Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor - Widzew: W Lublinie może dojść do bójek pseudokibiców

Utworzony przez Lubelak1, 1 września 2009 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Marcin24 napisał:
jakich napinaczy, przy każdym meczu jest afera i bójki, i uważasz że mam pójść na taki mecz z przyjaciółmi rodzinką żeby wpier.. przypadkiem dostać , mam takich frajerów pod blokiem idą na te meczę słyszę tylko j... policję a jak Patrol przyjedzie na osiedle to odrazu zwiewają do klatek, i mordę drze i wraca szybko. Nie bronie teraz serwisów bo mogą czasami przesadzić jak to prasa , ale gdyby było naprawdę spokojnie nikt by o tym nie pisał ale zapomniałem wierny fan wie swoje w końcu fajnie dostać w mordę jak dostaniesz się nauczysz
na mecze chodze od conajmniej 15 lat. Widziałem rózne zadymy - jeszcze wieksze niz tę z przed roku podczas meczy z widzewem. I jakos nigdy w ryj nie oberwałem. Jak ktos szuka to znajdzie - nie trzeba w tym celu specjalnie isć na mecz. wystarczy podwórko, osiedle. Jak usiadziesz na A i przed czy po meczu nie będziesz łaził sie przygladać jak sie leją Grillowcy to gwarantuje ci ze włos Ci ze łeba nie spadnie, chyba ze ci własna baba powyrywa będąc w miesiaćzkowym amoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam zamiar jak codzień wrócić normalnie z pracy do domu. Jak mnie ktoś zatrzyma to po prostu wyjdę i zastrzelę gnoja. Będzie wreszcie o czym pisać. Państwo któremu płacę podatki ma obowiązek zapewnić mi bezpieczeństwo na ulicy, a nie straszyć głupawymi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, jak było TDP to krzyki, jęki i zawodzenie, że korki, że po co to, kto to będzie oglądał, że Policję angażują do tego, bla bla bla. Z tamtego przynajmniej 'normalni' ludzie korzystali, a tutaj co? Pseudokibice, dresiwo i BMW się pojawi z mordami jak kartofle i dla takiego bydła zamykać ulicę? A ludzie korzystający z KM będą drylować pieszo, albo czekać w korkach. Szlag by trafił tych oszołomów. Majdanek otwórzcie dla 'dresów' a normalny stadion zbudujcie dla prawdziwych Kibiców. Te brzydkie mordy w białych czapeczkach lejcie sobie na obrzeżach miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akich napinaczy, przy każdym meczu jest afera i bójki, i uważasz że mam pójść na taki mecz z przyjaciółmi rodzinką żeby wpier.. przypadkiem dostać , mam takich frajerów pod blokiem idą na te meczę słyszę tylko j... policję a jak Patrol przyjedzie na osiedle to odrazu zwiewają do klatek, i mordę drze i wraca szybko. Nie bronie teraz serwisów bo mogą czasami przesadzić jak to prasa , ale gdyby było naprawdę spokojnie nikt by o tym nie pisał smile.gif ale zapomniałem wierny fan wie swoje w końcu fajnie dostać w mordę jak dostaniesz się nauczysz smile.gif
Człowieku CO TY PISZESZ!? Walnij się czymś ciężkim w głowę tylko mocno... Czy ty byłeś kiedykolwiek na Zygmuntowskich? Jakoś nie przypominam sobie abym np. na ostatnim meczu z Dolcanem miał przyjemność oglądać bójkę albo na meczu z Wartą(mówię o domowych bo to jest kwestia naszej dyskusji). Piszesz absolutną nieprawdę, jakoś chodzę na mecze i ŻYJĘ i nikt mnie bić nie chciał. Przypomnę tylko co pisano o meczu ze Stalą Stalowa Wola. Że "będzie wjazd z bramą" że będą palić i mordować niewinnych ludzi. I jak było zabili kogoś? Na trybunach co prawda panowała konkretna atmosfera ale tak to jest jak spotykają się dwie nielubiące się ekipy. Zresztą na meczach Standard Liege z Anderlechtem jest tak samo, nawet piłkarze to odczuwają, dlaczego ten kretyn złamał niby nogę Wasilewskiemu? Piszesz o tym że często jesteś w Łęcznej i że Motor nie ma żadnych sukcesów. A Łęczna to niby jakie ma? Motor miał wychowanków występujących w kadrze narodowej, Motor był dłużej i częściej w wyższych klasach rozgrywkowych niż Łęczna, ba Motor grał z Realem Madryt(co prawda towarzysko ale grał), itd. Poza tym w tej twojej Łęcznej to właśnie w tej rundzie Widzew zrobił sobie wjazd z bramą na stadion. Zastanów się co za bzdury tu wypisujesz. Tacy jak ty właśnie rozpowszechniają zakłamany obraz sytuacji jaka jest na Motorze. Jakoś nikt z takich jak ty nie napisze że konkretna była oprawa na meczu ze Stalą, czy że były bodajże trzy oprawy na ostatnim meczu domowym bodajże w tamtym sezonie. Nikt z was nie pisze że kibice Motoru organizują co roku zbiórki dla dzieci z domów dziecka itd. Nie napisze i nie powie bo to nie jest sensacja do tego tania i żałosna. Prasa potęguje tylko wasze zakłamane przesłania a policja podsyca temat tym że trzeba zamknąć ulicę w środku tygodnia bo inaczej nie umieją zapewnić bezpieczeństwa. I dlatego niezdecydowani ludzie którzy chcieli by przyjść na mecz nie robią tego. Dlatego ogarnijcie się trochę i WSZYSCY NA MECZ pomóżmy chłopakom dopingiem pokonać Widzew. Dolcan mógł to i Motorek może!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tępy komentarz mógł napisać tylko zakochany ponad życie małolat w swoim klubie, Co do Łęcznej zgoda była Afera a kiedy ostatnio Motor coś zdobył?? to jak życie sukcesami Piłkarzy Narodowych z lat 70siątych więc nie bądz smieszny Łęczna ma 40tys mieszkanców i Potrafi czy tam marudzą na zespół nie!!!!!!!!!! Lublin 350tys ludzi i co jest?? wieć błagam nie porównuj,ale tak naprawdę tak jest i czy wy jesteście ślepi wiekszość mieszkanócow Lublina gdyby zrobić referendum zamkneła by ten głupi klub poza małolatami,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu cała polska będzie się śmiała z naszych napinaczy, jak dostaną bęcki od kiboli wydzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Żydzewa na treningu przed wyjazdem do Lublina http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już dawno w trasie do Lublina powinni być zawróceni.ciekawe kto zwróci klubowi straty na które narażają takie artykuły.mniej widzów to mniejsze wpływy do kasy klubu..niestety dla mediów na meczu nic się nie wydarzy złego bo takie same artykuły były przed meczami z łks,stalówką,gieksą itp.nie dajmy się zastraszyć.do zobaczenia na meczu.nie ważne czy sektor A czy C wszyscy dopingują Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy będzie wstyd dla rodziców i oberwie się łebkowi...i dlaczego klub nic nie robi żeby wyedukować swoje pociechy????? tak apropos czy wproadzili już te karty żeby wejść na stadion????? łatwiej będzie można wykryć potencjalnego agresora i przestępce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!! WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdasda napisał:
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!! WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie bojowy jesteś chłopcze. Skoro tak to zapraszam dzisiaj na stadion Pokażesz co potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
taki tępy komentarz mógł napisać tylko zakochany ponad życie małolat w swoim klubie, Co do Łęcznej zgoda była Afera a kiedy ostatnio Motor coś zdobył?? to jak życie sukcesami Piłkarzy Narodowych z lat 70siątych więc nie bądz smieszny Łęczna ma 40tys mieszkanców i Potrafi czy tam marudzą na zespół nie!!!!!!!!!! Lublin 350tys ludzi i co jest?? wieć błagam nie porównuj,ale tak naprawdę tak jest i czy wy jesteście ślepi wiekszość mieszkanócow Lublina gdyby zrobić referendum zamkneła by ten głupi klub poza małolatami,
Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz trochę kasy za bilet. Co do tego że w Łęcznej się do to owszem ale tam niestety Bogdanka daje coś ponad 2mln zł albo i więcej nie pamiętam, do tego mają jeszcze innych sponsorów i dorzuca im miasto, a Motor ma ledwo coś koło 1mln z tego co pamiętam więc jest różnica mieć sponsora, a go nie mieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj chyba dwie ładne flagi dzisiaj spłona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żYDZEW I Róh pedałów dwóch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY NA MECZ! A NIE pier***ICIE TUTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE I BÓJKACH! WSCHODNIA HORDA G&M&CH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...