Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK nie chce klimatyzacji w autobusach

Utworzony przez ja, 10 lutego 2009 r. o 20:54 Powrót do artykułu
Widocznie kogoś z zarządu podnieca zapach potu w autobusach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że Lublin jest w XXI wieku, a jest w XIX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakujcie walizki i do widzenia! Mnie również irytuje wiele rzeczy w Lublinie, ale zamiast pierdaczyć głupoty na forum staram się coś zmieniać, a nie płaczę jak Wy wielcy Panowie. Jedźcie do Warszawki, to prawdziwe miasto, sami miastowi, tacy jak Wy... Nara Wam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przem napisał:
Jedźcie do Warszawki, to prawdziwe miasto, sami miastowi, tacy jak Wy... Nara Wam!!
Właśnie zrobiłem jak radzisz, piszę te słowa z Warszawy. Kocham Lublin, ale perspektywy po skończeniu studiów, jakie mi oferowało Moje Miasto nie satysfakcjonowały mnie. Tutaj nie muszę jeździć autobusami bez klimy, martwić się o pracę, czy zastanawiać gdzie mogę spędzić wolny czas... Tutaj nie ma teatru budowanego od 30 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Myślałem, że Lublin jest w XXI wieku, a jest w XIX
Zacznijmy od tego, że lublinianie są z XIX wieku. Jedzie autobus z klimą, a ludzie na siłę próbują otwierać okna. Inna sytuacja: jakaś baba krzyczy na kierowcę, żeby klimę wyłączył, bo jej zimno. Żeby mieć klimę, trzeba ludzi nauczyć jak z niej korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Mpk,wiecie jak zniechecic do siebie ludzi,kij w oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Mpk,wiecie jak zniechecic do siebie ludzi,kij wam oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mpk - jest "CHORE" i wasze forum tez co to za kody !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwage na temat deb***nych kodow wymaganych przez gazete popieram !! Po co to ??!!! A tego co wymyslil w MPK ze klimatyzacja jest niepotrzebna w autobusach powinno sie w worze pokutnym przepedzic przez cale miasto w najgoretszym okresie lata w Lublinie !!!! Pewnie ten deb*** NIGDY nie jechal jeszcze komunikacja miejska !!!!! Zadam ujawnienia nazwiska tego glupka !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumię tego wcale dlaczego MPK kupuje teraz autobusy kiedy złotówka nie jest wyjątkowo mocną walutą no i rzeczywiście ja też bym nie kupował autobusu z klimą bo na każdym autobusie jest to duża suma pieniążków, a zakładam odbije się to wszystko znowu kosztem pasażerów tzn ich portfeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslicie jednostronnie, sam jestem za klimą w autobusie, ale z drugiej strony trzeba wziac pod uwage ze takie rozszczelnianie klimy co przystanek to chyba zle na nią wpływa. nie znam sie na tym ale pewnie parowniki, czy inne pompy filtry itd padają. a to są koszty napraw. i pewnie dlatego mpk sie w to nie ładuje, bo efekt mizerny a koszty i tak przerzucą wam w ceny biletów. niech sie wypowie ktos kto sie na tym zna a nie 'domniemywa' wg mnie klima dziala efektywnie jak jest szczelna, a nie co przystanek zimne powietrze uleci i od nowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...