Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK Lublin wozi od dziś swoim nowym mercedesem... 19-letnim

Utworzony przez emilia, 4 kwietnia 2011 r. o 17:11 Powrót do artykułu
****
Ostatnio edytowany 4 kwietnia 2011 r. o 17:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mpk rzadza rupiecie którzy kupują rupiecie wstyd wstyd wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Mpk stara się podnieść standard,a Ztm dopuszcza prywaciarzy ze szrotem to dla czego się dziwicie????Nowy pojazd jest droższy w eksploatacji.Jak się chce spełniać najnowsze normy spalin trzeba dodatkowo tankować adblue.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej jest solidarny względem Łodzi, kupuje od nich stare graty które miasto Łódż musiało by oddac na złom i zutylizować coż za patriotyczna postawa. Tylko co on robi w Lublinie ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam auto 18 lat i jest problem z przeglondem technicznym oto pytanie jakim prawem 19 letni autokar przechodzi przeglond techniczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena zakupu nie była wysoka ale jego remont przewyższył cenę zakupu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprowadzane z Niemiec uzywane autobusy nawet 20 letnie moga byc w doskonałym stanie technicznym.To kwestia kultury obslugi, przegladów i dróg. W Szwajcarii jeżdza 80 letnie sklady kolejowe, i nie ustepuja nowym, a sa bardziej niezawodne.W Liniach lotniczyvh lataja 30 letnie samoloty w doskonalym stanie technicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, to w niektorych miastach przewoznicy placa kary na rzecz ZTM za uzywanie przestarzalych autobusow. Ciekawe co na to nasze ZTM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh długo sobie nie pojeździł bo już się zepsuł! Dodać należy, że tak naprawdę to dzisiejszy wyjazd był ju z jego czwartym wyjazdem "na miasto". Za każdym razem autobus wracał (po kilku "chwilach") do zajezdni na naprawę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypasiony [: a najlepsza komunikacja miejska to jest rower, ztm jak by się nie starało i tak mu nie dorówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkopolanin napisał:
Mam auto 18 lat i jest problem z przeglondem technicznym oto pytanie jakim prawem 19 letni autokar przechodzi przeglond techniczny.
A ja mam na "co dzień" auto które ma 21 lat, ostatnio było u mechanika ze 3 lata temu, od tamtej pory robię w nim wszystko sam. Problemów z przeglądami nie mam, no może ostatnio Pan diagnosta zwrócił mi uwagę ze mam przepaloną żaróweczkę od oświetlenia tablicy rejestracyjnej Na weekendy mam drugiego starego szrota 18 letniego, żona też jeździ 18 letnim autem. Autka rozrzucone "po rodzinie" mające 8, 10 czy 12 lat sa zazwyczaj w gorszym stanie technicznym niż nasze złomy, nie wspominam o tym ze zdarzaja sie lepione z dwóch Wszyscy wożą sie z nimi po mechanikach zostawiają masę kasy a i tak kupa i tak. Moim zdaniem jak coś działa to trzeba dbać żeby działało jak najdłużej bo to jest prawdziwa ekonomia i ekologia w jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo jak mpk kupi znaczek pocztowy to dziennik to szczegółowo opisze bo tak ciężko napisać o czymś ważnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ważne i do tego ciekawe, warto wiedzieć co się dzieje w mieście czy w mpk, które jest przecież jego cząstką, a dzieje się jak widać :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywieźc na taczkach prezesa szkoda że nie kupił 29 letniego autobusu---------totalna żenada, skrócic pensje prezesowi o 1000zł co miesiąc na naprawe złomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co w tym zlego. wozi ludzi? wozi. wyglada calkiem normalnie jak na 19 lat. jesli kupiony niedrogo to super, a swoja droga to cena nie powinna byc tajemnicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Sprowadzane z Niemiec uzywane autobusy nawet 20 letnie moga byc w doskonałym stanie technicznym.To kwestia kultury obslugi, przegladów i dróg. W Szwajcarii jeżdza 80 letnie sklady kolejowe, i nie ustepuja nowym, a sa bardziej niezawodne.W Liniach lotniczyvh lataja 30 letnie samoloty w doskonalym stanie technicznym.
o kuzwa. nie latam swissair.thank you.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy mechanik mówił że to rudera na kołach. W łodzi tydzień świętowali że się pozbyli tego wiekowego złomu. A na miejsce tego kupili podobnego, o 10 lat młodszego i z 4 - drzwiami. Ot witamy w Lublinie, mieście absurdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szrot nie szrot, ale widać, że jak się nie zrobi to polak będzie narzekać, autobusów mamy mało, zwłaszcza przegubowców, to zamiast się cieszyć, że jest dodatkowy i się więcej ludzi zmieści to narzekać że szrot. Co Was to obchodzi to mpk będzie płacić za ewentualne naprawy a nie Wy. Ja mam też propozycyję aby mpk zainwestowało w światła dziennie do wszystkich autobosów. Zwróci się, autobusy jeźdzą cały dzień bez sensu na światłach, i marunują dodatkowe ilości paliwa, nie wielkie, ale przy jeździe cały dzień wydatek na paliwo będzie można odczuć, plus sama wymiana żarówek, która nie będzie już konieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkopolanin napisał:
Mam auto 18 lat i jest problem z przeglondem technicznym oto pytanie jakim prawem 19 letni autokar przechodzi przeglond techniczny.
z przeglondem to na pewno masz problem, zrób przegląd a nie bedzie broblemu ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie barwy miasta??!!! Przemalować!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...