Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK Lublin nie pokaże umów, bo... wymagałoby to myślenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 08:47 Powrót do artykułu
co te ciule z tej zawszonej fundacji jeszcze wymyślą ? do roboty łachy a nie szukać dziyry w ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym taką radczynię zwolnił w 5 minut za taką odpowiedź . Masakra za nasze podatki takie osoby zatrudniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się ma coś do ukrycia to się utrudnia dostęp do informacji... Ciekaw jestem dlaczego Krzysztof Żuk nie widzi w tym problemu? Przecież to nie prywatne pieniądze tylko MIESZKAŃCÓW pycha, arogancja, poprzewracało się w głowie np. Lublin płaci kilka razy więcej niż w innych miastach za zasiadanie w Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - dlaczego? skoro nie jesteśmy najbogatszym miastem w Polsce? nie ma innych wydatków i potrzeb? ale nie trzeba zapłacić byłym radnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedz radczyni jest rewelacyjna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludzie z tej Fundacji nie startowali w wyborach ostatnio? Ja chcę zobaczyć jak będą rządzić - PO i PiS już pokazali, że tylko kolesie się liczą, a ta fundacja całkiem logicznie gada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ja bym taką radczynię zwolnił w 5 minut za taką odpowiedź . Masakra za nasze podatki takie osoby zatrudniać
Radczyni jest po to, żeby interesy spółki były nienaruszone. A jakie są interesy spółki ? Każdy z czytelników ma swoja opinię w tej sprawie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajminiej wiadomo skąd sie biorą ceny biletów, kancelarie prawne każą sobie słono płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że głównym założeniem tej całej Fundacji jest sparaliżowanie urzędów i spółek miejskich poprzez ciągłe żądania by urzędnicy i osoby decyzyjne zamiast zajmować się efektywnym działaniem, przeglądali kwitki, wycinali z nich dane, których ujawniać nie można itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że głównym założeniem tej całej Fundacji jest sparaliżowanie urzędów i spółek miejskich poprzez ciągłe żądania by urzędnicy i osoby decyzyjne zamiast zajmować się efektywnym działaniem, przeglądali kwitki, wycinali z nich dane, których ujawniać nie można itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak się ma coś do ukrycia to się utrudnia dostęp do informacji... Ciekaw jestem dlaczego Krzysztof Żuk nie widzi w tym problemu? Przecież to nie prywatne pieniądze tylko MIESZKAŃCÓW pycha, arogancja, poprzewracało się w głowie np. Lublin płaci kilka razy więcej niż w innych miastach za zasiadanie w Komisji Rozwiązywania Problemów  Alkoholowych - dlaczego? skoro nie jesteśmy najbogatszym miastem w Polsce? nie ma innych wydatków i potrzeb? ale nie trzeba zapłacić byłym radnym
Może dlatego, że każdy rozsądny człowiek wie, że w firmie nie ma kilkunastu osób których jedynym obowiązkiem byłoby analizowanie danych i wysyłanie ich do jakiejś śmiesznej fundacyjki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa bo w MPK nie mają co robić tylko ślęczeć w papierkach i spełniać kolejne kuriozalne prośby pisowskich przygłupów z fundacji wolności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po samym tytule już wiadomo, że tego gniota napisał nie kto inny jak pan Smaga - znany w całym Lublinie poszukiwacz tanich sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie, proszę zająć się "efektywnym działaniem" a nie komentowaniem artykułów o swojej firmie w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się zastanówcie jak ci ludzie w tych spółkach miejskich mogą pracować jeśli wiecznie są zasypywani durnymi prośbami. Dziś Fundacja Wolności, jutro to samo zrobi Fundacja Równości a pojutrze jeszcze inna. I zamiast zajmować się tym do czego zostali powołani, muszą siedzieć, odpisywać, szukać i się użerać 24/doba z upierdliwcami z różnej maści fundacyjek, którym się wydaje, że wszyscy powinni być na ich skinienie palcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakim cudem oni dostali certyfikat jakości ISO 9001 ? Pewnie zaginie niebawem w ilości certyfikatów i dyplomów kupowanych dla poprawy samopoczucia prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu gdzie ja żyję. Co to za koleś tej fundacji ? Może umowy wojewody niech poprosi. Np dlaczego koleś bez świadczenia pracy dostaje pieniądze a w gazetach opowiada że ma już inna pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK i ISO 9001 buahahhahahhaha jak wszystkie tytuły pracodawcy przjaznego pracownikom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego ludzie z tej Fundacji nie startowali w wyborach ostatnio? Ja chcę zobaczyć jak będą rządzić - PO i PiS już pokazali, że tylko kolesie się liczą, a ta fundacja całkiem logicznie gada.
Fundacja Wolności jest: - organizacją strażniczą, - organizacją apolityczną, - organizacją, w której władze czy wolontariusze nie mogą wiązać się z polityką (startować w wyborach czy być społecznymi doradcami polityków), w przypadku związania się z polityką następuje usunięcie takiej osoby z organizacji, ws. kandydowania kilka lat temu prezesa zarządu można się zapoznać z oficjalnym stanowiskiem: krzysztofjakubowski,pl/gdy-komus-brakuje-argumentow-w-dyskusji - organizacją, która nie bierze pieniędzy od tych, których kontroluje, - organizacją, która NIGDY nie będzie startowała w wyborach. Tak sobie Fundacja wybrała i się z tym nie ukrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kilku wpisach widać kij włożony w chrząszcze mrowisko. Fajnie by się Wam wydawało cudze pieniądze gdyby nie kilku "upierdliwców", co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. I za darmo na komentarze wchodzi :-) Proszę zapytać w trybie publicznym dlaczego ktoś dostaje pieniądze bez przechodzenia do pracy a jednocześnie mówi że jest super pracownikiem i idzie do innej pracy a dokładniej sam o tym mówi. Generalnie jak ktoś zmienia pracę to jest porozumienie stron. Ale fundacja o tym pewnie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...