Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK o warunkach jazdy w Lublinie: \"Jest tragicznie\"

Utworzony przez użytkownik, 29 listopada 2010 r. o 11:12 Powrót do artykułu
Nie tyle autobusy stoją w korkach co nie wyjechały na trasę - np na linii 26 nie widziałam żadnego autobusu tego numeru przez godzinę, a inne jakoś jeździły, 3-go maja przejezdne, krakowskie też na filaretów jakoś znośnie więc śmiem podejrzewać że połowa autobusów nie wyjechało w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem pojawia się z każdym śniegniem. Czy autobusy, których trasa przebiega po drogach ze wzniesieniami, nie mogą być przed wyjazdem z bazy wyposażone w łańcuchy? Przecież większość korków w taką aurę robi się właśnie przez MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to norma w MPK, jak tylko trafia się taka okazja jak dziś to MPK robi ZTM w wała, bo raz że nie ma aż tylu sprawnych autobusów aby wyjechały a części i tak nie wypuszczają, bo wiedzą że ZTM nie jest w stanie ich sprawdzić i im tego udowodnić... więc robią ich w wała, ale czego się spodziewać po ZTM jak tam dyrektorem zostaje się po cichu, bez oficjalnego konkursu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z letnimi, w dodatku wytartymi oponami w ikarusie to się nie ma co dziwić, że stoją w korkach, które sami robią. w drodze do pracy widziałem w paru miejscach autobusy stały na awaryjnych. w jednym miejscu aż 4 naraz!!!! i żaden nie był w stanie ruszyć, bo koła kręcą się w miejscu. tak właśnie się kończy oszczędzanie na oponach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dacie radę!!!Świdnik obalił komunizm,to co tam troszkę śniegu....Żadne to wyzwanie, a jeśli tak to ....bez komentarza.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Narutowicza przy Muzycznej w stronę Pl. Wolności stoją trzy autobusy, w tym Ikarus władowany przegubem w drzewo. Ale jest, o dziwo, przejezdnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za gigantyczne korki w mieście odpowiadają autobusy MPK, które nie są dostosowane do warunków zimowych. Stare Ikarusy na łysych oponach zablokowały dzisiaj wszystkie nawet niewielkie wzniesienia. I tak jest co roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą? Polskie prawo nie pozwala na korzystanie z opon z kolcami czy łańcuchami. Łańcuchy na opony można używać tylko tam gdzie jest znak C18 (nakaz używania łańcuchów). Z kolcami wcale. Nawet gdyby można to lepiej, żeby autobusy ich nie miały, bo po zimie, trzeba by wszystkie ulice, po których jeździły remontować! Co do łysych letnich opon, to nie chce mi się wierzyć. Jednak ZTM mogłoby sprawdzić, i wydać odpowiednie oświadczenie:) Pamiętajmy jednak, że nie ma u nas w kraju obowiązku używania opon zimowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno przechodziłam 3 maja. Od samego dołu do końca stoi rząd autobusów. Chyba jest ich 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. Nałęczowska zablokowana właściwie w obie strony. Autobus linii nr 3, którym jechałem od strony centrum, zakończył jazdę na Morwowej. Dalej trzeba było iść pieszo. Na dole za Hanesco autobus, który jechał do miasta, stoi pusty na poboczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli co roku to samo...ach o jak ja kocham to miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy, najważniejsze to zachować spokój. Nie trąbmy i nie machajmy rękami na siebie bo to akurat niewiele pomaga. Musimy liczyć na siebie. Trochę cierpliwości i opanowania i przeżyjemy! Pozdrawiam wszystkich i trzymajmy się gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quina napisał:
Nie mogą? Polskie prawo nie pozwala na korzystanie z opon z kolcami czy łańcuchami. Łańcuchy na opony można używać tylko tam gdzie jest znak C18 (nakaz używania łańcuchów). Z kolcami wcale. Nawet gdyby można to lepiej, żeby autobusy ich nie miały, bo po zimie, trzeba by wszystkie ulice, po których jeździły remontować! Co do łysych letnich opon, to nie chce mi się wierzyć. Jednak ZTM mogłoby sprawdzić, i wydać odpowiednie oświadczenie:) Pamiętajmy jednak, że nie ma u nas w kraju obowiązku używania opon zimowych.
Po za tym nie ma zimowych opon autobusowych. Wojewoda powinien ogłosić stan klęski żywiołowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 17 muszę być na Węglinie, zastanawiam się jak się tam dostać z Czechowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok szok szok jak co rok:D przynajmniej dzieciaki maja ucieche;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Na 17 muszę być na Węglinie, zastanawiam się jak się tam dostać z Czechowa.
W normalnych warunkach najprościej byłoby rozsiaść się wygodnie w 26, ale w obecnej syt. nie polecam zdawania się na 1 linię. Warto jechać "na skoczka"-przesiadając się. Ja wsiadłabym w 42-jedzie głównymi ulicami, ale omija centrum. Wysiądź na al. Krasnickich- stad masz kilka autobusów/trajtków na Węglin. Wyjdź z 1,5-2 h wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca M.P.K napisał:
Po za tym nie ma zimowych opon autobusowych. Wojewoda powinien ogłosić stan klęski żywiołowej.
a co nam da stan klęski żywiołowej?? komuś się zrobi przez to lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica - obwodnica - obwodnica ... tunele i wiadukty. A u nas nic ... Białystok nas już dawno wyprzedził...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę aby dzisiejszy dzień i obrazki które się z nim łączą zapamiętali wszyscy którzy tak skutecznie blokują budowy dróg i obwodnic Lublina. Serdecznie Państwu dziekujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może autobusy przyjeżdżałyby częściej niż parami raz na godzinę-dwie, gdyby ktoś mądry zmienił w nich opony na zimowe!!! jeden z kierowców dzisiaj powiedział, że w żadnym autobusie nie ma opon zimowych... i tak jest co roku... MPK czeka aż miasto i komunikacja zostanie sparaliżowana przez zimę i wtedy dopiero stopniowo zmienia opony w autobusach... to chyba nie o to chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...