Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor - Widzew: Zadyma po meczu (wideo,zdjęcia)

Utworzony przez WEST, 2 września 2009 r. o 21:20 Powrót do artykułu
W tamtym roku kibice motoru dostali łupnia od widzewa, znajomy policjant stwierdził że "nie było co zbierać po motorowcach" to w tym roku miała być zemsta a skończyło się na tym że kibole motoru woleli własne miasto rozwalać niż zaatakować widzewiaków , woleli walczyć z kim ś kto im nie chce oddać. No cóż jaka drużyna tacy kibole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ty masz znajomego policjanta???? no zbychu jak to powiedział kiegyś pawlak to nie grzech......... ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój kolega przyjechał z wysp i chciałem zabrać go na mecz (w jego oczach widziałem przerażenie że coś moze mu sie stać). całe szczęscie poszedł i był chyba zadowolony.Musimy zmieniać stereotyp ! słyszałem przez chwile na C beben tyle że póżniej nikt na nim nie grał! skoro jest wykorzystujmy to ! beben plus śpiewy to super doping! Sportowo mecz był ok dużo walki dobra postawa naszych piłkarzy którzy naprawde walczyli o każdą piłkę ! za takie mecze trzeba piłkarzy nagradzać wiec panowie działacze szukać pieniędzy dla klubu i stworzyć wreszcie spółkę w której Kibole nie bedą mieli ani wiekszości ani wpływu na najważniejsze decyzje! Kibiców też należy troche pochwalić za doping na stadionie i frekwencje ( oby to nie była wyjątkowa sytuacja bo wszyscy na dym przyszli) i oprawe! Panie groszek widze że na stadionie panował spokuj i jeśli to twoja zasługa to super spróbuj jeszcze uspokoić to całe towarzystwo poza stadionem przecież cała zabawe można robić poza miastem medialnie nie bedzie szumu wokół kibiców to może i pieniądze sie na klub znajdą! pozdrawiam Kibiców i Kiboli ale nie deb***i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 3 września 2009 r. o 15:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo, motorek i jego pseudo kibice, sport jest dla normalnych ludzi, a nie dla pseudo wynalazków. SZKODA ZE TAKIE MĘTY WOGÓLE ŻYJĄ. szkoda tylko naszych podatków na to by policja zajmowała się takimi sprawami. napisze wprost: pseudokibice Motoru to największy prymityw jaki tylko może byc, prostaki, głąby bez szkoły, jednym słowem wynalazki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) To kopnij go jeszcze ze 2x ode mnie.
Ostatnio edytowany 3 września 2009 r. o 15:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłościwie nam panujący Pan Prezydent zamierza jeszcze jakieś długi umarzać tym by*dla*kom? Motor powinien dostać rachunek za taką akcję, a kasa powinna pójść na jakieś "orliki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie wypraszam takie teksty. To, że znalazło się kilka osób, które musiały pokazać swoje poglądy przeciwko Policji nie znaczy, że każdy kibic jest taki ! Chyba mi nie powiecie, że u was nie ma nigdzie czarnej owcy (w pracy, rodzinie lub u znajomych). Równie dobrze alkoholik może być uważany za taką czarną owcę.. Jeżeli chodzi o stereotyp "każdy, kto chodzi w dresie jest zły" to moim zdaniem jest to żałosne.. Ja np. chodzę w dresiku na mecze, bo jest on wygodny i mam w nim zapinanie kieszenie. Dzięki temu nie pogubię ważnych dokumentów lub telefonu komórkowego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barany bez szkoły przyszło to to to ze śródmieścia, pewnie płacą grosze za czynsz, z podatków naszych, trzeba ich wszystkich do ziemianek wywieść gdzieś na pojezierzu na terenach bagnistych pobudować im te ziemianki a z starego miasta i śródmieścia z kunickiego, maja wywieść i niech tam gniją te łapserduchy jedne, won z Lublina! kula w łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście mam na myśli tą całą patologie a nie normalnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kibole to patologia Policja powinna badziej stanowczo działać. Pseudo kibice to wstyd dla miasta .Mecz to jest mecz a nie zbiórka patologi .Kiedy to się w końcu skończy . Moim zdaniem za takie wybryki powinni zamykać stadiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) A powinni jeszcze bardziej mu oprawić i tobie również .
Ostatnio edytowany 3 września 2009 r. o 15:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jedno bardzo dobre rozwiązanie tego problemu: Zlikwidować ten zapyziały Motor, a wtedy: - społeczeństwo nie będzie składać się na umożenie długów tego, pożal się Boże, klubu. - skorumpowanie działacze, piłkarze i trenerzy tegoż klubu nie będą narażali miasta na utratę dobrego imienia. - istnieje szansa, że motłoch zwany kibicami (mówię o tej częsci, która rzuca butelkami i robi zadymy, ale tylko wtedy gdy są w grupie, bo tylko tyle mają odwagi) przerzuci się na jakieś szachy albo... choć nie, do szachów trzeba mieć IQ wyższe niż IQ przeciętnego leszcza po podstawówce opasanego szmatławym szalikiem. Wobec tego proponuję uruchomić ośrodek wczasowy na Majdanku, żeby się śmiecie nie rozmnażały przekazując swój gównowarty materiał genetyczny na kolejne pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alt napisał:
Jest jedno bardzo dobre rozwiązanie tego problemu: Zlikwidować ten zapyziały Motor, a wtedy: - społeczeństwo nie będzie składać się na umożenie długów tego, pożal się Boże, klubu. - skorumpowanie działacze, piłkarze i trenerzy tegoż klubu nie będą narażali miasta na utratę dobrego imienia. - istnieje szansa, że motłoch zwany kibicami (mówię o tej częsci, która rzuca butelkami i robi zadymy, ale tylko wtedy gdy są w grupie, bo tylko tyle mają odwagi) przerzuci się na jakieś szachy albo... choć nie, do szachów trzeba mieć IQ wyższe niż IQ przeciętnego leszcza po podstawówce opasanego szmatławym szalikiem. Wobec tego proponuję uruchomić ośrodek wczasowy na Majdanku, żeby się śmiecie nie rozmnażały przekazując swój gównowarty materiał genetyczny na kolejne pokolenia.
O i ja popieram to co napisał kolega .Dość tych ochydnych wybryków pseudo kiboli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tutaj kilka wpisów o tym, że nic nie jest napisane o wyniku meczu i o dopingu kibiców. Komentarze do tego artykułu z godz. 21 dnia 1 wrzesnia. W DzW jest też dział SPORT! Tam był artykuł o meczu już o godz. 20:20 a przy nim ani jeden komentarz. Jest jeszcze i komentarz meczu na ŻYWO - rozpisana każda minuta meczu - no tutaj są już nawet 2 komentarze. Rozpiska na obsługę : Kliknąć w Sport pózniej po lawej stronie wybrać Motor Lublin - kliknąć i czytać o wczorajszym meczu. O zachowaniu obecnych na stadione kibiców jest napisano bardzo mało - tyłko jedno zdanie . Jakie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człeniu co ty gadasz ? jak zlikwidować ? tylko motor reprezentuje lublin na takim szczeblu pilki . A to ze wy jesteście frajery i nas tylko wyzywacie to wasz problem. sie dziwicie potem ze w bramie macie skrojony telefon albo laptop. zyjemy miloscia do tego waszego calego motoru i juz ! Widzew Widzew Łódzki Widzew ja tej K****y nienawidze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze popatrzec: http://www.youtube.com/watch?v=HZlZCah-Nvc kibice z innej kamery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem dumny z zachowania policji - fajnie, że spałowali tego matko_jeb_cę - kibice motoru to śmiecie - a śmiecie się wyrzuca i pali !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1950 napisał:
Człeniu co ty gadasz ? jak zlikwidować ? tylko motor reprezentuje lublin na takim szczeblu pilki . A to ze wy jesteście frajery i nas tylko wyzywacie to wasz problem. sie dziwicie potem ze w bramie macie skrojony telefon albo laptop. zyjemy miloscia do tego waszego calego motoru i juz ! Widzew Widzew Łódzki Widzew ja tej K****y nienawidze !!!
niuniu Ty idz monia possac lepiej nawet pisac ni eumiesz... ja z Wami porzadek juz robie... probowaliscie mnie okrasc to dostal jeden z drugim gazem po oczach a na drugi dzien mnie nawet nie zaczepili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takich śmieci jak kibice motoru jest prosty sposób. 1. Stworzyć specjalne oddziały Policji (Coś w stylu zomo) ludzi, którzy nie znają słowa litość dla chuliganów i pseudokibiców. 2. Zezwolić na bezwarunkowe strzelanie z broni palnej do takiej szumowiny i nie patrzeć czy zabije czy nie. Zaraz oczywiście ktoś mi powie: "A co byś zrobił gdyby to twój syn byłna miejscu tego kibica, do którego strzelają?" Odpowiadam krótko. WYCHOWAŁBYM GO. Człowiek tak zdegradowany jak kibic motoru nadaje się tylko do odstrzału. 3. Zreformować więzienia do takiego stopnia aby na myśl o nim człowiek po prostu bał się. Powiem krótko. Tortury, posiłek raz na 3 dni i cela bez okien. To tyle ode mnie. Zobaczcie w USA. Czy tam są problemy z zadymami po meczach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...