Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W normalnym mieście wraz ze wzrostem strefy płatnego parkowania ceny biletów spadają by zachęcić mieszkańców do przesiadki z osobówek korkujących miasto do komunikacji publicznej. W pazerny platformianym Lublinie ceny biletów rosną i poszerza się strefę płatnego parkowania by drylować kieszenie mieszkańców. To nie polityka to łupiestwo.   A i nie jestem z PiSu żeby nie było ciecie platformiane.
  Jeszcze tylko brakuje w tej wypowiedzi sztandarowego "Lublin w ruinie" oraz "mieszkańcy umierają z głodu" i mógłbyś meldować prezesowi wykonanie zadania. Może podaj ceny biletów z innych miast, żebyśmy mieli pełny obraz tej "pazerności", hm? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci co tak narzekają na podwyżkę cen biletów mają w ogóle jakiekolwiek pojęcie o tym ile miasto w ostatnich latach włożyło w komunikację miejską? Ile pozyskało pieniędzy z Unii Europejskiej na nowe trolejbusy i autobusy? Warto szerzej popatrzeć na sprawę a nie bić pianę i uprawiać politykę na forum. Lublin się rozrasta, nowe osiedla powstają jak grzyby po deszczu, chyba jakoś trzeba je z resztą miasta skomunikować, czyż nie? A skoro tak to wiadomo, że trzeba szukać dodatkowych środków, żeby nie stało się to kosztem aktualnego rozkładu i połączeń które już istnieją, czyż nie? Strefa płatnego parkowania? Bilet droższy o 1zł i nagle taki lament? na gospodarstwo przypada po 2-3 samochody, centrum zakorkowane do granic możliwości, stać was by pół dnia jeździć po mieście a problemem jest 1zł? Z resztą powiększona została nie dlatego, żeby przynosić kasę, tylko po to, żeby wymusić na kierowcach większą rotację w ścisłym centrum. Bo sporo osób widzi tylko własny koniec nosa i robi sobie w śródmieściu parking na cały dzień, zamiast przyjechać, załatwić co ma do załatwienia i wyjechać, zwalniając miejsce innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko brakuje w tej wypowiedzi sztandarowego "Lublin w ruinie" oraz "mieszkańcy umierają z głodu" i mógłbyś meldować prezesowi wykonanie zadania. Może podaj ceny biletów z innych miast, żebyśmy mieli pełny obraz tej "pazerności", hm? 
O i tu cię mam - twoje platformiane argumeny wyśmiewające PiS trafiają jak grochem o ścianę bo nie jestem członkiem PiSu. Co argumentów: nie ma na uzasadnienie absurdalnych podwyżek? No to jedziemy hejtem do PiSu - tylko wiesz oni nie żądzą w Lublinie... tylko PO.   Podaj może medianę wynagrodzeń z innych miast i odnieś ją do cen biletów w tych miastach i zrób to tak samo z relacją wynagodzeń do cen biletów w Lublinie. I co zatkało kakao?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko brakuje w tej wypowiedzi sztandarowego "Lublin w ruinie" oraz "mieszkańcy umierają z głodu" i mógłbyś meldować prezesowi wykonanie zadania. Może podaj ceny biletów z innych miast, żebyśmy mieli pełny obraz tej "pazerności", hm? 
O i tu cię mam - twoje platformiane argumeny wyśmiewające PiS trafiają jak grochem o ścianę bo nie jestem członkiem PiSu. Co argumentów: nie ma na uzasadnienie absurdalnych podwyżek? No to jedziemy hejtem do PiSu - tylko wiesz oni nie rządzą w Lublinie... tylko PO.   Podaj może medianę wynagrodzeń z innych miast i odnieś ją do cen biletów w tych miastach i zrób to tak samo z relacją wynagodzeń do cen biletów w Lublinie. I co zatkało kakao?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj może medianę wynagrodzeń z innych miast i odnieś ją do cen biletów w tych miastach i zrób to tak samo z relacją wynagodzeń do cen biletów w Lublinie. I co zatkało kakao?
  Pudło bo mediana w lubelskim mimo iż w skali kraju jedna z najniższych to wciąż na nienajgorszym poziomie(3,1 tyś zł) i takie porównanie wypadnie korzystnie jeśli idzie o ceny lubelskich biletów w porównaniu do innych miast. Pomijam już porównanie cen biletów do jakości taboru miejskiego. Wskaż mi proszę drugie miasto w Polsce z tak tanimi biletami i z tak nowoczesnym taborem? Chociaż jedno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pisowski troll dalej swoje - natrętnie wkleja swoją propagandową papkę pod każdym artykułem. Z tą różnicą, że ciągle podpisy zmienia. Zapytam raz jeszcze - czy to nie brzmi komicznie, jeśli wziąć pod uwagę, że trolejbusy jeżdżą w ... TRZECH polskich miastach, z czego dwa pozostałe są kilkukrotnie mniejsze od Lublina??? Manipulacja pierwszej klasy  :) 
Tym się różnimy, że potrafię być niezależny nie tylko w wyrażanych opiniach.   Jeżeli nie wyniosłeś z domu, szkoły czy własnych doświadczeń świadomości, że podmioty większe mają szersze możliwości nie tylko w zakresie cen zakupów ale również własnej sprzedaży i oszczędności to dalej słuchaj partyjnych instrukcji.   Jedyna istotna różnica pomiędzy wskazanymi przez ciebie trzema miastami jest taka, że dwa pozostałe mają większą rentowność przewoźnika monopolisty niż nasz.   Ekonomii nie oszukasz choćbyś nie wiem jak absurdalne rzeczy zarzucał swoim adwersarzom.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym się różnimy, że potrafię być niezależny nie tylko w wyrażanych opiniach.  
  Tak tak, od rana do nocy niezależnie okupujesz fora wszystkich lokalnych gazet i niezależnie nosisz z radnymi PiS transparenty na posiedzenia rady miasta. I to żonglowanie nickami też jest niezależne. Niezależnie od wszystkiego, nie wciskaj ludziom kitu marny pisowski płatny trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok. Może po za jednym. NIECG KIEROWCY PRZESTRZEGAJĄ ROZKŁADU JAZDY A NIE KEŻDŻĄ JAK CHCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak konkurencji i mamy ceny europejskie a kieszenie studenckie. A może już komuś się POsadka szykuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A., dnia 29 Sty 2016 - 09:24 AM, napisał:
BIELTY MAMY NAJTAŃSZE W KRAJU, więc pomimo podwyżki i tak nie jest najgorzej
   
Najzabawniejsze jest, że część osób w ogóle taki fakt ignoruje. Co tam, że mamy tanie bilety i nowe autobusy, ważne, żeby protestować!
    Płace też mamy najniższe w kraju  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję bilety u kierowcy po 5 zł. nie trzeba będzie wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak, od rana do nocy niezależnie okupujesz fora wszystkich lokalnych gazet i niezależnie nosisz z radnymi PiS transparenty na posiedzenia rady miasta. I to żonglowanie nickami też jest niezależne. Niezależnie od wszystkiego, nie wciskaj ludziom kitu marny pisowski płatny trollu.
Co, z kim i dlaczego robię jest moją sprawą - szczególnie, że nie inwigiluję innych i nie zarzucam czynów, które nie miały miejsca. Jeżeli sam(a) jesteś sprzedajna, to nie oznacza, że inni są również tacy sami.   To, że argumenty zastępujesz socjotechnicznymi zagrywkami świadczyć może o tym, że masz jakąś fobię, której dajesz upust w publicznym miejscu.   Tak na wszelki wypadek nie otwieraj lodówki ani żadnych pudełek i butelek, bo i tam mnie jeszcze zobaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3zł a jeżdżą stare pomazane 30 letnie jelcze... z czym do ludzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o większe 74
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma samochód i komu taniej to oczywiście nich swoje autko odpala, ja nie mam wiec zostanę z mpk i nie narzekam teraz całkiem spoko jeździ sie autobusami.
 
Kto ma samochód i komu taniej to oczywiście nich swoje autko odpala, ja nie mam wiec zostanę z mpk i nie narzekam teraz całkiem spoko jeździ sie autobusami.
Ja akurat mam nowe auto - ale nie jestem głupi, aby kisić się w korkach w mieście i płacić za parkingi. Potrafię liczyć -i chyba to jest ważne. A na przystanku wcale nie trzeba marznąć -wystarczy sobie telefonem porobić zdjęcia rozkładów (chociażby tych najważniejszych) - i przyjść na przystanek 2 -3 minuty przed planowanym odjazdem autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Kazdy  z nas chce jezdzic nowymi autobusami, zeby autobus podjezdzal jak najbliżej pod nasz dom, a to kosztuje. Jezeli ktos nie zgadza sie z moja opinia to trudna ale takiej osobie proponuje aby policzyl sobie ile kosztuje jazda wlasnym samochodem w godzinach szczytu do pracy szkoly?
 
 Kazdy  z nas chce jezdzic nowymi autobusami, zeby autobus podjezdzal jak najbliżej pod nasz dom, a to kosztuje. Jezeli ktos nie zgadza sie z moja opinia to trudna ale takiej osobie proponuje aby policzyl sobie ile kosztuje jazda wlasnym samochodem w godzinach szczytu do pracy szkoly?
Ja się zgadzam -bardzo mądry wpis z tym staniem w korkach i kosztach takiej "jazdy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejazdówki niewiele droższe, tak więc kupować i nie marudzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak kary za wyjeżdżanie sobie 5 minut wcześniej z zajezdni? Wolę by spóźniali się dwie minuty, niż czekać pół godziny na następny [tak, kierowcy linii 15, patrzę na was ;/]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wydłużenie tras i nowe linie od dawna zabiegali sami mieszkańcy ztm miał mnóstwo zgłoszeń chcieli wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców to wydłużli niektóre trasy, dorzucili całkiem nowe , więc chyba oczywiste ,ze musiało to się odbić na cenach biletów
Że niby co ???   Zakupili nowe złomy które non stop się psuja , poskracali linie , pozmieniali numeracje autobusów , polikwidowali linie wiec o czym ty piszesz ??? Ceny biletów nie adekwatne do jakości i zarobków , wystarczy pojechać do innego miasta i zobaczyć jaki maja tabor i jak często kursują autobusy . W Lublinie jest problem, mimo że miasto nie jest duże to brak dojazdu do wielu miejsc i nie pisze tu o peryferiach i wioskach ale o najważniejszych dzielnicach. Z niektórych miejsc szybciej dojść na piechotę jak czekać na autobus ponad 30 min !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne niech jeden bilet kosztuje 7,40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...