Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Unii maja sprawę wygraną. Taka kawiarnia doskonale służy polityce depopulacji w naszym malowartosciowym kraju wg. zaleceń Klubu Rzymskiego. Koty roznoszą wiele chorób, przede wszystkim toksoplazmozę, odpowiedzialna za większość poronień. Inne przenoszone przez koty choroby to np. choroba kociego pazura, toksokaroza, chlamydia, wścieklizna, świerzb, czy grzybica. Smacznego.
ńie wiem kim jesteś i co przeniosło chorobę umysłową na ciebie  myj sie chociaż zwyczajnym mydłem i nic ci od kotów niwgrozi ale twojej głupoty nic nie wyleczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że pomysł z otworzeniem Mrau Cafe jest rewelacyjny! Trzymam kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie sprawy z Sanepidem. Dla wszystkich twierdzących, że koty są praktycznie zabójcze dla ludzi ze względu na przenoszone choroby - Wasza niewiedza mnie przeraża. Proponuję trochę poczytać na ten temat zanim zaczniecie bezpodstawnie oczerniać zwierzęta! Aby zarazić się toksoplazmozą albo inną chorobą to trzeba - dosłownie zjeść kupę chorego zwierzęcia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że pomysł z otworzeniem Mrau Cafe jest rewelacyjny! Trzymam kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie sprawy z Sanepidem. Dla wszystkich twierdzących, że koty są praktycznie zabójcze dla ludzi ze względu na przenoszone choroby - Wasza niewiedza mnie przeraża. Proponuję trochę poczytać na ten temat zanim zaczniecie bezpodstawnie oczerniać zwierzęta! Aby zarazić się toksoplazmozą albo inną chorobą to trzeba - dosłownie zjeść kupę chorego zwierzęcia....
  rece opadają.... wiedza z wikipedii? chcialabym aby wypowiedział sie lekarz:ogólny,pediatra,ginekolog,dermatolog itp... założe się ze żadnego nie uświadczysz w tym przybytku... argument :wchodzę na własną odpowiedzialność- ok. zgoda ,tylko wychodzisz po odbyciu kwarantanny.. i po temacie..moje zdanie: bardzo nieodpowiedzialny( łagodnie mówiąc ) właściciel..poza tym arogancki..nawet zwolennicy tego czegoś piszą o tym od czasu do czasu... dziwię się ze ludzie tam chodzą.. no ale du po kracja jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm sanepida jest porażający.pierwsze prawo sanepida mówi- Kłak jedzony z naczynia wielorazowego użytku jest nie zdrowy dla organizma,drugie prawo sanepida:Ten sam Kłak jedzony z jednorazówki traci w niej swoją zabójczą moc i jest już zdrowy dla organizma.wniosek:30 lat siedzenia w sanepida szkodzi na móśk.Oile mósk tam jeszcze jest.Wniosek pokontrolny. Zlikwidować sanepida bo na H.. jest on potrzebny,jest to komunistyczny pogrobowiec który służy jako aparat represji-a to knajpe zamknąć, ukarać mandatem, za kase zezwolenia wydawać.Budzeta wsapomagać kasą z kar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że pomysł z otworzeniem Mrau Cafe jest rewelacyjny! Trzymam kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie sprawy z Sanepidem. Dla wszystkich twierdzących, że koty są praktycznie zabójcze dla ludzi ze względu na przenoszone choroby - Wasza niewiedza mnie przeraża. Proponuję trochę poczytać na ten temat zanim zaczniecie bezpodstawnie oczerniać zwierzęta! Aby zarazić się toksoplazmozą albo inną chorobą to trzeba - dosłownie zjeść kupę chorego zwierzęcia....
  Mnie przeraża Twoja niewiedza.. Aż ręce opadają. Doczytaj, albo lepiej (!) porozmawiaj z kobietą, która choruje na toksoplazmozę, czy aby na pewno jadła kupy kotków.  Mi aż brak słów, nie zrozumie tego ten, kto nigdy z toksoplazmozy się nie leczył, albo nie stracił dziecka przez nią właśnie.   Dlatego zastanów się najpierw sto razy zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja piernicze. jak czytam wasze komentarze to plakac mi sie chce. kwarantanne to przebywaniu z kotem? wez ty sie puknij madrym palcem w glupi leb a jak tak sie boisz toksyn wirusow itp to zrob sobie w domu clean room i nigdy z niego nie wychodz bo na swierzym powietrzy jest o wiele wiecej zanieczyszczen niz od tych kotow. w polskich domach koty sa od zawsze i jakos z tym ludzie zyja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie NIE polecam tego miejsca. Co innego, gdyby na prawdę prowadzącym zależało na opiece nad zwierzętami, bo np. kota się nie kopie noga jak chce wyjść.... regulamin chyba dla wtajemniczonych, lokal nieprzystosowany chociażby dla rodzin. Dzieci powinny być miłym gościem, gdyż uczą się opieki i szybciej mogą zaadoptować kotka ucząc się odpowiedzialności, szacunku nie mówię tu o dzieciach ze skłonnościami przemocowymi ale będąc z rodzicem zawsze jest pod opieką rodzica. Obsługa zdziwiona przyjmując gości... nie jest to ani szansa na adopcję ani kawiarnia. Szkoda bo pomysł na prawdę dobry tylko kadra w typowo przyziemnych realiach, ładnie tylko na zdjęciach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do hycla: niestety wierzę w to co piszesz... choć nie na temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłam w Mrau Cafe - wspaniała sprawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...