Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK oszukało pasażerów i wysłało nad zalew małe autobusy

Utworzony przez Jacek P., 15 czerwca 2010 r. o 08:08 Powrót do artykułu
A co do tego ma MPK ?? Przecież z mieście inspiracji działa ZTM i to on decyduje na jakie linie wyjeżdżają danego dnia przegubowce itp. Osobiście napisałem skargę do ZTMu że nie zorganizowali po raz kolejny właściwie komunikacji, ale to w ich wydaniu to norma. Banda nierobów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymi autobusami i tak wracają generalnie pijane dzieci i ich pijani rodzice, bo zalew to taka śmierdząca atrakcja dla ubogich i nie ma co rozczulać się nad ich problemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie MARINA???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mają się zmieścić 3 przegubowece (1, 37, 40) na pętli na Żeglarskiej? Piszmy petycje o powiększenie tej pętli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumie ze MPK to glowny przewoznik w miescie, ale czy ZTM nie moze wymusc zwikszenia ilosci autobusow przegubowych na tym przewozniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jestem ciemny-ale nie wiem po co to"rozbicie"na MPK i ZTM ? Kolej się "rozbiła"na spółki-a efekty tego widzimy już po kilku latach,że jest bardzo źle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Może jestem ciemny-ale nie wiem po co to"rozbicie"na MPK i ZTM ? Kolej się "rozbiła"na spółki-a efekty tego widzimy już po kilku latach,że jest bardzo źle!
Mylisz pojęcia. MPK jest teraz jedynie wykonawcą kursów, ZTM (Zarząd Transportu Miejskiego) - instytucją najogólniej mówiąc organizującą całość transportu w mieście. U nas raczkuje jeszcze komunikacja, ale dobrym przykładem jest Warszawa - ZTM nadzoruje, a jeździ MZA i kilku innych przewoźników na liniach autobusowych + metro + tramwaje. Wspólny bilet itp. Akurat utworzenie ZTM jest pozytywnym krokiem, o ile będzie działać jak należy. Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozbicie jest po to żeby upchnąć gdzieś swoich. Przecież to dodaktowy prezes , księgowa i banda nierobów w liczbie o kórej lepeij nie wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rozbicie jest po to żeby upchnąć gdzieś swoich. Przecież to dodaktowy prezes , księgowa i banda nierobów w liczbie o kórej lepeij nie wiedzieć.
Guzik prawda, zobacz na jakiej zasadzie działa komunikacja w większości polskich miast. Dobór kadry to inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BK napisał:
Jak mają się zmieścić 3 przegubowece (1, 37, 40) na pętli na Żeglarskiej? Piszmy petycje o powiększenie tej pętli.
Problemu pętli nie byłoby gdyby ZTM z łaski swojej ułożył rozkłady tak, aby nie przyjeżdżały i dojeżdżały stamtąd wszystkie autobusy na raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o wprowadzenie linii 6,17,21 przez Wolska i Fabryczną.Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jest gorąco to się chodzi piechotą a nie jeździ autobusem albo wstaje skoro świt, ludziom w mieście Lublinie nigdy nie dogodzi, patologia, nieroby, buraki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy wprowadzić kontrolę biletów dla wsiadających pasażerów - pasażerowie bez biletu zostaną na przystanku,a pasażerowie z biletami jadą autobusem to by się okazało że wystarczy kapena. dziwie się że ZTM pozwala sobie na takie straty i tolerowanie bydła bez biletów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hub napisał:
wystarczy wprowadzić kontrolę biletów dla wsiadających pasażerów - pasażerowie bez biletu zostaną na przystanku,a pasażerowie z biletami jadą autobusem to by się okazało że wystarczy kapena. dziwie się że ZTM pozwala sobie na takie straty i tolerowanie bydła bez biletów
Dobry pomysł!-pognać tych w "jaskrawych kamizelkach",aby się ruszyli w inne miejsca miasta niż tylko Zana,Racławickie & okolice !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o wprowadzenie linii 6,17,21 przez Wolska i Fabryczną.Dziękuję POPIERAM TEN POMYSŁ. CO NA TO ZTM? PO RAZ KOLEJNY OLEJE WNIOSKI PASAŻERÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raszcz napisał:
Proszę o wprowadzenie linii 6,17,21 przez Wolska i Fabryczną.Dziękuję POPIERAM TEN POMYSŁ. CO NA TO ZTM? PO RAZ KOLEJNY OLEJE WNIOSKI PASAŻERÓW?
Proszę o wprowadzenie linii 6,17,21 przez Wolska i Fabryczną.Dziękuję JESTEM ZA.DOBRY POMYSŁ. POPIERAM TEN POMYSŁ. CO NA TO ZTM? PO RAZ KOLEJNY OLEJE WNIOSKI PASAŻERÓW? PEWNIE ZTM POWIE:NIEDASIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Dobry pomysł!-pognać tych w "jaskrawych kamizelkach",aby się ruszyli w inne miejsca miasta niż tylko Zana,Racławickie & okolice !
I Tysiaclecia PKs i zamek, dziwne jest ,ze nigdy nie ujzysz kanarków w autobusie nr. 11 w strone zajezdni na Grygowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...