Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha straci \"jedynkę\" na liście PO?

Utworzony przez ghg, 5 lutego 2011 r. o 11:37 Powrót do artykułu
niech p.mucha i p.marek wogole nie bedzie na liscie !!! bo przegracie !!! kogos innego wystawice na pierwsze miejsca z zewnątrz !! wyborca PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=geXRq7DEzvU&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie muchy z listy po jest ta naprawde konsekwencja jej 4 letniej bezczynnosci i kompromitacji lubelszczyzny w Sejmie. Ostatnia jej wypowiedz tak naprawde nie miala znaczenia poniewaz jej wyborcy bardzo dobrze juz ja poznali i nie maja zamiaru wiecej nan nia glosowac podobnie jak na marek gasior.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamyk napisał:
Ja juz jestem pewien ze mojego glosu na nia i gasior marek nie zmarnuje.
Prawda jest taka, że większość wyborców, jak widzi "ładną babę" na plakacie, to na nią zagłosuje. Tak to działa - jakoś przed wyborami nikt o nich nie słyszał (przynajmniej ja a interesuję się polityką od kilku lat). Więc nie dziwcie się, że ludzie wybierają jak wybierają. Polityk to "towar" a ludzie kierujący się wyborem - wybierają oczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosuj na Głąbsior - Marek. To ta ze spółdzielni Grabarczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha ??? A kto to jest????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że PO straci jedynkę w Rzeczypospolitej. Miejmy świadomość,że jeżeli stanie się inaczej to nas wypatroszą jak obiecywali. Tu jedynie Mucha wygadała się co mówi się u nich na partjnych salonach.Tu są słowa a w ;przychodniach,szpitalach można przekonać się o rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Mucha i Gąsior przynoszą wstyd PO (Żmijan w zasadzie też). Byłoby fajnie gdyby cała trójca nie dostała się do Sejmu. Ale to chyba zbyt piękne, żeby się ziściło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żbik napisał:
Wielka mi to Mucha , a to tylko zwykła mała muszka i to na dodatek owocówka. Znowu PiS się cieszy , a Donald wścieka . Gafa,za gafą.
Mucha I Karpinski to ludzie Schetyny a nie premiera Tuska. To Mucha i Karpinski nasrali w lubelska platforme.To oni urzadzili za namowa Schetyny Palikota. Gonic takich co sraja we wlasne gniazdo.Ani Mucha ani Karp[iski nic dla Lublina nie zrobili a do tego zniszczyli Palikota, co mogl duzo zrobic .Palikot to czlowiek Tuska.Szkoda ze premier go nie obronil bo by byl przydatny i premierowi i platformie.Popieram poglady pana Palikota a szkoda ze ludzie jeszcze do tego nie dorosli. Trzeba czasu zeby go rozumieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie Jedynkę w Platformie??? bo ja nie widzę ani jedynki ani dwójki ani trójki Czołówka lubelskiej PO zrobiła w ostatnim czasie tak wiele błędów że jest to aż niemozliwe by zaliczyć tyle wpadek -afera bukietowa, wpadka z wywiadem, skandaliczne słowa po wygraniu s-17.Dodatkwoo wciągnięcie lublina w walki między schetyną a tuskiem.Platforma w lublina jak żadna inna w kraju ma jakąs ogromną moc to samounicestwiania siebie. Co ma zrobić lubelskim miejski wykształcony wyborca. Zostaje Pis którego ludzie się niczym nie wyróżnili mimo mega strategi na ścianę wschodnią. A raczej mega wykorzystywania biedy i zacofania jej głównie wiejskich i napływowych mieszkańców. Żadnego lidera. Jesli Pis nie ma ludzi na prezydentów miast polski wschodniej to jak może mieć liderów na wyższy palramentarny poziom.Partia szeregowych działaczy. Psl najsilniejsza u nas i na mazowszu. Co przez tyle lat zrobiła dla lubelszczyzny.Zupelnie niewiele.Sld pierwsza alternatywa po PO.Starzy zgrani działacze z epoki millera. Sumując wyborca lubelski powinien zostać w domu żeby nie wybrać złego od jeszcze bardziej gorszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Mucha I Karpinski to ludzie Schetyny a nie premiera Tuska. To Mucha i Karpinski nasrali w lubelska platforme.To oni urzadzili za namowa Schetyny Palikota. Gonic takich co sraja we wlasne gniazdo.Ani Mucha ani Karp[iski nic dla Lublina nie zrobili a do tego zniszczyli Palikota, co mogl duzo zrobic .Palikot to czlowiek Tuska.Szkoda ze premier go nie obronil bo by byl przydatny i premierowi i platformie.Popieram poglady pana Palikota a szkoda ze ludzie jeszcze do tego nie dorosli. Trzeba czasu zeby go rozumieli.
Problem w tym, że masz kłopoty z realnym postrzeganiem rzeczywistości. To nie "ludzie nie dorośli", tylko ty nie dorosłeś, bo bredzisz jakbyś się urodził wczoraj. Nie pitol, że Palikot "mógł dużo zrobić". Gdyby chciał i gdyby mu zależało na wyborcach i Lubelszczyźnie to by coś zrobił. Miał na to ponad trzy lata w partii rządzącej. Ewakuował się z niej jak szczur przed wyborami. Zamiast tworzyć "Przyjazne państwo" lansował się z gumowymi gadżetami po studiach dziennikarskich. A skoro mówisz, że był "człowiekiem Tuska", to tylko źle świadczy o premierze. Ja nigdy nie miałem złudzeń jeśli chodzi o PO (postżydowskich oszustów), ale śmieszy mnie jak teraz wyborcy PO budzą się z ręką w nocniku, albo miotają się na boki nie rozumiejąc co się nagle stało. Kończy się kadencja, a z cudów PO zostało DNO. Szkoda tylko zmarnowanych kolejnych 4 lat. A zaczynało już być normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wyboru napisał:
Widzicie Jedynkę w Platformie??? bo ja nie widzę ani jedynki ani dwójki ani trójki Czołówka lubelskiej PO zrobiła w ostatnim czasie tak wiele błędów że jest to aż niemozliwe by zaliczyć tyle wpadek -afera bukietowa, wpadka z wywiadem, skandaliczne słowa po wygraniu s-17.Dodatkwoo wciągnięcie lublina w walki między schetyną a tuskiem.Platforma w lublina jak żadna inna w kraju ma jakąs ogromną moc to samounicestwiania siebie. Co ma zrobić lubelskim miejski wykształcony wyborca. Zostaje Pis którego ludzie się niczym nie wyróżnili mimo mega strategi na ścianę wschodnią. A raczej mega wykorzystywania biedy i zacofania jej głównie wiejskich i napływowych mieszkańców. Żadnego lidera. Jesli Pis nie ma ludzi na prezydentów miast polski wschodniej to jak może mieć liderów na wyższy palramentarny poziom.Partia szeregowych działaczy. Psl najsilniejsza u nas i na mazowszu. Co przez tyle lat zrobiła dla lubelszczyzny.Zupelnie niewiele.Sld pierwsza alternatywa po PO.Starzy zgrani działacze z epoki millera. Sumując wyborca lubelski powinien zostać w domu żeby nie wybrać złego od jeszcze bardziej gorszego
Ja jednak sugeruję i życzę więcej optymizmu. Ja do tego podchodzę tak: Trzeba zrozumieć, że byt przeciętnej jednostki zależy od kondycji Państwa (ale chodzi o Państwo polskie a nie państwo Palikotowie, Tuskowie, Komorowscy, Schetynowie czy inni). Polska w swej historii była silna zawsze wtedy gdy realizowała WŁASNĄ politykę zagraniczną i gospodarczą. Można się opierać przy tym na pewnych sojuszach, ale nie opierać całej strategii o nie. Jeżeli Państwo będzie chciało się rozwijać powinno stawiać na jego młodych obywateli, na ich edukację, wychowanie patriotyczne, tworzenie dla nich miejsc pracy i wreszcie na politykę prorodzinną. I nie mam tu na myśli dawania czegoś za free (jak to miało być w socjalizmie, a jak było każdy wie), tylko na stwarzaniu możliwości rozwoju. Gdy to już sobie uświadomimy, należy przeanalizować rządy poszczególnych partii i ludzi (większość jest nam już znana z przeszłości) a następnie porównać je z tym co według nas jest istotne. Ale nie myślmy tylko o sobie, bo łatwo padniemy ofiarą jakiegoś populisty, tylko spójrzmy szerzej, pokoleniowo. Mając takie porównanie wybierzmy sobie partię najbardziej zgodną z naszymi poglądami i głosujmy na nią we wszystkich wyborach mając nadzieję, że kiedyś nam się uda. Nie ma ludzi i partii idealnych, ale na pewno coś się uda wybrać. W zrozumieniu wielu kwestii związanych z wartościami, które powinny być ważne dla obywatela, ale najważniejsze dla polskiego polityka może istotnie pomóc Roman Dmowski. Szczerze polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że twoja wypowiedz jest tendencyjna i jednostronna. Mozna w ciemno stwierdzić że jak w tekście ktoś obraża żyda, murzyna albo wyzywa po to jest zwolennikiem umiłowanej partii pis. A jak pojawia się dmowski to już wręcz rzuca w stronę giertycha. Typowa szlacheckie myślenie i bujanie w obłakach, kim to my nie jesteśmy a potem się okazuje że Polska ma ledwo zipiącą energetykę, zero dróg, zero samolotów dla vipów, rozmontowaną marynarkę, kilkanaście psujących się samolotów itd itd. Jesteśmy średnim państwem na glinianych nogach. Ale to zwolennikom pisu nie przeszkadza machać szabelką jacy my jesteśmy ważni i silni.Ale nie jestesmy.Bo obywatele silnego państwa nie myją tyłków starym niemcom czy nie zmywaja garów anglikom. To wyznacza statut honoru i mozliwości nie głupie gadanie. Ps nie twierdzę że po jest super. W polskiej polityce nic nie jest super. To jedna wielka rodzina robiąca w jajo całą resztę. Wszyscy byli wszędzie tylko zmienili szyld
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to se polata the east, polish fly. 'Pragmatyczne' podejście do starszyzny narodowej oraz jej problemów zdrowotnych, czy też długa lista osiągnięć w walce o miejsce Lublina i Lubelszczyzny w polityce państwowej gwarantują sukces długonogiej muszce. Pani much wraz z inną przedstawicielką lubelskiej awiacji tj. panią gąsior wielce rozsławiły region oraz jego elity partyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po napisał:
to se polata the east, polish fly. 'Pragmatyczne' podejście do starszyzny narodowej oraz jej problemów zdrowotnych, czy też długa lista osiągnięć w walce o miejsce Lublina i Lubelszczyzny w polityce państwowej gwarantują sukces długonogiej muszce. Pani much wraz z inną przedstawicielką lubelskiej awiacji tj. panią gąsior wielce rozsławiły region oraz jego elity partyjne.
Wybierajmy kobiety z Lubeszczyzny ktore cos zrobily dla swoich miast i wsi a takie sa. Nie podoba mi sie glosowanie "bede glosowal na nia bo jest ladna" . Nie to zloto co sie swieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona NIC nie zrobiła dla Lublina i woj. Lubelskiego w ogóle. Grzeje tylko dupsko w warszawie i myśoi cyckami zamiast głową - typowy platformers
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pisać kawały o Musze, a nie o blondynkach. Z drugiej strony, jakim trzeba być złym, aby odmawiać leczenia 85 letniej osobie - może się i nie zrehabilituje i nie będzie chodzić, ale siądzie na łóżku i nie będzie cierpieć bólu. Obecność posłanki Muchy w polityce potwierdzi tylko niską jakość PO i moralności polityków polskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
widać że twoja wypowiedz jest tendencyjna i jednostronna. Mozna w ciemno stwierdzić że jak w tekście ktoś obraża żyda, murzyna albo wyzywa po to jest zwolennikiem umiłowanej partii pis. A jak pojawia się dmowski to już wręcz rzuca w stronę giertycha. Typowa szlacheckie myślenie i bujanie w obłakach, kim to my nie jesteśmy a potem się okazuje że Polska ma ledwo zipiącą energetykę, zero dróg, zero samolotów dla vipów, rozmontowaną marynarkę, kilkanaście psujących się samolotów itd itd. Jesteśmy średnim państwem na glinianych nogach. Ale to zwolennikom pisu nie przeszkadza machać szabelką jacy my jesteśmy ważni i silni.Ale nie jestesmy.Bo obywatele silnego państwa nie myją tyłków starym niemcom czy nie zmywaja garów anglikom. To wyznacza statut honoru i mozliwości nie głupie gadanie. Ps nie twierdzę że po jest super. W polskiej polityce nic nie jest super. To jedna wielka rodzina robiąca w jajo całą resztę. Wszyscy byli wszędzie tylko zmienili szyld
Twoja wypowiedź z kolei jest pełna merytorycznych błędów.To ty opierasz się na tendencyjnych stereotypach. 1-Nikogo nie obrażam. Stwierdzam tylko, że PO opiera się o dawną Unie wolności i Kongres Liberalno-Demokratyczny. No chyba, że Bronisław Geremek (Samuel Lewertow) nie był żydem tylko Eskimosem. A że oszuści, no chyba mi nie powiesz, że realizują obietnice wyborcze. 2- "Dmowski" piszemy z wielkiej litery, bo to nazwisko. 3- Nie Dmowski "ciągnie" do Giertycha, tylko na odwrót. 4- Dmowski miał dość krytyczny stosunek do szlachty. 5- To, że nie jesteśmy silnym państwem w dużej mierze zawdzięczamy obecnie rządzącym. 6- Obecna polityka uległości wobec wszystkich nie tylko nie przynosi rezultatów, ale rujnuje resztki szacunku dla naszego kraju. 7- Pakiety większościowe naszej energetyki sprzedaje właśnie PO. 8- Wojnę o samoloty zaczęła PO i prowadziła ją do Tragedii Smoleńskiej. 9- Armię też położył min. Klich, za PiS armia miała o wiele większy budżet. 10- Jeśli chodzi o "zmianę szyldów", to polecam film zamieszczony na you tube pt. "Nocna zmiana". Przypomnisz sobie, albo dowiesz się o zmianach szyldów. Warto poświęcić godzinkę. W takim krótkim tekście tyle nieścisłości? No no. Pogratulować wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...