Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bilety może i droższe ale za to jak komfort jazdy wzrasta z roku na rok... nie ma co narzekać. O ile parę lat temu nawet nie byłem sobie w stanie wyobrazić przejażdżki autobusem MPK, tak teraz nie mam z tym żadnego problemu i chętnie korzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co wymyślać? Odwiedzam znajomych z różnych miast i wiem z pierwszej ręki, że w innych miastach jest o wiele gorzej jeśli idzie o jakość autobusów. Mamy dobry i nowoczesny tabor i nic tu nie zmienia fakt, że na drogi wyjeżdża parę złomów, które stanowią promil całego taboru miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci co tak narzekają na podwyżkę cen biletów mają w ogóle jakiekolwiek pojęcie o tym ile miasto w ostatnich latach włożyło w komunikację miejską? Ile pozyskało pieniędzy z Unii Europejskiej na nowe trolejbusy i autobusy? Warto szerzej popatrzeć na sprawę a nie bić pianę i uprawiać politykę na forum. Lublin się rozrasta, nowe osiedla powstają jak grzyby po deszczu, chyba jakoś trzeba je z resztą miasta skomunikować, czyż nie? A skoro tak to wiadomo, że trzeba szukać dodatkowych środków, żeby nie stało się to kosztem aktualnego rozkładu i połączeń które już istnieją, czyż nie? Strefa płatnego parkowania? Bilet droższy o 1zł i nagle taki lament? na gospodarstwo przypada po 2-3 samochody, centrum zakorkowane do granic możliwości, stać was by pół dnia jeździć po mieście a problemem jest 1zł? Z resztą powiększona została nie dlatego, żeby przynosić kasę, tylko po to, żeby wymusić na kierowcach większą rotację w ścisłym centrum. Bo sporo osób widzi tylko własny koniec nosa i robi sobie w śródmieściu parking na cały dzień, zamiast przyjechać, załatwić co ma do załatwienia i wyjechać, zwalniając miejsce innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam głównie z linii 152 żeby z ul. Głębokiej dotrzeć na plac bychawski (bo na pkp nic nie jedzie). Ci kierowcy jeżdżą jak chcą, czasem lepiej mi iść na piechotę bo i tak na pociąg muszę wyjechać ponad godzinę wcześniej. Najpierw niech dadzą porządne połączenia a potem niech wyciągają łapy po pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komfort jazdy?? przejedź się jeden z drugim śmierdzącą 18-stką.. smród jak z WC..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylabym wdzieczna MPK,zeby ktoś te autobusy myl.Swiata przez szyby nie widać.Wstyd. Joanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komfort jak komfort szkoda, że nikt nie wspomni o tym, że części autobusów zdarza się nie przyjechać w ogóle wtedy kiedy powinny być, albo się spóźniają, albo przyjeżdżają przed czasem, a o chamstwie niektórych kierowców już nie wspomnę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że niby co ???   Zakupili nowe złomy które non stop się psuja , poskracali linie , pozmieniali numeracje autobusów , polikwidowali linie wiec o czym ty piszesz ??? Ceny biletów nie adekwatne do jakości i zarobków , wystarczy pojechać do innego miasta i zobaczyć jaki maja tabor i jak często kursują autobusy . W Lublinie jest problem, mimo że miasto nie jest duże to brak dojazdu do wielu miejsc i nie pisze tu o peryferiach i wioskach ale o najważniejszych dzielnicach. Z niektórych miejsc szybciej dojść na piechotę jak czekać na autobus ponad 30 min !!!
 
No i po co wymyślać? Odwiedzam znajomych z różnych miast i wiem z pierwszej ręki, że w innych miastach jest o wiele gorzej jeśli idzie o jakość autobusów. Mamy dobry i nowoczesny tabor i nic tu nie zmienia fakt, że na drogi wyjeżdża parę złomów, które stanowią promil całego taboru miejskiego.
Z jakich miast ??? Co wymyślać , jeździsz w ogóle komunikacja ??? trzeba dodać jeszcze że czasem w ogóle autobus nie przyjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debilne pomysły - rodem z PO - zwiekszy sie ilosć aut w miescie i tak zakorkowanym - a co do komfortu jazdy - zapraszam kategorycznie zarząd MPK na wycieczkę po Lublinie  śmierdzącymi autobusami  - informuję, że pojeżdzimy 2 godziny - ja stawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Czy ci co tak narzekają na podwyżkę cen biletów mają w ogóle jakiekolwiek pojęcie o tym ile miasto w ostatnich latach włożyło w komunikację miejską? Ile pozyskało pieniędzy z Unii Europejskiej na nowe trolejbusy i autobusy? Warto szerzej popatrzeć na sprawę a nie bić pianę i uprawiać politykę na forum. Lublin się rozrasta, nowe osiedla powstają jak grzyby po deszczu, chyba jakoś trzeba je z resztą miasta skomunikować, czyż nie? A skoro tak to wiadomo, że trzeba szukać dodatkowych środków, żeby nie stało się to kosztem aktualnego rozkładu i połączeń które już istnieją, czyż nie? Strefa płatnego parkowania? Bilet droższy o 1zł i nagle taki lament? na gospodarstwo przypada po 2-3 samochody, centrum zakorkowane do granic możliwości, stać was by pół dnia jeździć po mieście a problemem jest 1zł? Z resztą powiększona została nie dlatego, żeby przynosić kasę, tylko po to, żeby wymusić na kierowcach większą rotację w ścisłym centrum. Bo sporo osób widzi tylko własny koniec nosa i robi sobie w śródmieściu parking na cały dzień, zamiast przyjechać, załatwić co ma do załatwienia i wyjechać, zwalniając miejsce innym.
Jakie pieniadze pozyskane z unii ??? - czy ty wiesz jak unia nas ogołociła - mysl trochę mózgiem !
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam komunikacja - niech PO wybuduje jeszcze ze 2 stadiony - i zadłuża miasto - to dopiero będzie radocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komfort jak komfort szkoda, że nikt nie wspomni o tym, że części autobusów zdarza się nie przyjechać w ogóle wtedy kiedy powinny być, albo się spóźniają, albo przyjeżdżają przed czasem, a o chamstwie niektórych kierowców już nie wspomnę ...
Potwierdzam, ostatnio spóźniłem się na ważne spotkanie, bo autobus zwyczajnie nie przyjechał. Czekałem 12 min i wsiadłem do innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEEEE tam pier***icie, nasi wspaniali pisowcy chcieli dac 20 baniek na ojca dyrektora, bo nie ma czym do ludzi wyjechac a wy tu o groszach piane bijecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno jednym z powodów, są Światowe Dni młodzieży, ponieważ obcokrajowcy dostają bilety gratis, więc ktos musi za te bilety zapłacić...
Wszyscy przyjeżdżający na ŚDM kupują (drogi) pakiet, z którego też są opłacane bilety, więc może warto najpierw poszukać informacji a nie wprowadzać siebie i innych w błąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli paliwo tanieje, dlaczego bilety drożeją?!? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem potrzebę wprowadzenia wyższych opłat, ale jeżeli bilety będą kosztowały więcej niż paliwo to korki nas po prostu usadzą w miejscu - bo już teraz lepiej jest dojechać samochodem nawet jednej osobie o ile ma gdzie zaparkowć za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mq sensu jeździć MPK, jak dla mnie rower jest całorocznym środkiem transportu ;-) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...