Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muszę się wyrwać z rodzinnego piekła

Utworzony przez JP, 26 października 2010 r. o 18:56 Powrót do artykułu
W TYM KRAJU ZA POWIEDZENIE TEGO CZEGO SIĘ WIE O KIMŚ TO JEST SZYKANOWANIE I ODRAZU ZA TO GROZI ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA.. ZA TO ZE KTOŚ NAPISAŁ ZE JA ZNA ZE MA SAMOCHÓD ZE WCALE TAM NIE MIESZKA TAM GDZIE PODAŁA W REPORTARZU I ZE SAMI MIESZKAJĄ OD ZAWSZE. TROCHĘ TO NIE ZDROWO BRZMI... BO NIKT TU JEJ NIE UBLIŻAŁ ANI NIC W TYM STYLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie chałczy bo studenciaki na uczelnie poszły prawo studiować wrócą to zaczną rzucać paragrafami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pipi napisał:
Nie próbuj mnie ująć swoją sztywną grypserką,nie robi to na mnie wrażenia.Język jakim się posługujesz oscyluje na granicy przedszkola i ZK Uherce.To co piszesz ,wyraża ciebie-czyli partnerem do dyskusji dla mnie nie jesteś(bez urazy). Jeśli zaś chodzi o dochodzenie swoich praw przed sądem,to nie mam nic przeciwko temu.Kazdy homo sapiens,posiada w głowie narząd,z którego może swobodnie korzystać a kodeks cywilny reguluje stosunki cywilnoprawne między osobami fizycznymi i osobami prawnymi.Należy więc działać zgodnie z literą prawa,bez względu na to ,czy jest to życie w realu,czy forum internetowe. Do odpowiedzianości karnej pociąga sie osoby z tytułu art.212,216 KK oraz 107 KW.Polecam zapoznanie się z lekturą niniejszych.Zalecane-CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!
to nie dyskutuj skoro nie masz tutaj parter po co tu włazisz i wtryniasz się w dyskusje tu jej nikt nie ubliżał.wiec nie ma za co kto kogo [pociagac do tej \twojej smiesznej chorej odpowiedzialności karnej studiujesz i masz jakas dziwna zajawkę wyrwałeś jeden komentarz z 12 stron i sie go uczepiles!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pipi nie napisał:
to nie dyskutuj skoro nie masz tutaj parter po co tu włazisz i wtryniasz się w dyskusje tu jej nikt nie ubliżał.wiec nie ma za co kto kogo [pociagac do tej \twojej smiesznej chorej odpowiedzialności karnej studiujesz i masz jakas dziwna zajawkę wyrwałeś jeden komentarz z 12 stron i sie go uczepiles!
to ty nie dyskutuj tylko do garow i mwzowi jedzenie zrobic bo zaraz przyjdzie pijany i dostanisz w pi......ol kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SABRINA napisał:
W TYM KRAJU ZA POWIEDZENIE TEGO CZEGO SIĘ WIE O KIMŚ TO JEST SZYKANOWANIE I ODRAZU ZA TO GROZI ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA.. ZA TO ZE KTOŚ NAPISAŁ ZE JA ZNA ZE MA SAMOCHÓD ZE WCALE TAM NIE MIESZKA TAM GDZIE PODAŁA W REPORTARZU I ZE SAMI MIESZKAJĄ OD ZAWSZE. TROCHĘ TO NIE ZDROWO BRZMI... BO NIKT TU JEJ NIE UBLIŻAŁ ANI NIC W TYM STYLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ty zajmij sie swoja d...pa a nie tu kogos krytykujesz daj dzieciom jesc i palulu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
to ty nie dyskutuj tylko do garow i mwzowi jedzenie zrobic bo zaraz przyjdzie pijany i dostanisz w pi......ol kretynie
naszczescie mój maż to porządny biznesmen których tak nie lubicie w naszym kraju o takim życiu jak ja to możesz sobie tylko pomarzyć. a gary zmywarka zmywa.. wybacz nie trafiłeś w ocenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pipi nie napisał:
to nie dyskutuj skoro nie masz tutaj parter po co tu włazisz i wtryniasz się w dyskusje tu jej nikt nie ubliżał.wiec nie ma za co kto kogo [pociagac do tej \twojej smiesznej chorej odpowiedzialności karnej studiujesz i masz jakas dziwna zajawkę wyrwałeś jeden komentarz z 12 stron i sie go uczepiles!
Pomyłeczka niuniu:odpowiedzialność będzie twoja -nie moja,bo ja panuję doskonale nad swoimi czynami,poza tym potrafię przewidywać ich konsekwencje. Ponadto ,oprócz ubliżania pojawiły się tutaj teksty naruszające godność osobistą ,stanowiącą jedno z dóbr niematerialnych,chronionych KONSTYTUCYJNIE. I jeszcze jedno, dla twojej wiadomości:nie studiuję i niestety ,nigdy tego nie robiłam.Ponadto mieszkam z tobą na jednym osiedlu i to jedyna rzecz ,która nas łączy(na szczęście).Ja nie muszę odreagowywać własnych niepowodzeń trollowaniem w sieci,moje czyny są w zgodzie z sumieniem i rozumem.Mnie nie radują cudze nieszczęścia,potrafię pochylić się nad potrzebującym i jest mi z tym dobrze... A cyt."wtryniać się" będę zawsze ,chociażby po to,aby ci pokazać ,ze nie masz wpływu na działania ludzi myślących. Zapamiętaj,ze leczenie własnych kompleksów kosztem innych ,nie jest skuteczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SABRINA napisał:
W TYM KRAJU ZA POWIEDZENIE TEGO CZEGO SIĘ WIE O KIMŚ TO JEST SZYKANOWANIE I ODRAZU ZA TO GROZI ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA.. ZA TO ZE KTOŚ NAPISAŁ ZE JA ZNA ZE MA SAMOCHÓD ZE WCALE TAM NIE MIESZKA TAM GDZIE PODAŁA W REPORTARZU I ZE SAMI MIESZKAJĄ OD ZAWSZE. TROCHĘ TO NIE ZDROWO BRZMI... BO NIKT TU JEJ NIE UBLIŻAŁ ANI NIC W TYM STYLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Taaak,czytasz to forum bardzo wybiórczo.Padło tu wiele obraźliwych słów pod adresem Iwony .Nie tylko zresztą jej.Oberwało się bogu ducha winnym:mężowi i rodzinie. Poza tym przypominam,ze netykieta zezwala na używanie wielkich liter tylko ,aby wyrazić krzyk,więc albo wyciśnij Caps Lock ,albo przestań się unosić .Złość piękności szkodzi;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenciaki napisał:
. szykanowania pani Iwony tez tutaj niema po to zrobili forum żeby kaZdy wyraził swoja opinie ludziu z uczelni jestes w trakcie studiowania chyba zal.... powodzenia w zanlezieniu pracy w swoim zawodzie.... wtedy bedziesz mial pole popisu duuuuzeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Troszkę dla mnie za późno na studiowanie:)Jednakże dzięki za komplement.Mnie internet służy do czerpania informacji ,a nie do uprawiania trollingu.W necie można znaleźć kupę przydatnych inf.,nie tylko z dziedziny prawa.Ja z tego korzystam-czego i Państwu życzę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała napisał:
Taaak,czytasz to forum bardzo wybiórczo.Padło tu wiele obraźliwych słów pod adresem Iwony .Nie tylko zresztą jej.Oberwało się bogu ducha winnym:mężowi i rodzinie. Poza tym przypominam,ze netykieta zezwala na używanie wielkich liter tylko ,aby wyrazić krzyk,więc albo wyciśnij Caps Lock ,albo przestań się unosić .Złość piękności szkodzi;))
a niby jakie obraźliwe słowa padły ????? bo ja tutaj nic złego nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SABRINA napisał:
a niby jakie obraźliwe słowa padły ????? bo ja tutaj nic złego nie widzę
Obraźliwe posty zostały usunięte przez moderatora forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba pomylono forum nic nie usunieto..... z tad jest wszystko to co bylo jeste szle poinformowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łojesu!!!Jak widać na załączonym obrazku,nie tylko forum "pomylono".Spróbuj czasem przeczytać ,to co piszesz.Błagammm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...