Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor - Widzew: W Lublinie może dojść do bójek pseudokibiców

Utworzony przez Lubelak1, 1 września 2009 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Pseudo dziennikarze Dziennika Wschodniego działają na zlecenie KMP Lublin i tymi artykułami próbują odstraszyć ludzi od przyjścia na mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczcie mi jedno mieszkam w Lublinie , Nie mam nic do samego zespołu. Po co utrzymywać klub bez żadnych sukcesów? Ok zaraz pójdzie tekst że pierwsza 1Liga , ale czy ja widzę całe rodziny na stadionach nie !!! Każdemu normalnego mieszkańcowi Lublina Motor Lublin się kojarzy z bandą dresiarzy kretynów którzy jeżdżą na mecze tylko rozróbę zrobić Oczywiście istnieją normalni kibice i ich pozdrawiam. Ale wkurza mnie to że takie miasto jak Lublin nie potrafi zbudować porządnego stadionu zapewnić bezpieczeństwa na takich imprezach w porównaniu do np Łęcznej ( często tam bywam i błagam zero gadek że Bogdanka im zbudowała) bo Lublin mógł przez tyle lat zbudować Ale jak widzę co chwile w każdych mediach nagonkę, burdy zamykanie ulic przy każdym meczu to jest chore. Bo zupełnie wolałbym żebym mógł spokojnie pójść na mecz wywalić wszystkie hołoty Motorowe, i dobrze się bawić. Aha, i proszę o normalne odpowiedzi a nie typu głupi jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Pseudo dziennikarze Dziennika Wschodniego działają na zlecenie KMP Lublin i tymi artykułami próbują odstraszyć ludzi od przyjścia na mecz.
Niewierny Tomaszu chcesz wpie.... to idź na mecz, tylko zabierz ze sobą ręcznik i szczoteczkę!!!! a i papier toaletowy bo tacy gieroje jak ty to pierwsi walą w gacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Niewierny Tomaszu chcesz wpie.... to idź na mecz, tylko zabierz ze sobą ręcznik i szczoteczkę!!!! a i papier toaletowy bo tacy gieroje jak ty to pierwsi walą w gacie.
Brawo za mądry Komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka bójka? To będzie jednostronne widowisko Widzew zmiażdży Motór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze Dziennik też pisze na zlecenie Policji, w Lublinie nie ma prawdziwej gazety. WSZYSCY NA MECZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do redakcji zastanówcie się co wy piszecie jakie bójki? i skąd macie takie informacje co pan ch. zadzwonił do was i poinformował. zajmijcie się zachęcaniem ludzi żeby przychodzili na stadion a nie ich odstraszacie. a i jeszcze jedno dziennik wschodni i kurier to PRASOWI NAPINACZE. WSZYSCY NA MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy prawdziwych Fanow na WSpaniale widowisko kibicowskie jak i pilkarskie ,Napiszcie jeszcze ile osob jutro moze umrzec cwaniaczki na wschodzie niema porzadnej gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno coś się wydarzy, poza boiskiem rzecz jasna (niestety). Bo na murawie to raczej nic ciekawego (niestety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo razy już czytałem takie "artykuły" i nie robią one na mnie najmniejszego wrażenia. Zamiast wymyślać takie głupoty napiszcie lepiej, żeby ludzie nie przyszli na Motor, bo wtedy będziecie mieli profity od kogoś tam za zniechęcenie ludzi. Czy nie prościej ?? Zaoszczędzicie na pseudopomysłach i przynajmniej pierwszy raz szczerze napiszecie coś o meczu Motoru. Wstyd mi za takie gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Policja z Lublina będzie pilnować kibiców z Widzewa i miejscowych tak jak Policja w Łęcznej. Gratuluję pomysłowości. Kiedy chuligani wywarzali bramy stadionu w Łecznej, kiedy rzucali butelkami, krzesełkami w służby porządkowe to stróże prawa przyglądali się. Większośc Policji schowała się pod budynkiem Komendy . Czy w Lublinie równiez zostanie zastsosowana specjalna taktyka działań Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy na mecz wg loklanych mediów!ale chyba problemem tak naprawde sa kibice widzewa ktorzy mimo tego ze moze wejsc 500osob przyjezdza 1000!i media sobie to tak ladnie podaja!a jak byli w lecznej a mialo ich nie byc i weszli na mecz z brama tez wszystko wporzadku. Dobrze ze redkacja przypomniala ze bedzie rewanz miedzy kibicami nie wszyscy byli w tamtym sezonie i moga nie wiedziec jak sie zachowac!to jest dzialanie prewencyjne......ktos sie powinnien tym zainteresowac!bo miom zdaniem to jest podrzeganie do przestepstwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za UBOGA GAZETA I JEJ DZIENNIKARZE! Wsytd ze taki szmatłwiec jest w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej na tym zależy dziennikarzom aby rozróby były i podgrzewają atmosferę! Żenada! Panowie bierzcie przykład z dziennikarzy takich jak Melchior Wańkowicz czy też Kafel i nie piszcie bzdur - PROSZĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa to dopiero w środę motor przegra , więc można jeszcze do południa spokojnie jeździć Piłsudskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin24 napisał:
Wytłumaczcie mi jedno mieszkam w Lublinie , Nie mam nic do samego zespołu. Po co utrzymywać klub bez żadnych sukcesów? Ok zaraz pójdzie tekst że pierwsza 1Liga , ale czy ja widzę całe rodziny na stadionach nie !!! Każdemu normalnego mieszkańcowi Lublina Motor Lublin się kojarzy z bandą dresiarzy kretynów którzy jeżdżą na mecze tylko rozróbę zrobić Oczywiście istnieją normalni kibice i ich pozdrawiam. Ale wkurza mnie to że takie miasto jak Lublin nie potrafi zbudować porządnego stadionu zapewnić bezpieczeństwa na takich imprezach w porównaniu do np Łęcznej ( często tam bywam i błagam zero gadek że Bogdanka im zbudowała) bo Lublin mógł przez tyle lat zbudować Ale jak widzę co chwile w każdych mediach nagonkę, burdy zamykanie ulic przy każdym meczu to jest chore. Bo zupełnie wolałbym żebym mógł spokojnie pójść na mecz wywalić wszystkie hołoty Motorowe, i dobrze się bawić. Aha, i proszę o normalne odpowiedzi a nie typu głupi jesteś.
dokladnie. Lublin miasto wojewodzkie i co ? nawet stadionu porządnego nie ma. Dobrze, że chociaż jedna drużyna w Lublinie ratuje honor - SPR Lublin. Co prawda mają mało kibiców ale robią swoje :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst sponsorowany przez Komendę Miejską PO-licji Obywatelskiej majkacy na celu odstraszyć ludzi od przyjscia na mecz. na Forum kibiców Motoru jest ostrze4żenie Uwaga Lubelscy napinaczy ktorzy beda sie napinali do kibicow gosci zostana znokautowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS RKS napisał:
tekst sponsorowany przez Komendę Miejską PO-licji Obywatelskiej majkacy na celu odstraszyć ludzi od przyjscia na mecz. na Forum kibiców Motoru jest ostrze4żenie Uwaga Lubelscy napinaczy ktorzy beda sie napinali do kibicow gosci zostana znokautowani
jakich napinaczy, przy każdym meczu jest afera i bójki, i uważasz że mam pójść na taki mecz z przyjaciółmi rodzinką żeby wpier.. przypadkiem dostać , mam takich frajerów pod blokiem idą na te meczę słyszę tylko j... policję a jak Patrol przyjedzie na osiedle to odrazu zwiewają do klatek, i mordę drze i wraca szybko. Nie bronie teraz serwisów bo mogą czasami przesadzić jak to prasa , ale gdyby było naprawdę spokojnie nikt by o tym nie pisał ale zapomniałem wierny fan wie swoje w końcu fajnie dostać w mordę jak dostaniesz się nauczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin24 napisał:
jakich napinaczy, przy każdym meczu jest afera i bójki, i uważasz że mam pójść na taki mecz z przyjaciółmi rodzinką żeby wpier.. przypadkiem dostać , mam takich frajerów pod blokiem idą na te meczę słyszę tylko j... policję a jak Patrol przyjedzie na osiedle to odrazu zwiewają do klatek, i mordę drze i wraca szybko. Nie bronie teraz serwisów bo mogą czasami przesadzić jak to prasa , ale gdyby było naprawdę spokojnie nikt by o tym nie pisał ale zapomniałem wierny fan wie swoje w końcu fajnie dostać w mordę jak dostaniesz się nauczysz
o czym Ty piszesz? porównujesz małolatów spod klatki (nie dziwię się, że uciekają do klatki-zwykły instynkt samozachowawczy hehe) do normalnego kibica, za którego się uważasz? Że krzywda Ci się stanie? Śmieszne. Albo nigdy na meczu z dzieckiem nie byłeś albo po prostu jesteś głupi skoro idąc ze swoją pociechą na mecz Motoru boisz się o bezpieczeństwo, widocznie szukasz wrażeń z dzieckiem na plecach bo nawet na meczu podwyższonego ryzyka można swojemu dzieciakowi i sobie zapewnić bezpieczeństwo. P.S. Masz takich frajerów?? Kim jesteś? Żaden normalny człowiek nie żali się na necie, pomyśl trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla porównania http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=...ls&id=62279
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...