Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego wynika, że całe LSM,Czuby pokryje "dżungla" betonowych słupów....zamiast zieleni!!!!!!! STOP!!!!!! Na to trzeba zgody mieszkańców!!!!!!! Jak to wygląda w rzeczywistości widać na ul. Orkana.......Najłatwiej jest ......coś zaplanować.....ale trzeba to robić z GŁOWĄ...??????i zdrowym rozsądkiem...atego widać niektórym brakuje!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
Z tego wynika, że całe LSM,Czuby pokryje "dżungla" betonowych słupów....zamiast zieleni!!!!!!! STOP!!!!!! Na to trzeba zgody mieszkańców!!!!!!! Jak to wygląda w rzeczywistości widać na ul. Orkana.......Najłatwiej jest ......coś zaplanować.....ale trzeba to robić z GŁOWĄ...??????i zdrowym rozsądkiem...atego widać niektórym brakuje!!!!!!!!!!!!
Tjaaaa, komórki be, trolejbusy be - najlepiej ze dwie koszmarkowe świątynie walnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MAM NIC PRZECIWKO WYMIANIE TABORU PRZEZ MPK ALE LAS SŁUPÓW TROLEJBUSOWYCH I ICH WCISKANIE W TAK JUŻ ZAPCHANE ULICE TO JAKIŚ KOSMOS??!!!NIE BUDUJE SIE NOWYCH DRÓG KTÓRE ODCIĄŻYŁY BY KORKI Z CENTRUM, NIE MA OBWODNICY,CO JEST KPINĄ I JESZCZE ZAPCHA SIĘ ULICE TROEJBUSAMI??!!..CHYBA CZAS ALBO KUPIC DOBRY ROWER I W GARNIAKU DO PRACY ZATARANIĆ ALBO PRZENIEŚC SIE DO INNEGO CYWILIZOWANEGO MIASTA WOJEWÓDZKIEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa, a ludność jak zwykle tylko narzekać potrafi. Mam propozycję - startować w następnych wyborach i zmieniać miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a mi sie podoba. o korki czepiaj sie tych oszołomów którzy zamiast przejechac się 20 minut autobusem czy trajtkiem wolą pojechać samemu/samej przez 12-14 minut samochodem i później szukać przez 15 minut miejsca do zaparkowania.Mając wiecej trajtków dostaniemy tańszczy i co dla mnie chyba ważniejsze nie dychający tak na lewo i prawo spalinamy transport miejski. a jak nie chcesz korków to zamiast narzekać zaproponuj jakieś rozwiązanie.Aha samo stwierdzenie niech pobudują więcej dróg nie jest rozwiązaniem(te drogi trzeba gdzieś wcisnąć pewnie i tak się szybko zazpchają bo więcej młotków stwierdzi że teraz jest lepiej i też będzie wozić swoje 4 litery w pustym nie liczac kierowcy samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu widać, że od KFC w kierunku 3-maja Wstawiane są nowe słupy. Czyli w końcu nie będzie tam trakcji trolebusów? Szkoda, bo np z KUL czy Zana można by śmignąć bez przesiadki trajtkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...