludzi i tysiącom rolników. Teraz mamy stadion za 200 mln, za który zapłacą podatnicy, a na którym będą sobie grali amatorzy piłki nożnej. Dziękujemy Ci Platformo Obywatelska!!!!
  Akurat cukrownia została zlikwidowana przez Unie Europejską - nie słyszałeś o limicie produkcji cukru, który narzuciła Bruksela, kiedyś Polska była eksporterem cukru, a obecnie importuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pal licho kopaczy, ale na tym stadionie nie może się odbyć koncert ani inne widowisko, poieważ pod murawą nie ma wylanej betonowej płyty. To jest dopiero skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym mowa! W Lublinie nie będzie ligowej piłki, jeśli nie będzie sponsora z prawdziwego zdarzenia. Motor to nie drużyna na ligę, to tylko chciejstwo. Łęczna ma Bogdankę to i ma drużynę. Liga kosztuje, i trudno oczekiwać, żeby była utrzymywana z podatków mieszkańców. Same chęci nie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...