Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marcin napisał:
Proszę bardzo. Oto jeden z ONRowców, którego mieszkanie było przeszukane przez ABW: http://img41.imagesh...39/77207798.jpg Zwykły naziol. Już widzę, jak wszyscy trole internetowi się rozpiszą o tym że to prowokacja, spisek, działanie GW, PO, gejów, żydów. Otóż nie, moi drodzy, tym razem nie uda się wam zakrzyczeć innych. ONR to banda faszyzujących wyrostków. Jest na to pierwszy dowód. Poczekamy na kolejne.
a ty kim jesteś? Pokaż swoje fotki cwaniaku. Zobaczymy do jakiej grupy należysz. Różowych, ciepłych czy tekturowców Przeszukanie nie przyniosło żadnych wyników, podanie informacji o znalezionych przedmiotach kolekcjonerskich nie mających nic wspólnego ze śledztwem w sprawie domniemanych ataków na niejakiego pietrasiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstydliwe, skromne chłopaki. caly czas gadają nie patrzac sie na reporterów tylko uciekają gdzieś wzrokiem.jeszcze drapania po nosie zabrakło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
królik i wszystko jasne Dla królika śwastyka nie jest znakiem zbrodniczym? Dla królika nie njest zbrodnicze posiadanie bagnetów ? Gratulacje króliku, może któres z twoich młodych dostanie się pod ten kordzik, czego życzę z całego serducha, katolickiego serducha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogolone głowy i wysokie buty Wszyscy są tak samo głupi Zaślepieni swoją ideologią Kopią, zabijają o aryjską rasę dbając Głupie poglądy i psychiczne marzenia A normalna kawaleria Hitlera Chyba to jest jasne i trudno zaprzeczyć Że faszyzm to choroba i trzeba ją leczyć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne gościu, bo wy narodowcy to zawsze tacy biedni i niewinni, tylko ta zła policja się na was zawzięła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszło szydło z worka. Może teraz część osób przejrzy na oczy i przestanie wierzyć w rozsiewane przez Pospieszalskiego, Ziemkiewicza i innych gównonurtowych dziennikarzy brednie o tym, że nacjonalizm to patriotyzm, a ONR-owcy to tylko młodzi społecznicy robiący dobre rzeczy. Faszyzm to idea zbrodnicza i nie może być tolerowana w demokratycznym społeczeństwie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mundur znanego dziadka z wermachtu ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadek? Nie sądzę. Warto przypomnieć, jak ci pseudopatrioci zabawiali się podczas swego letniego obozu: http://antifa.bzzz.n...es/377/onr3.JPG http://antifa.bzzz.n...es/377/onr1.JPG Prowokacja policji? Żydów? Gejów? Kosmitów???? Nie, konsekwentna promocja faszyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemsta Pietrasiewicza !!! Bójcie się antysemici !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy kolekcjonuje też takie rzeczy, ma mundur niemiecki i rosyjski z czasów drugiej wojny światowej... Rozumiem, że też trzeba go zastraszać? Masakra, co za państwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Mój znajomy kolekcjonuje też takie rzeczy, ma mundur niemiecki i rosyjski z czasów drugiej wojny światowej... Rozumiem, że też trzeba go zastraszać? Masakra, co za państwo...
i też zamawia pięć piw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy posiadanie dziadka z Wermahtu , Żydokomuny albo NKWD będzie też karane, a posiadaczowi takowego przodka zrobią rewizje może ma w domu urnę i narzędzia pracy którymi pieścił swoich miłych gości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dromek napisał:
a co powiecie o promowaniu symboli KOMUNISTYCZNYCH ? a to jest fajne i zgodne z linią programową GW cicho o tym a co mogą promować potomkowie KPP
A GDZIE WY WSZĘDZIE WIDZICIE TE SYMBOLE KOMUNISTYCZNE?? BO JA JAKOŚ NIE WIDZĘ. Wyjeżdżacie z tymi symbolami, z jakąś komuną, którą wszędzie widzicie. Nie każdy kto mówi NIE faszyzmowi jest lewakiem!! Nacjonalizmu nie trawią normalni ludzie, rozsądnie myślący! Wasza propaganda z "lewactwem" nie przejdzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak , u nas w Warszawie to te chłopaczki takie ,, onery ,, , i kibice zapewniają nam dobre dochody , nakładzie sie do głowy takim frajerom różnych głupot a to w większsci chłoptasie po zawodówkach , pokaże kasę i mamy super sprzedawców różnych ,, suplementów diety ,, . Jak mawiał mój znajomy rabin ,, głupie te chłopstwo to trza korzystać........... ,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowym problemem nie jest to co ktoś ma w szafie tylko to że w prokuraturze działa bolszewicki konfident który chyba niejawne informacje ze śledztw przekazuje innym bolszewikom usianym po gazetach ... podobno przeszukania związane były z atakami na Pietrasiewicza ale jak widać związku nie wykryto to trzeba było coś znaleźć i proszę znaleziono legalne rzeczy ... jutro zadzwonię do prokuratury i dokładnie wypytam jaki status miał dokument który dostali Adamaszek i Reszka i w jakim trybie go dostali zgłoszę też popełnienie przestępstwa kradzieży dokumentów ze śledztwa udostępnienia ich osobom postronnym oraz publikacji niech prokuratura znajdzie bandziora który za tym stoi i niech popyta bandziorów którzy szczują ciekawi mnie też czy na liście z przeszukania znajdowały się przedmioty wartościowe o których poinformowano sku***synów z GW? dość już tego bolszewickiego układu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
Podstawowym problemem nie jest to co ktoś ma w szafie tylko to że w prokuraturze działa bolszewicki konfident który chyba niejawne informacje ze śledztw przekazuje innym bolszewikom usianym po gazetach ... podobno przeszukania związane były z atakami na Pietrasiewicza ale jak widać związku nie wykryto to trzeba było coś znaleźć i proszę znaleziono legalne rzeczy ... jutro zadzwonię do prokuratury i dokładnie wypytam jaki status miał dokument który dostali Adamaszek i Reszka i w jakim trybie go dostali zgłoszę też popełnienie przestępstwa kradzieży dokumentów ze śledztwa udostępnienia ich osobom postronnym oraz publikacji niech prokuratura znajdzie bandziora który za tym stoi i niech popyta bandziorów którzy szczują ciekawi mnie też czy na liście z przeszukania znajdowały się przedmioty wartościowe o których poinformowano sku***synów z GW? dość już tego bolszewickiego układu
Możesz im naskoczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze odnoszę wrażenie że ten Naród traci instynkt samozachowawczy. Z drugiej strony wcalę się nie dziwię - dorasta pokolenie konsumcyjnego odmóżdżania, dzieci "wolnego" rynku. Nowocześni niewolnicy mylący faszyzm i pospolitą bandyterkę z Patriotyzmem - teraz tylko patrzec jak Donald łaskawy zechce "ratować" Polskę przed tymi menelami i zacznie wdrażać kolejno programy totalnej kontroli i ubezwłasnowalniania społeczeństwa.... Kontrola internetu, kontrola zgromadzeń, wszechobecny monitoring ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
Podstawowym problemem nie jest to co ktoś ma w szafie tylko to że w prokuraturze działa bolszewicki konfident który chyba niejawne informacje ze śledztw przekazuje innym bolszewikom usianym po gazetach ... podobno przeszukania związane były z atakami na Pietrasiewicza ale jak widać związku nie wykryto to trzeba było coś znaleźć i proszę znaleziono legalne rzeczy ... jutro zadzwonię do prokuratury i dokładnie wypytam jaki status miał dokument który dostali Adamaszek i Reszka i w jakim trybie go dostali zgłoszę też popełnienie przestępstwa kradzieży dokumentów ze śledztwa udostępnienia ich osobom postronnym oraz publikacji niech prokuratura znajdzie bandziora który za tym stoi i niech popyta bandziorów którzy szczują ciekawi mnie też czy na liście z przeszukania znajdowały się przedmioty wartościowe o których poinformowano sku***synów z GW? dość już tego bolszewickiego układu
Czy nie uważasz że to wszystko dzieje się za cichym przyzwoleniem prokuratury,bo ja jakoś odnoszę takie wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Czy nie uważasz że to wszystko dzieje się za cichym przyzwoleniem prokuratury,bo ja jakoś odnoszę takie wrażenie.
Nawet jestem pewien Beata Syk-Jankowska która własnie odmówiła mi komentarza przecie potwierdziła informacje Adamaszka i Reszki ale z pewnością nie jest ona upoważniona do rozpowszechniania informacji z postepowania przygotowawczego czyli że również brała udział w publicznym rozpowszechnianiu a to wyczerpuje znamiona czynu opisanego w Art. 241 § 1 stosowne powiadomienie skieruje oczywiście do prokuratury nadrzędnej pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ma wrażenie że niektórzy na tym forum mylą pojęcie patriotyzmu z agresywnym szowinizmem i neofaszyzmem. ONR to nie są patrioci. Jakie hasła głoszą? Otwarcie sprzeciwiają się demokracji. Więc jaki ustrój proponują? Są przeciwnikami aborcji ale zagorzałymi zwolennikami kary śmierci. Są zwolennikami kary śmierci ale chcą uwolnienia mordercy z RPA - Janusza Walusia. Sory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...