Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajny autobusik. Autosan ogólnie poszedł do przodu z jakością swoich produktów. Fajnie, że bedą u nas jeździć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żenada, jedyny wyprodukowany egzemplarz modelu, czyli lublin jako miasto bedzie go testował, skad wiadomo jaka ten model ma trwalosc i jakosc???
0
Hmmm, tzn... Wcześniej kupili ileś tam mercedesów, a teraz kolejne 50 autobusów? Skąd na to pieniądze mają? Wow, jestem pełen podziwu.
0
No dobrze ze nasze autobusy, a nie jakies Mazy ;]
0
kupili a dopiero później testują, zazwyczaj jest na odwrót, pozatym 1 sztyka na świecie haha ale mogą się psuć
0
Nie 50, a 80. Oprócz 53 Autosanów zamówiono także 27 przegubowych Mercedesów
0
mmm napisał:
żenada, jedyny wyprodukowany egzemplarz modelu, czyli lublin jako miasto bedzie go testował, skad wiadomo jaka ten model ma trwalosc i jakosc???
Nie zrzędź. Ja stawiam, że Autosan się przyłoży do tych autobusów. Jeżeli polegnie z jakością w Lublinie, zamknie sobie drzwi na kolejne spore rynki.
0
Przyłożylibyście się i sprawdzili dobrze najpierw zanim napiszecie artykuł. W Sanoku jeździ ich już 5: http://www.phototrans.eu/14,478801,0,Autosan_Sancity_12LE_246.html W krótszej wersji zostały kupione też przez inne miasta.
0
Akurat do artykułu się przyłożyli, bo to JEST jedyny egzemplarz tego modelu. Testujemy obecnie model M12LF, natomiast po innych miastach jeżdżą modele LE - niskowejściowe. Nasz jest niskopodłogowy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: