Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK poczeka nocą na PKP

Utworzony przez andrew, 26 sierpnia 2009 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Przydały by się o tej porze autobusy. Czasem jeździłem tym pociągiem i musiałem zamawiać taksówkę i płacić prawie 20 zł. Z tamtego pociągu wysiada naprawdę dużo ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłem rozkład PKP i wynika z niego, że od 1 listopada pociąg ten ma przyjazd do Lublina o godz. 22.40, także należy się pospieszyć ze zmianami bo za chwilę będą nieaktualne, a od listopada należałoby przyspieszyć te odjazdy o 20 minut. Poza tym proszę o zlikwidowanie jazdy stadami autobusów na jedno osiedle i o wprowadzenie zasady: jedna linia - jeden przewoźnik, jak było ustalane przy tworzeniu ZTM-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy mpk uwzgledni tez iz ten pociag z Krakowa czesto przyjezdza z opoznieniem i np zamiast o 23 bylam 23:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zaznaczyc ze ten pociag jest takze z Katowic (laczony w Kielcach), takze to nie tylko problem pasazerow z Krakowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...